Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

55-ért van pályaidom akinek kell szóljon!06205276126
ITT találsz néhány okosságot kezdők részére. Első szárnypróbálgatásra szerintem a legjobb egy-két MERSZ este lehet (ugyanezen a honlapon megtalálod).
Szia RockandyRoll,

Ha van időd légyszi majd küldj képeket! Hárman voltunk kint, piros CBR600FS, fekete Kawa Z750 és kék R6, majd továbbítom a többieknek.

uvizoli@freemail.hu

Köszi ,
Zoli (R6)
köszi
Sziasztok!

Én eddig csak nézelődtem ezen a portálon, de a multkor volt szerencsém motorozni egy nagyot a HRingen. Jópár éve motorozom már de pályán még nem igazán volt alkalmam kipróbálni a vasat.
Érdeklődnék, hogy kezdő pályázóként mikor és milyen alkalmakkor érdemes kimennem pályára. Kellemetlen lenne száguldó emberek között bóklászni!
Tudtok valamit az augusztus 22.-i Honda nyílt napról valamit!
Bármilyen jótanács érdekel ami a pályamotorozással kapcsolatos!

Előre is köszi mindent!

Sziasztok!
a többit majd feltudod tenni vagy nekem átküldeni vagy valami mert kéne.. köszi ha küldöd akkor a jamal1@citromail.hu - ra küldd.. köszi
húúú és milyen baszott jó volt:)
megsárgulok az irigységtől felmondok és felélem a vagyonom basszameg a pályán:D
Na akkor mindenki aki ma Kakucsring-en volt,
a következő úriemberekről vannak képeim.
Ha valaki magára ismer az szóljon és a többi képet is felnyomom róla.
Nem nem, nekem nincs rá mani, de az aug.26.-án lévő nagy vasárnap estire szeretnék menni minden féle képpen. arra gyüjtök.....meg gumit leeresztek 2.5, 2.9-ről
na azt hittem csak szopatni akartak, de akkor mégsem...
még én sem voltam a "fordított pályán" érdekes lesz
Kösz! Hmmm, aznap SV kupa is lesz. Kár, hogy befejeztem az évet...
én már a tetves aug 20.-át várom ,,egyáltalán ha elkészül a motorom addigra,elözö verseny ota nem ültem motoron
Jössz le 2-án? Én még sose mentem fordítva
Igen, egy rendezvényen belül nem lehet egyszer az egyik, másszror a másik irányba menni! Tehát egész nap balos lesz.
Legalább kiegyenlítetteb lesz a futam.......ésszel kell menni nem rutinból
Hoppá-hoppá! Ez azt is jelenti, hogy egész nap fordított lesz a menetirány?
Igen, fordított menetirány lesz
Sziasztok Srácok!
Tudtok valamit arról, hogy 2-án tényleg fordított verseny lesz a Pannonián?