Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, hogy belevau, bár semmi közöm nincs hozzá.
De mivel, hogy közelről is tudomásom van az általad megvásárolt cucchoz, bátran kijelentem, hogy Predi azt nem használta és nem azért mert szar volt. Csupán nem volt "kedve" megvenni. Ezért hát beállítani Őt úgy mintha téged vagy bárkit is átbaszna nem túl etikus dolog. Ismerem már egy ideje és a másokat baleknak néző jelző rá nagyon nem illik.
De mikor kiderült, hogy rossz a cucc miért nem hívtad fel és mondtad el neki mi is a probléma. Vissza lehetett volna csinálni abban biztos vagyok.
Nem rejtett hiba és ha nem tudtad akkor téged basztak át vele...
Elhiszem , h neked vicces nem a te pénzed bánja h használni lehessen. Jó , hogy a nagymenő villámgyors motorosok mindenhez értenek...
Legfőképp jót röhögni ha találnak egy balekot.
ÜDV.
gsxr be hol érdemes gyorsváltót venni és kivel érdemes beszereltetni? Kb mennyibe kerül egy ilyen cucc? Kösz a válaszokat
Olvasol te rendesen ?
ne parázz-max rádfogom a 2.00-át
m csak azért mer a többi cuccnál volt gondom aztán bosszant ha aztat hiszik hogy baszok át embereket.
még benne van szagtalanzáró fóliában amit adtál.kb annyi időm van rá mint neked motorozni
remélem a fék jó!nincs valami "rejtett hibája" mint az öhlins catridge-nek!
nem beszéltünk össze
Se olaj,se sapka!Sajna....

Köszi!
Az nincs sajnos. :)
Sapka lesz bari?
nincs 56 os Spyke?
Ha napsütésről és jó pályákról akartok olvasni akkor összeütöttem nektek két kis novellát Aragonról és Valenciáról, képekkel videokkal:
fekezzrövidebbet.blog.hu
A Spyke ruha 54-es!
A Roleff 52-es, az az Én méretem!

Ez kimaradt...:)
Sziasztok!

Van egy két eladó motyó, ha valakit érdekel.

Spyke bőrruha: 68.000 Ft
Roleff bőrruha: 43.000 Ft
Hyperpro kormánygátló: 65.000 Ft
Yamaha PW 50 első idom (új): 6.000 Ft
Yamaha PW 50 üléshuzat (új): 6.000 Ft

06705331082, itt lehet elérni.

Köszi, Üdv.
Elvitték? Gondolom volna ha nem
Arra nagyon vigyázzatok,hogy mit használtok :D Ez a tuti :D
-5-10 fokban forraltborozni kell és faragni a motorot a 25 fokra

POnt ezt mondta nekem Bájó mester október végén, mikor nyaggattam, hogy majd hogy meg mint finomítsuk a geometriát az új első rugókkal. Igaz, ő a motor faragást sem ajánlotta hidegben (gondolom, mert ezt próba nélkül nem lehet). Ő is inkább a forraltbort javasolta meg a wellness-t.
Na, majd most visszatérek!
Oke, Ti nyertetek. Extrem korulmenyek kozott a slick gumival valoban gond lehet. De 5-10 fok sportmotorozast tekintve extremnek mondhato. Mas esetben viszont (tehat 10 fok felett - es nem alatt, jegmotoroskaim!) a slick gumi nehany km utan felmelegszik mondjuk az uzemi homerseklet felere, vagy negyedere. De ezzel mar jobban tapad mint az utcai guma ugyanilyen korulmenyek kozott.

Az igaz, hogy a slicknek sokkal jobban valtozik a tapadasa ho fuggvenyeben es egyeb dolgokat is vannak vele. De ezek kozul egyik sem olyan, amit ne lehetne erezni a motorral menet kozben. Az egyetlen ami szivatos, hogy nyaron annyira tapad, hogy felszedi az utrol a port es nagyon hirtelen csuszik. De hamar leesztergalja magat.