Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor Szolnokon van. meg lehet nézni ki lehet próbálni, de a tulaj kikötötte hogy ha takarsz akkor muszáj megvenned... érthetö okokból
Köszi szépen, találtam is 1 képet magamról!
Sziasztok!
Segítenétek mert én próbálok utó gyujtást csinálni eddig egyszer siekrült pedig mindig ugyanúgy csinálom hogy kell úgy csinálni hogy mindig sikerüljön?
Légyszi segíts nekem, az adatlapodon található Rekordbolt.hu által készített képekhez hogyan lehet hozzájutni? Nem lehet úgy válogatni, mint a kentaurbolt.hu-n?
Hol lehet ezt a 750et megnezni?
Zárt pályára nem kell jogosítvány.
De azért nem árt tudni menni vele.....
Nem tudom mennyi km van benne, de nem sok mert nyakamat teszem rá hogy 30-nál többször nem ment vele. Beindítani, meg a hangját hallgatni szereti, de nem megy vele. (a barom) Azt hiszem hogy 3x tankolt összesen bele.
Nem füstöl, nincs semmi gyíkja, egyszerüen eladó. De sajna nekem még nincs rá jogsim.
Kész a DVD .Hétfön postázom
Ha esetleg akadna rólam is valami azok között a képek között...
Nem tünik rossz ajánlatnak, bár függ attól mennyi km van benne! Még engem is érdekelne, ha az R6-ot el tudnám adni! Megvenném, a maradék pénzből vennék 1 2-es utánfutót meg vonóhorgot az autómra, a többi meg jó lenne pályadíjra, meg gu mira!
Ha nincs rommátörve és nem füstöl azonnal vedd meg.
Suzuki GSX-R 750 (2005). Csak pályán volt használva kb 2 évig. Árban pedig 700.000Ft
Hát tényleg sok közös van bennünk...én is estem a Mecsekben sajna tavaly 1 tisztességeset szintén 1 600RR-el...aztán jött a hírhedt Mecseki videós baleset (ismertem mind2 srácot) és én is elgondolkoztam...így jutottam ki előszőr idén júniusban a HRingre!
Hát igen, isten pénze sem elég ha vki sokat akar menni pályán és fel is akarja készíteni a motorját.

Én is keveset motorozom már utcán és felhagytam az utcai térdlerakós őrülettel. Lepence, Dobogókő, 2/A szerpentinjein nyomtam eddig, nem kis tempóval - aztán túl sok közeli ismerős, barát temetésén vettem részt meg sokszor jöttek a telefonok, hogy ez, vagy az van kórházban és sokminden megváltozott. Meg volt egy figyelmeztető esésem 2 éve utcán, horror tempóval egy 600RR-el amit karcolás nélkül megúsztam és még 1x nem akarom kisérteni a sorsot.
Azért még mindig szeretem a városi sztopi/kerék dolgokat...

Igazából sosem mentem a lassúban, a délelőtti/délutáni csoportban meg a vasárnapi motorozásokon "kezdtem", de mivel azért régóta motorozok, így utcán megtanultam döntögetni, kiülni, ellenkormányozni, meg ilyenek, így nem hiányzott a lassú csoport. A gyors meg azért volt jó, mert bár sokan leelőztek, de ez sokat segített a fejlődésben. Hogy láttam hol fékeznek, mik az érintési, kigyorsítási pontok, stb... Egy gyorsabb motoros nagyon tud húzni ha előtted megy, aztán így szépen fejlődtem. Meg a tapasztalt motorosok kiszámíthatóak és velük gyorsabb köröket tudok menni, mint mikor a túradobozos kollégákat kell előzgetni. Arról nem beszélva, hogy nagyrészt tudják mit csinálnak. Amúgy annyira nem szentírás a csoportmegkülönböztetés a ringen, szinte mindenki ott megy ahol akar, talán egyedül a gyors az ahova azért nem mennek be az elsőpályázók, meg a túrendurósok. Ebből a szempontból a "legveszélyesebbek" a vasárnap esti motorozások, meg a mersz napok.
jah, remélem majd tal, aztán tudunk személyesen is dumálni én is sok jó arcot találtam innen, akik segítettek.
Zsír.
Ugyan azokon a napokon voltunk eddig!
Vegyél R6R-t amcsiból 7000 dolcsi körül már van, és ha nem helyezed forgalomba (pályára minek?), akkor fillérekből megúszod!
Én eddig három napon voltam a HRingen: 07.06-08.15 és 08.22, engem is megkereshetnél azokon a képeken, megköszönném! (mi Yamahások tartsunk össze!)
Egyet értek, hasonló a filozófiánk!
Igazán szépen fel van szerelve a mocid, minőségi cuccokkal! Én is tudom, hogy mire lenne szüksége a gépemnek, de egyenlőre örülök, hogy eljutok a pályára! Az utcai motorozásról le is mondtam egyenlőre, a pályázásért, az utcán elpazarolt benzinpénzt inkább pályanapokba fektetem! Majd remélem a pályán találkozunk! Mióta mész a gyorsban? Mindjárt elsőre ott kezdted?
Hát. Amire biztosan emlékszem az a 15-i brorganisation, meg a mostani Honda nap. Meg mint ha lett volna egy júli.6-i. Ja egyébként a lassúban megyek.
most a változás: sárga-szürke-sárga és az 5-ös.
a csavar a kameratartó rögzítőcsavarja, csak amit adtak hozzá nem az R1-hez lett méretezve. (hossz)
Most szerencsém volt mert Tomcat cimbi kamerázott.
az segit ha megmondod melyik napokon voltál kint.