Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huha.. ezt nem tudom.. de valszeg" a szokásos..

LX
Igen, szoktam E. ringezni, mert bejáratós a verdám, aztán ott lehet csak úgy körözök. Többre úgysem való. Nekem oda túl erős a motorom, ha gondolod, egyszer összefuthatnánk lent. pappjozsef1@invitel.hu
Nekem nagyon teszett a video! Jókis csata volt a Gixerrel, nekem úgy tünt mintha erősebb lett volna a motorja, mert egyenesbe nem bírtál vele. Nem baj majd leglözelebb meglesz.
köszi az infót. Még annyit kérdeznék hogy ez is olyan árba lesz mint a phoenix?
lesz igen. Többek között "endurance" jellegű verseny 21.-én. De én 20.-án sz"tem a H ringre megyek a Dunlop trophyra, és csak 21.-én P ringre..

LX
meg a Zacsi is. Nem tudom mennyire emlékszel, akkor volt esés is valami szürke motoros gyerek.
20-21 edikén lesz most valami?
öööö... de... én voltam az egyik.. ha jól emléxem az volt az amikor elkéstem

LX
király a vidi, grat hozzá! de volt szerencsém élőbe is látni:P
amúgy júliusba volt tartva oktatás a P.ringen. nem Te voltál az egyik oktató pilóta?
igen:) tiédre lenne szükségem. ma voltam euroringen amúgy.. úgy hallom szoktál arra tévedni néha:)
Hali,

ha érdekel benneteket, feltettem egy onboard felvételt az egyik P ringes (Phőnix) versenyről.. nem egy motogp, de talán valamennyire élvezhető.. tudom tudom.. van még hová fejlődni, de nem is azért raktam fel hogy villantsak.. :)

LX
Szia Baluu!
Tőlem kérdezted az email címat? Ha igen akkor az enyém lell?
aki ma volt kakucson van egy pár kép a cbr125 topicban
Szia Gyu-la! Ha esetleg akadna valami használható, elküldenéd nekem? Sajnos úgy néz ki, az idén már nem készül több fotó a "dobozosról".
Nem izgatnak a teszt eredmények, mint már mondtam, és osztom a véleményedet arról amket írtál. Én meg vagyok elégedve vele teljesen, voltak hibái elismerem, de azokat már orvosoltuk
tudnál adni egy e-mail címet?
Talma nem ezzel ment?
http://www.motorinfo.hu/news_new.php?nid=6558&cat=&mid
=1

a sárga az talán Factory Racinges nem!?
http://www.sportmotor.hu/motoros_hirek/alpok_adria/?ai
=1698

Monjuk nekem mind1 mivel ment
Akkor éppen itt az idelye a családon belüli erőszaknak!
Köszi a dicséretet, full széria mocival (főleg ha karcmentes) az ember azért óvatos...a Mecsek azért jó tanulópálya...a felköltözésen már én is gondolkodtam, de a családom nem ezen az állásponton van...
Igen! Minden menetben megelőztelek Titeket! Egyébként szerintem kifejezetten jól mentetek. Mondta a haver, hogy Te akkor voltál elősször. Költözz el Mogyoródra!
Remélem tudok menni én is, és akkor megint találkozhatunk!
Valóban, emlékszem rád! Igen az R6Klub-ból 1 rutinosabb haver vezetett fel a pályán, hogy ne pocsékoljam a "drága" időmet tanulásra... Te is a lassúba mentél? Mert akkor el is mentél mellettem, nem? Nekem sajna min. 250 km-re van az első vmire való pálya...
Akkor mi találkoztunk nem? Egy másik R6-os fazonnal voltál együtt igaz? Én voltam a 750-es gixxerrel, találkoztunk a kúton is. Jövök mind a két nap ha minden jól megy. .
Egyébként amikor én voltam a pályán, akkor a Gábor 600RR-el ment, a Gergő utána az R6R-el...
Különben ha valakinek futómű problémája van, tudok benne segíteni.
Ez az! Linket nem tudok mert ott voltam onnan tudom.
Annak a guminak nagy előnye, hogy hidegen is tapad, ellentétbeb a pálya gumikkal. Anyira sosem fog tapadni mint egy meleg pálya keverék, de ha nem hajtod a vasat nagyon feszesen, sosem szembesülsz a dologgal, kifog szolgálni!