Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rámfért a védés . Ki tudja ez az állat mire képes? Lehet most is olvassa annak ellenére, hogy többet nem lép fel az oldalra.
Kicsit óvatosabbnak kellene lennünk az ilyenekkel faszikám.
Mert nem mertek . Köztudott, hogy igen kemény ember hírében állsz . Na persze ott lent "vidéken" vannak ám igen kemény szájjal rendelkező madarak. "Hamarabb mint gondolnád" ami sosem jön el.
ennyi.... azé látod bevédtelek...de még szerencse hogy igy alakult,mert ha elfajult volna futhatnánk még most is....bár még lehet megkésel,vagy lefele lövöldöz.... megjegyzem teljesen jogosan.
akkor hát még is szeretsz?

masmá nincs is lelkiismeret furdallatom vagy mim fuvallatom...pedig tényleg volt,az én hibám is mert nem néztem át a cuccost alaposabban.legközelebb meg nem lesz ,mert ugye nem üzletelgetek ilyesmikkel.a mellékelt ábra azt mutatja hogy nem is baj!
minden egyéb cucc amit eladtam a motorrol,vagy a hozzá tartozó felszerelésből,időben megérkezett,és nem volt gondjuk...legalábbis senki sem panaszkodott....
Nehogy máá ne úgy írjuk ahogyan akarjuk.
a kapudon meg nem fér be a transit,mer elsüllyed a aknába ecsém...és a huje pontos jé
így is sokba volt a villanymotor....
preed und lukhi utólagos engedéjével olvasgadtam

Gixer69 első hozzászólasai alapján sértődött kislány ...majd átment hisztis olcsó kurvába....a végére anyaghiányos lecsúszott legolcsóbb kurva lett,aki már az apró pénz csörgését hallva,is bármikor letérdel a jéghideg aszfaltra...........és igen,nem ő az egyedüli aki így viselkedik..pár hete más fórumon is ugyan ez volt......
ha ennyire televagy-visszaadhatod nekem azt a 150 ájrót buzigyerek mert a 19 es pumpa nem is 19 es hanem 18-20 as.nyitva van a kapum ha keménykedni támadna kedved,de ne tolatva gyere megint
A ""hüje"" pontos j-vel azért vitte ma a prímet...
Véletlen volt. Soha többet. Kilépek most már végleg.
Írtam!
Jajajajaaaaaaaaaaaj! Elbasztam! Nem bírtam a nagy pofámmal . Visszaszívnám. Elnézést sokadjára is. Én most azonnal kilépek és nem írok ide többet.
Te ha nem lennél ennyire hüje és értetlen egészen normális embernek gondolnálak.
Amúgy kifejezetten feldobtuk pár napig a fótumot. Aki nem.értékelte attól mindhármunk nevében elnézést.
Na jó éjt nekem dolgoznom kell. meg kell keresni a világi üzleten szerzett minuszt.... Sziasztok.
Ha nem.lennél ilyen kemény és nem szólnál bele amihez semmi közöd egész humoros fasza csávónak tartanálak.
Alázzál, marj belém, csak ne bánts. Kérlek szépen hagyd meg az életem.
Kivetítőn vagytok a zenekar meg zenél....
Befosok a röhögéstől! Mindez szar 150 euro kiatt h bejöjjön az átbaszás....
Azta! Nemáááá, tényleg beszartam. Az elején csak bohóckodtam, de most már tényleg. Nem lehetne azt csinálni, hogy mindenkinek azt mondjuk jól megvertél és elismerem? Majd azt mondom, hogy geci kemény voltál és nem tudtam veled mit kezdeni.
Léciii-léciiiiii?
A rajcsávó stimmel...
:-D
Bekaksiztál? ?He,gyáva kislány vagy
Le fogod lőni,vagy megkéseled? ezt érted eszközhasználatnak?
Nemáááá. Beszartam. Ha lehetne akkor inkább elnézést kérnék? Persze csak ha emberei nagyságod meg tud bocsátani egy ilyen gyarlónak mint én. Azt hittem megijedsz majd és én leszek a raj csávó. De most már látom, hogy igazi férfi vagy.
Bocsássál meg mester.
Már az ősember kitalálta az eszközhasználatot. Kigyúrt keménygyerekek hiszik h az ökölharc dívik....