Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20/3450566

Változott a program, csak 11-ig melózok és már kb 12 körül Corsaro-nál leszek
Hali,

bent van a csomagtartóban.. Nekem az is jó ha ma összefutunk.. Tel. szám?

LX
Jöhet a gumi!
Ma délután 15:00-15:30 körül Corsaro-ba megyek, szóval vagy találkozunk, vagy Fritsnek adod és lehozza 2-án.
Köszi
Brian,

RED-LINE M, ergo Medium.. :-) Küldjem?

LX
Danny,

jó pénzért bármikor hívj, majd megdumáljuk..

LX
Kakucsring....közel az Euroringhez
http://www.kakucsring.hu/
hello ! tud valaki pályát az euring-hungaror.-pannoniaring-eken kivül ?
LX, futót kölcsöb tudod adni a Phoenix-re?
Mivan, te még mindig aláírsz?
Gyakoroljál, jövőre 2:00@Hungaroring :)
Oké
ahha, persze.. de csak otthon tudom megtenni.. majd este megnézem, és beírom.. szinte biztos hogy medium..

LX
A keveréket megnéznéd?
ok, akkor megdumálom vele... nála tudsz fizetni is.. ma vagy holnap kiviszem neki... aztán gyors legyél vele az tuti hogy gyorsabb mint én lettem volna..

LX
Én ritkán járok Pesten
"a kawás verzió" jó lesz
arra gondoltam én is... magas, és kawás kisbusza van vagy össze is futhatunk vmelyik nap itt a nagy faluban... (gy.k.: BP )

LX
Még én sem biztos, hogy letudok menni 2-án de dolgozom rajta!
Leküldhetnéd egy ismerőssel!
Szia Brian,

sajnos nem :-( Külföldre kell mennem dolgozni.. :-( Le kellene vinni? Mert megoldható...

LX
LX, nekem kellene a gumi! Mész aug. 2-án Phőnixre?
Szia,

ha nem gond, picit tudnal mondani tobbet rola (mikor vetted, tipus, ara, forgalombahelyezes koltsegei)?
egyebkent elugrok a Metroba delutan, de az online prospektusukban most csak Stema DBM550 volt, az meg nem igazan motorszallito, hanem altalanos utanfuto...)

Egyebkent meg mindig van ZX-7R palyaidomom elado, ha valakit erdekel (hacsak nem talalok egy kulfoldrol behozott ( = forgalomba nem allithato) 7R-t olcson.. )

koszi
N.
Na valaki vegre akinek record ruhaja van. Adjal mar egy emailt,lenne par kerdesem.
Pályázós Hölgyek és Urak..

van egy eladó DUNLOP REDLINE slick-em (180-as, csak hátsó!) Ha valakit érdekel, akkor 30E-ért megválnék tőle. Vadonat új! Asszem" medium.. de azt meg kell néznem..

LX
Szia,

bármennyire is fura, a legjobb áron én anno a Metro-ban találtam STEMA utánfutót. 2 motoros, variálható.. (közép, vagy két széle..) Igazából amikor a szélén van csak egy, akkor sincs nagy különbség, max jobban parázik az ember hogy felborulhat a tréler :-) Szóval azt javasolnám hogy kérdezd meg a Metro-ban hogy van-e, és mennyiért.. Ja és a műszaki vizsga meg forgalomba helyezés stb.. nem kevés pénz..

LX
Hát, ha csak az egyik felén van a motor, kanyarban szerintem elég veszélyes és instabil, mert ugye az egyik oldalt van az összes súly, kanyarban óvatosabban kell menni, én legalábbis féltem hogy felborul De lehet hogy másnak több tapasztala van ezzel kapcsolatban. Én mindenesetre annak a hive vagyok, hogy ha 1 motor akkor középen
Somarace,

koszi.
mennyire erezheto illetve figyelembe-veendo ez a stabilitas-csokkenes? (autopalyan, kanyarban, ...)
erezhetoen lassabban / ovatosabban kell haladni igy, vagy nem veszes? (jo persze, mihez kepest..)
Nekem van tapasztalom mindkettővel. Az elsőnek annyi az előnye hogy ha csak 1 motort viszel azt tudod középre is tenni, a másikon csak 2 szélső hely van ha jól tátom, igy ha csak 1 gépet viszel a szélén, nem lesz olyan stabil a futó a mintha középre tennéd. De ez csak az én véleményem, tapasztalatom.