Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem jogi kérdés. Hétköznapi dolgok nem jogi alapon működnek.
Jah..igen.És miskeri-nél a PONT.
Így már értem,hogy mi a baja.De mint írtad "pedig látszik rajta erősen h mindenhogy megpróbálták" Én erre utaltam volna,hogy az látszik.Vagy csak szétszedés után látszott?
Egyébként ezt ajánlottam volna én is,hogy keresd az Illatos 8-ban Lacit és Ő biztosan megoldja.
Először is bocs, hogy belevauvau, de ha már ide hoztátok nyilvános fórumra a vitátokat (ahelyett, hogy 22ft/percért megbeszéltétek volna) akkor nyilván azért tettétek, hogy véleményt mondjunk róla. Mint főállású problémamegoldó meg is teszem. Hatályos magyar jog szerint a vevőnek először értesítési kötelezettsége lett volna eladó felé, csak utána rendelhette volna meg az alkatrészt, ha predi leszarja/nem foglalkozik vele határidőben/elutasítja/ismételten rosszat ad helyette. Addig nem. Hogy miért? Először is mert lehet, hogy predi olcsóbban megjavítja/rendel hozzá bármit. Másik részről meg a hiba keletkezésének kiderítése. Ugyanis ahogy olvastam predi is mástól hozta, neki ismét egy másik ember szerelte ki. Ha tényleg a kiszerelő szerviz hibázott akkor visszavezetve neki kéne helytállni.
A tényállás nem változott, a cartridge hibás. Talán egy árleszállítás/közös költségviseléssel hamarabb megoldható mint egymás "sározásával".
Mégegyszer bocs, remélem nyáron már a guminyomás értékek miatt irkálok ebbe a topikba.
A srác nem az a fajta, vagyis én, aki " azt mondja"...
Azért mondja mert sajnos ÚGY VAN.
Eleget vitatkoztunk rajta értelmetlenül, használt, bár az eladó "azt mondta" PATIKA CUCC VOLT, én meg így jártam... Én mindig mindenkiben megbízom míg pórul nem járok, most is így tettem.
Nem gondolom , hogy bizalom nélkül , főleg motoros berkekben bármilyen üzlet működhetne, és ha egy ilyen nagy értékű használt alkatrészről beszélünk, akkor sem gondolom, hogy egymás kezét fogva kéne közösen egy szervízben beszereltetni , hogy működik e és utána kifizetni.
Az ebay-en külföldről, idegenektől eddig 160 cuccot vettem, köztük használt alkatrészt és még soha nem jártam így...
Ez kizárólag Magyar specialitás, hogy a kézfogással lezárult az üzlet, sztem akkor zárult le ha a cuccok beépítéskor is jónak bizonyulnak. Persze ez az én véleményem.
Csak koptatjuk a billentyűzetet feleslegesen, más is járt már így mint a vevő, és más is reagált már így utólag mint az eladó, és ez nem egyedi...
Ha olcsóbban hozod tőled veszem. Ez egy fgk 136 öhlins cartridge gsxr 1000 k7 -hez, aminek az egyik szárának a komplett teteje, ami a ház amit a villába belehajtassz és a rugóelőfeszítés állító van totál összeállva h nem lehet szétszedni sem megmozdítani pedig látszik rajta erősen h mindenhogy megpróbálták. És ez komplettan 150 eur , ráadásul nettoban. Ha olcsóbban beszerzed megveszem tőled.
Amúgy amire a Predi sem vette sem más kibic a fáradságot , hogy megnézze, pedig ott van Pesten az Illatos út 8 sz alatt ahol szívesen elmondják , hogy mi a szitu és meg is mutatják.
Enélkül , így ebben az állapotban egy petákot nem ér és ezt mindenki tzudja, azért reneltem meg, mert ha az enyém marad ha az eredeti gazdájáé ez akkor is szükséges hozzá.
Ennyi a sztori. Boti
magam sem
magamem tudom hogy mi volt benne a rossz....a srác akit átvertem ,tehát a vevő azt mondja hogy a rugo előfeszitést állito. legalábbis azt hiszem....
Szia Predi! Ertem en ertem hogy a tied volt! Csak az erdekelt volna
hogy mit adtak el a sracnak 150 euroert
mit nem értesz?
olvassá má vissza mingyá kiterül hoty nem asz öféa kátridzs.
Szia Joci! Ha megmondod milyen alkatreszrol van szo megmondom az arat, de gyanus az ar. Egy chartridge ba esesnel esetleg shimek gorbulnek, vagy a check valve de ezek filleres dolgok.
mi van?
Én azt sem tudom hogyan néz ki egy ilyen. De ha szól időben és nem rendel hozzá alkatrészt akkor nem tartanának itt. Mi van akkor ha az alkatrész hozzá 100e, amit meg fizetett érte az 150. Akkor az Ő elgondolása szerint szól, hogy adjanak vissza neki 100-at? Ugyanmááá.
Én csak azt nem értem,hogy mit lehet szétbaszni egy Cartrige pumpában ami kívülről nem látszik?
Meg hát öregember létére már a rózsát sem tudja messzire dobni.
(Bocs Viking )
Onnan jó a "RáLáTáS"
ezt én is megnézem,,,,,mikor kezdődik a második felvonás?
Fogadjunk, hogy középre az első sorba vettél jegyet?
Abba ne hagyjátok!
Vettem kólát és pattogatott kukoricát...
Kifejezetten az a véleményem rólad, hogy egy nyafogós kislány vagy. Neked semmi nem jó? Te kezdted a személyeskedést a vadparaszt jelzővel. Utána felajánlasz egy illemórát amiből kihátrálsz mint egy szájhős gyökér. Majd felajánlom neked, hogy kifizetem én (akinek semmi köze nincs a balfaszkodásodhoz) a 150 eurós károdat amiért hisztizel mint egy fürdős kurva. No meg mert unom, hogy értetlen hüjegyerek vagy. Erre jössz, hogy kivel hogyan beszéljek. Te akarsz illemórát tartani nekem?
Olyan vagy mint egy kislány aki szopni akar.
Tartasz illemórát vagy beszari buzi vagy te nyalóka? Nyenyenynenye.
(igazából csak annyit akartam írni, hogy beszari buzi vagy)
A felmenőddel ebben a stílusban TE FASSZOPÓ!
Az pont elég én meg majd próbálok gyorsulni.
Tavaly kezdtem van mit fejlődni.
a gumin igen....mert nem ölöd meg..és talán a motoron is mert nem lesz karcos a tankalyytóó az egyedik körben...de rajtad sokat nem
Az igaz!
Azért hátha segít ez is!