Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

óvassad el mégegyszer,mert te csíkosadidasz melegitőt vettél...én pedig air-t irtam
Az már nálam van!Nem lenne gond ha csak 2.00 menne vele!
figyejjécsak! azé mer te pályamenő vagy nem kéne lenézni a másikat.faszé acc el szar cumót?betonra gyűjtesz?akkora skót vagy hogy a meleg vizet is jégkockában hugyozod ki-még a fékben sem hagytál olajat,most vehetek azt is
már látom hogy az 1:55-ös hátsógumilevegővel is át fogsz kúrni valakit.
Ne hagyjad már annyiba. Megkapod a 150 euródat. Most már az sem jó? le vadparasztozol mint egy menőmanó, majd meg megint kihátrálsz? Még a végén azt hiszem, hogy csicska vagy.
A szánalmasban igazad van. Veszek újat legközelebb ott nem kell vitatkozni. Amúgy elpostázom neked emlékbe nézegesd h mennyire szétbasztam. Üdv. Tényleg befejeztem mert szánalmas. Főleg a kibicek.
Na figyelj ide te tahófalvi. Elvittél valamit ami neked nem jó! Egyből alkatrészt rendeltél hozzá ahelyett, hogy szóltál volna Predinek. Majd mikor már szóltál akkor megrendelted már hozzá az alkatrészt. Predi azt mondta, hogy leviszi a cuccot, hogy ne legyen több költséged. De a te hibád miatt nem volt már ez így jó neked. A faszé rendeltél hozzá alkatrészt?
De lássad micsoda nagymenő vagyok. Feljössz, tartasz nekem egy illemórát, én meg utána kifizetem neked a nem járó 150 eurót.
Így jó lesz neked?
na ...ez átment szánalmasba....egész mókás tud lenni ez az oldala a dolognak....még egyszer leirom lassan....ha időben szolsz akkor én visszavittem volna nyilván saját költségemen a cuccokat.pont azaz pont!és még akkor meg is sértődhettem volna mint te most,hogy tönkre vágtad .....te saját magad buktattad be pár ezer pénzel.miért gondolod hogy miattam vesztettél pénzt?leginkább köszönd magadnak!egy ...mert nem nézted meg,emlékszel még azt sem tudtam rola hogy mivel kell állitani,a muhelyben néztük meg,kettő...ha már szar volt akkor te gyorsan berendeltél cuccokat hozzá,még jo hogy nem egy komplett szárat rendeltél mert akkor most másfél milliot követelnél rajtam!
Azt idd el amit nem fizet ki akinek a sara h a szarból jó legyen. Kérd tőle ennyi a matek te zseni! Amit nem fizetsz ki és a te sarad az a zsebedben marad. És ha illemóra kell mert látom azt hiszed h nagymenő vagy várlak szeretettel.
Az egész eljárásba tévesztettél. És ha nem fogod eltűrni akkor mit teszel? Levadparasztozol? Ennyi telik tőled? Ha meg már azt szeretnéd, hogy eligyuk amit elbuktál, akkor fizessed már ki mert azt itt nem kereste meg senki. Ebben az esetben a matek sem erőséged.
Mit értesz illemóra alatt? Csak nehogy félreértés legyen a dologból és ez miatt kérném ennek tisztázását. Mert nálunk vidéken ez azt jelenti, hogy szívesen bevernéd a pofámat.
Persze ha ezt szeretnéd akkor szívesen állok elébe.
Bár nem értem mire fel ekkora az arcod? Tele fostad vagy nem fostad tele a topikot? Akkor meg mi a faszééé lenne a kettőtök dolga. Nálunk vidéken pajtikám ezt úgy csináljuk, hogy felhívom az illetőt és megbeszéljük a problémát. Nem fosok tele egy topikot panaszos szavaimmal, beállítva mást egy átbaszós gyökérnek.
Itt a vége. Jóbarátok vagytok hát védjétek is meg egymást. Ez rendben is van. Attól még szart én kaptam, és nem én tévesztettem hangnemet és nem fogom eltűrni h akinek semmi köze hozzá az beszéljen velem úgy mint egy csicskával. Téma lezárva. Szevasz. Amit bebuktam igyátok el a gyerekeitek egészségére annak legalább van értelme. Minden jót. Sziasztok
akkor én azt mondom hogy te basztad szét!nem tul korrekt dolog hogy baleknak nézel!mert ugy e ez is lehetne!azt nem értem,hogy be akartad tenni,majd észrevetted hogy szar...akkor miért nem hivtál hogy figyelj tata szar ez a szar csináljunk valamit.neeeem....te rögtön rendeltél...én nyugodtan mondhatnám hogy a pénztártol valo távozás után reklamáciot nem fogadunk el!de nem mondtam,felajánlottam hogy cseréljük vissza,honnan tudtam volna hogy te már rendeltél hozzá cuccot!mondjuk ez sem tul korrekt.

lucky barátomat meg ugyan nem kell megvédenem de megkérnélek hogy normálisan beszéljél vele.azért mert nincs igazad nem kell nekiesni a másiknak,mert a végén még megsértődsz....

eddig csak hisztiztél,de a megoldást amit te szeretnél még nem mondtad,néma gyereknek meg anyja veri.....
Keress privátba ha illemóra kell te vadparaszt. A rokonaiddal beszélj így nagymenő!
Érterlek! Akkor ebben az a tanulság, hogy csak tifelétek vidéken kössél üzletet.
Ha két ember ügye akkor ne fossad tele a gsx-r topikot a bánatoddal.
Ha egy üzlet megköttetik akkor a visszacserebere az ovodás korban megoldás maximum. Felnőtt emberek között úgy kéne működni , h amit ígértek előre azt az állapotot helyrehozzák utólag. Magyarul ha azt mondom h PATIKA A CUCC AKKOR AZZÁ TESZEM HA KIDERÜL H NEM AZ.
Na ez a beszéd! Egy igazi férfi vagy.
Tudtommal Predi felajánlotta neked, hogy Ő leviszi neked a cuccost és csináljátok vissza az egészet. De Te már megrendelted az alkatrészt hozzá.
De történhetett bárhogy is a dolog, abban biztos vagyok ha Predi tudta volna, hogy nem az igazi a teló akkor azzal senkit nem baszna át. Ezáltal téged sem. Simán visszadta volna Aqunak és annyi. Valószínű, hogy aki kiszerelte az barmolta széjjel.
Tényleg sajnálom, hogy így jártál.
Amúgy h tudjátok mert ti mindent tudtok, MÁSNAP SZÓLTAM. Mindegy. Ez két ember ügye. Ahogy látom csak volt. Nem tépem a szám, mifelénk vidéken nem 150 euro a becsület és az alkatrész ott van a szervizben megtekinthető. Innen kezdve nem hiszem h magyarázkodjom nekem kéne... Minden jót nektek. Kijelentkezek a balekvadász fórumból...
Ez nem motor hanem egy alkatrész amit akkor tudsz meg jó e ha be akarod szerelni. Ehhez a sajátod szétborítod nullára az egy hetet ment öhlinsmolajat kiborítod a kavicsra majd egy tizes minusz rögtön , ezért a szarért auzoztam 400 km ami egy 20as és akkor autózzak el még 20at vegyek a sajat telómba még 10ér olajat amut kiborítotam és akkor laza 60ból megvan a visszacsere! Mert kell bele egy 150 euros alkatrész. Ez nagyon nem az a szitu amit te írsz. Az alkatrész használtan rizikos. A gond , h ezt aki szétszedte tudta h szétbarmolta.
Ezetetet próbáltam én is mondani.
Ezt a részét én sem értem. Ha veszel egy motort és abból otthon kiesik a főtengely akkor rendelsz bele egy új blokkot és csak azután kezdesz el reklamálni? Rendelne a faszom. Vissza az egész és nincs átbaszva senki. Szerintem.
Hát még én.
Én ha vennék valamit amiről kiderül, hogy nem az amiről szó volt, akkor mielött bármit rendelnék hozzá szólnék, hogy mi a gondom vele. Így még időben vissza lehetne csinálni szájhúzás nélkül. Predi ezt elhozta és be sem próbálta tenni. Nem a tulaja vette ki a motorból, hanem lent a full-gas-nál. Baleknak meg csak azért vagy nevezhető, mert előbb rendeltél és csak aztán jelezted a problémát. Sajnálom, hogy így jártál.
Egy szóval nem mondtam h átbaszott. Nem ismertem eddig , itt ismerkedtünk meg. Én azt mondtam , h szar a cucc és én tőle hoztam el. Mindegy. Nálam nem így működik. Egy fillért nem ér ha nincs megcsinálva úgyhogy nem értem a gazdája mit hisztizik csak akkor eladható ha jó.
Ha visszacserélnénk akkor nézegetné vagy keresne új balekot?
Ez mifelénk nem így működik sem idegennel sem baráttal.
A cuucot megkérdeztem , lemondani nem lehet úgyhogy egyféleképpen lehetne megoldani.
A másik ami éppen történik. Leszarják.