Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt aképet én csináltam, 1 kicsit látszik a moci is...
Köszi a barátságos fogadtatást, remélem lesz még miről írnom! Az első pályázásom alkalmával Pilot Power 2Ct-vel mentem, és nagyon bevált, utcán és pályán egyaránt!Egyszer sem csúsztam meg vele a pályán és végig jól viselkedtek a gumik, remélem még pár pályanapon segítenek az adrenalin-termelésben!
kíváncsi vok rá.nem tudnál vmi linket adni?(adatok,kép,akármi)
Nem gyári, épített pályamotor nyilván! De akkoris R6!
gyári
Az R6R-el, amivel a ringen szokott edzeni!
Hát cimbora azért mert ahoz a pályához semmi köze a magyarnak, még az aszfaltot is ausztriából hozták! Azért enyire jó! Az Euróring viszont ukrán tulejdonú, akinek köze sincs az egészhez, azon meg azért sza[r az aszfalt!
milyen motorral? saját haccázasával?
De mint mondom, a pályát se ismertem, és felvezetést is kaptam mindenesetrre így is tetszett a dolog!
Németek voltak a pályán, és így is elég nehezen értettük meg egymást, de azt mondták ilyen tempóval nem fogom élvezni, és mindenki elhúz melettem,másrészt életembe előszőr voltam pályán...Így lehet belőlle csattanás is! De amin ki voltam megint akadva: Magyarországon, egy részben magyar kézben lévő pályán mi a szarért nincs magyar információ?
CBR125-ös barátunk! Az mondjuk elég gáz volt ahogy felengedtek a pályára! Engem, és még sok embert biztos nem zavartál volna. Fel a fejjel! A lassúkkal fel kell hogy engedjenek, ha rendben van a ruházat. Mért nem kérdezted meg, hogy a Talmát mért engedik fel? Ugyan annyi köbcentis a tied is! Hol vannak itt az emberi jogok?
Én azóta nem veszem az újságot, mióta egy O.Z. monogramú hires motortesztelő évekkel ezelőtt mindíg kölcsön adta az új verdákat, hogy mondjam a frankót, ő meg leírta. Tőle tudom, az egész egy nagy üzlet. Mindíg az a legjobb akitől motort kapnak "tesztelésre"! A másik: Kijön az új verda, el kell adni! Nézd meg egy éva ugyanitt melyik volt a király. Hát a tied. Így manipulálják a vásárlókat. Sokan megeszik ám, lefikázzát a 2 éve még legjobb motorokat, a bánatos hülye gazdik meg szaladnak megvenni az új királyt. Ami két évmulva gyorsan a leg szarabb lesz! Hát ez a körforgás. Hidd el nem vigasztallak, ezzel a vassal még sokáig nem leszel rászorulva.Jaaaa! Kérdezd már meg a magazint milyen motorral állította fel Talma a H. ringen 3hete az új körrekordot!
Csáó! Ma voltam pannonia ringen a kis cbr 125-el Allig akartak felengedni a pályára, mert azt mondták ilyen gyenge motorral nem férek bele még a kezdő csapatba se! De volt akkora szerencsém hogy egy "gyerek" csapattal felmehettem 10 percre aza 3 körre a pályára, ami abból állt hogy kisgyereke minicrossmotorral szülői felügyelettel, meg nagy 600 és 1000 sportmotorral vittek kicsi gyerekeket és volt egy srác aki szintén cbr 125-el volt, és utána kelett mennem max 100as tempóval, és nem előzhettem! Na mind1 jó volt ez így kezdésnek és teccet is a dolog! A kérdésem az léenne hogy nyiltnapok vagy más eseméyek alkalmával felengednének e ezzel a motorral pályára? A ringen azt tanácsolták hogy az euroring lenne ideális meg a kisebb pályák, mert oda felengednek! A baj csaka z hogy angyon messze van az nekem! Valami tanács?Vagy lehetőség amiről nem tudok?
Kedves R6 Rider! Üdv a fedélzeten! Irogass bátran, szerintem mindenki szivesen látja az észrevételeidet! Én Már hosszú évekóta pályázok és szerelek is versenyzőknek. Meg kell mondjam még mindíg oda szalad az adrenalin ahova évkkel ezelőtt. Ez már attól tartok így is marad!
Kiegészíteném:
augusztus 20. Hungaroring nyíltnap és Dunlop Trophy motorversenyek
Kakucs ring 13-18 óráig 3000ft, bármelyik nap amikor nincs program (verseny, stb.)
Én ma voltam, nagyon fasza volt. Fél óra motor - fél óra gokart. tehát összesen 5x30 perc.
Sziasztok!Nem írtam még ide, de most aktuális! Eddig 1szer voltam pályán életemben (2007.07.06-Hungaroring Motoros nyílt nap-egész napos lassú csoport- 4x20 perc), de mindenkinek csak javasolni tudom! Fantasztikus érzés a közút után zárt körülmények között döntögetni! Nem kell tartani tőle, amikor én voltam a lassú csoportban alig voltak (főleg de.), és 0 baleset volt!Sokkal biztonságosabb a közútnál az tény, csak a tükröt vettem le én is tapasztaltabbak tanácsára, hogy ne nézelődjek állandóan!Szóval az apropója annak amiért írok, hogy 08.15.-én (szerdán) nyilt nap lesz a H.Ringen, ill. 08.22.-én Honda nap ahol csak 5 eft a 3x20 perces gurulás!A kérdésem, hogy Pécs környékéről megy-e vki futóval? Ha van hely én mennék! Össze lehetne hozni, hogy többet menjünk, így megoszlanak a költségek! Előre is köszi, ha jelez vki!
szija! köszi, én is nagyon szeretem. Ma viszont rosszul lettem amikor a kezembe vettem a Superbike magazint és utolsó lett az R6r. Különösebb jelentősségét nem látom ezeknek a teszteknek, szerintem a fele kamu csak.. no mind1.
Mennyit tekergettetek a futóművön? minden pályára más beállítással mentetek vagy találtatok egy ideálisat, ami neki a legjobb volt!?
18-19. - BrnoGP
20. - Tűzijáték
21. - Phoenix
nézd meg a pannoniaring.com versenynaptárát ott már frisiteték a naptárat
Teis vazze? Nekemis faszom kivan, mindenki rakja be a képeket, ilyen pályanap, olyan pályanap. Énmeg döglök melóhelyen, és verem a pöcsömet. Váááááááááááááá
Felesleges. Nézz meg pl egy 125cc ktm sm-et. NEm mennek széles gummával. Van Gerinek (mitogeri) keskeny 17-es slick gummája. Megis vágja, ha szépen kéred. Azzal mennék a helyedben. legjobb.
Baluu! baromi jó ám a vasad!Szerintem az egyik leg jobb motor ma. Yamaha napokon felvezető szoktam lenni, és mindíg ezt választom, mert páján kikezdhetetlen. A Juhász motorjának a futóművét tavaj én hangoltam. Nagyon nehéz volt megtanulni, mer messze a leg bonyolultabb, de az egyetlen motor ma, amelyik futóműileg lépést tud tartani a saját teljesítményével!
de van benne valami annyit azért megér, hogy motorozol rajta. én is kicsit "izgultam emiatt" de nem bántam meg. szerintem simán van olyan jó visszafele a pálya mint rendesen. élveztem. 20-21 állítólag megint lesz valami. de nem láttam az oldalukon a naptárba semmit... érdekes. főnix szept.13án lesz az tuti! de hogy aug 20-21 mi azt nem tudom
Nem mentem még fordítva, biztos érdekes lehet! Én biztos nem mentem volna haza! Mért nem mindegy neki, a többieknek is ugyan arra kell menni! Hát nem?