Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne felejtsetek el szólni.
Hamarabb mint gondolnád... Sokkal hamarabb.
fogadásra a tétemet hova adhatom le?
mikor lesz a barátságos box mérkőzés?
mit is írtam!?mert ugye írtam!?"NEM ÁLL SZÁNDÉKOMBAN"
akkor asszem megbeszéltünk mindent,jó motorozást neked!
Nem. Mert nem ez az egyenes megoldás. Azért üzleteltem mert kell a cucc nem azért h visszaadjam, a leömlőhöz dohot vettem 70ér, nem ez lenne a módja. Ha pedig akarsz nyuhodtan gyere és verj meg! Várlak. Légy büszke magadra. Na iszok még egyet... :-)
tetszik az ajánlatom vagy sem? ne mellé beszéljél...ha össze akarnálak verni megtenném...egyedül....de nem áll szándékomban!megoldást keresek de így nehéz!érdekel vagy sem a megoldás amit írtam?
Pontosan....
Fenyegetsz?........
Nyugodtan gyertek !
A címem rajta a dobozon amiben elküldtem amivel tartoztam mert én ilyen vagyok! Engem nem 150 euro csinált , és ezt a hisztit sem a pénz hanem a tisztesség miatt csináltam.
Amennyibe lesz annyiért nettóban Angliából dobozban megveszem az újat.
Kár szaporítani a szót, leszarom a hülye óvodás szintű megoldásaitokat.
Patikát ígértél SZART ADTÁL( ÉS AZT NEM MONDTAM SOHA , HOGY TUDTÁL RÓLA), egy megoldás lett volna , hogy rendezed , hogy patika legyen belőle!
De mivel nem tetted hajszál pontosan ezt hívják átbaszásnak.
Na most léptem fel ide utoljára, gyertek bármikor a kőkemény haveroddal együtt aki nem tudom milyen alapon okoskodott bele, aztán a kis kocsmámban lerendezzük egy üveg whiskey mellett, vagy ahogy ti fenyegettek természetesen az az út is járható amire ti gondoltok, sziasztok.
A többieknek jó szórakozást!
Teljesen nyugodt vagyok, semmi szükség szuszára.
Látom mindenkinek hiányzik a motorozás. Mondjátok szépen szuuuuuuuussssszzzzzaaaaaaaaaaaaa. Egészen húsvétig.
Ez má' kicsit olyan lett mint amikor a falusi bácsi a tüntetésen azt ordibálja,hogy:
Menstruáció,menstruáció!
Mikor odamegy hozzá egy egyetemista srác és mondja neki:
Papikám ez Demonstráció! Erre az öreg:
Mindegy nekem fiam,csak vér follyon!
hátovább....?
Mindig mosolyt csal az arcomra mikor a hozzád hasonló beszarijancsik visszakoznak. Nem kell nagyarcúskodni ha a pofáddal ellentétben a bátorságod nem túl nagy. Ha meg mégsem hang ember vagy( amit kétlek), akkor nagyon szívesen tartok neked én egy intenzív illemórát, amitől hamar rendbejön a jellemed.
Általad irónikusnak gondolt szavaid sem tudják eltakarni azt, hogy megbántad már a nagyarcúskodást.
Nincs is mit tenned ezután, mint meghunyászkodva befogjad a szádat és nem fárasztva egymást elfeledni azt, hogy ismét kislányosan meghátráltál.
a "hogy"egy párszor szerepel....
a cuccaid még ugy vannak becsomagolva ahogy hoztad,mielőtt kitalálnád hogy "szétgányoltam"!
azt hiszem én érintett vagyok a dologban,úgy gondolom hogy egy ilyen szintű gányolást azonnal kiszurtunk volna,hiszen jol látható!de nem láttunk rajta semmit!azt külön hangsulyozom hogy hozzá nem nyultam a catridge-hez,mert nem kellett!anélkül is mentem 55-öt.ebből adódóan nem én gányoltam szét!az meg már kimondottan sértő a számomra hogy azt feltételezed rolam hogy szándékos volt részemről az egész!egyszer nem mondtad hogy mit szeretnél,hogyan alakitsuk az ügyletet,csak sirtál,és engem fikáztál!pedig te cseszted el,mégpedig azzal hogy nem nézted át rendesen,másodszor pedig hogy nem szoltál mikor"észrevetted"a "hibát"!én ugy gondolom hogy te basztad szét,ez meg az én véleményem,de lásd kivel van dolgod,összeszedem az összes cuccod,leviszem neked,te mindent visszaadsz nekem,és adok neked 150eurot!ez az ajánlatom!többet ez ügyben nem irok,nem vagyok hajlandó telefosni a topikot,sem lejáratni magam!tehát ha gondolod holnap indulok hozzád és igy le tudjuk rendezni!

a lucky barátommal,mert a barátom,ne akarj találkozni,mert bár csunya dolog de én is ott leszek,és ...nem is folytatom mert pont most jött be a kislányom...gyönyörű...nem süllyedek le ostoba szintre.

ha tetszik az ajánlatom akkor válaszolj sms-ben küld el a cimed,és én holnap ott leszek!ha nem érdekel ez a megoldás sem akkor ne panaszkodj többet,és azt meg ne haljam még egyszer,hogy átbasztalak!
Már nem érdemes abbahagyni...
Felvidít hogy mennyire menő vagy.
Tényleg minden jót kívánok neked és széles utat.
Innen kérlek ne fárasszuk egymást tovább.
Köszönöm.
Nem Veled üzleteltem tehát a pénzed sem kell mert tudtommal semmi közünk egymáshoz.
Szólni fogok mihelyt kenyérgondjaim lennének.
Köszönöm a felajánlást Mr. Csekonics.
Látom mivoltodat még a szépen fogalmazott hozzászólásom ellenére sem tudod megtagadni. Még egyszer leírom hátha megérted(bár csodálkoznék rajta). Azért szóltam bele, mert egy nyílt fórumon fikáztál valakit. Az ajánlatom áll! Jössz, tartasz nekem egy illemórát, és az eredménytől függetlenül kifizetem neked a 150 eurót. Ebben az esetben elégtételt vehetsz a sértéseimért és még károd sem lesz.
Így jó neked, vagy te is csak a szádat jártatod?
Eljön az idő h találkozzunk ebben biztos vagyok és nem értem minek szólsz te bele! Az anyukája vagy ? Vagy valami fogadott védő? Nem állítok be senkit semmilyennek. Tények vannak. Szart kaptam PATIKA HELYETT. MINDEN JÓT NEKED.
Még egyszer leírom neked.
Predi sem tudta, hogy nem hibátlan.
De mindenhol úgy működik a dolog, ha valami nem olyan mint a megbeszélt, akkor felhívom az eladót és jelzem neki(kivéve nálatok "vidéken" Dombóváron). Ekkor van még mód a visszacserére, vagy a megbeszélésre, hogy ki mennyit enged, ki mivel lenne elégedett.
Szerintem ez a legjobb eljárás.
Nem az, hogy a topikot teleírom a bánatommal mást beállítva átbaszósnak.
Az sem szép dolog, hogy egy sima "telefostad a topikra" egyből vadparasztozol meg fenyegetőzől. Pláne ha utána úgysem teszel semmi többet a netkaraténál.
Egyébként ha jól számolok így sem került sokkal többe mint az új árának a fele. Ebben az esetben meg nem mondhatni, hogy palimadár lennél. De ha veszed a fáradságot és felhívod Predit nem hiszem, hogy nem tudnátok egyeztetni, hogy jobb legyen a szád íze. Nem valószínű, hogy mind a 150eur-t kifizetné, de valamennyit biztos meg tudtok oldani.
Oppppá...akkor így kicsit drága lett.
A matek az 150 ezer meg 150 eur meg az ideg meg 400 km 2szer.
Sajnálom,hogy nem sikerült,de ha jól matekolok akkor még mindig jó az ár amibe ez került neked 50.000Huf+150euro+telefon+ideg.
Az új 1400 euro.
ő sem tudta sajnos megoldani pedig megizzadt vele. Mindegy tényleg. Az ,hogy valaki meg olcsobban tudna kétlem de nem is lényeges mert senkit nem érdekel. Kösz a hozzászólást és igazad van nem itt kellett volna megoldani a fórumon csak vhogy így alakult mert ezen keresztül is találtam rá és került hozzám. Üdv.