Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mekkora néger meleg van már. Nincs szívem elővenni a paripát.
Én a Kawákról hallottam sok "rosszat", a szokásos szöveg: "agyon vannak hajtva", stb...
Szerintem Kawát ne vegyél, se 400-ast, se 250-est. (ilyet akartam venni én is tavaly, de lebeszéltek... )
A 125-ös talán jó lenne, de nem lenne jó kisebb motorra ülni, mint amin most vagy bár ha a mostanival keveset mentél, taln nem érzed a ccm csökkenést
Én a helyedben vennék valami használt 125-250es gépet, kezdetek jó lenne.

De vannak itt ügyes pályázók, majd úgy is segítenek
Szerintem Kawagirl erre a mondatomra ptűbált utalni

"A közút nem igazán vonz, szeretnék pályán motorozni."
... A közút nem igazán vonz, szeretnék pályán motorozni. ...
nem nem bébi, azt írta, hogy egyszer volt pályán...!
Pályázni szeretne! Le is írta, te...
mire szeretnéd használni?
RS125, csak készülj fel, hogy a gatyád is rá fog menni. De pályára kva jó
Sziasztok!

Kezdő motoros vagyok, a jogsim még csak félúton.
Tavaly vettem egy 250-es gixert, de állandóan csak a baj van vele, akárhányszor mennék vele motorozni, valami új bajt kreál magának, már nagyon unom, mert így tulajdonképpen borzalmasan minimális a motoros tudásom. Lassan vége a nyárnak és a motorom most sem jó.
Sajnos egyszer az Euroringen bukni is sikerült vele, a féke sem valami jó, és a vadiúj Metzeler Roadtec gumiaimat is csak szidták pályára, de ilyen kis méretben kevés gumi van.
A közút nem igazán vonz, szeretnék pályán motorozni.
Kicsi vagyok 160 cm ezért még a kis gixert is le kelett ültetni, hogy lerjen róla a lábam.

Úgy gondoltam ezzel a motorral rutint szerzek, és jövőre lecserélem, lehet, hogy ez lesz, de egyszerűen annyi a baj vele, hogy kezdem feladni a harcot vele.
Tudnátok tanácsot adni, hogy ha esetleg lecsérélném a motort, milyen motor lenne nekem jó?
Amit eddig tanácsoltak ismerősök: Aprilia 125, ill. Kawa zxr400....
Ogre

az a baj, hogy mi - pályahasználók - jól látjuk a helyzetet, egyet is értünk a megalapozott érvek és ellenérvek alapján, ezért nincs további vitának helye és alapja...
de
az a baj, hogy a szervezők mintha meg sem próbálnának tenni az ellen, hogy jobb legyen..

hol vagyok még a négy liter viztől ?
Jajjajjjj!
K6? Én meg még ezzel az öreg K4el megyek.... :(
Akkor jó lesz felkötnöm a gatyát!
Ne mondj ilyet hogy első 5...
Neked harcolni kell a dobogóért!
Aha, a 3 szinű R6
Köszi előre is!
No problem. 97-es a rajtszámod, ahogy az igazolványodban?
Szia Aquabase!

ááá, dehogy cseréltem. a barátnőm fotózott többnyire. képzeld vettem egy gixxer1000K6-ot. sajnos a "régi" gépem nagyon ropi lett, úgyhogy nem álltam neki kalapálgatni.
ha jól emléxem, akkor a rijekai pálya amúgy is nagyon megy neked. nekem a cél, hogy az első 5-ben legyek.
a legjobbakat.
Szia Gyu-la!
Örülnék pár képnek ha lenne
drAgy

Soha nem lesz megfelelően szétbontva a pályamotorozás, mert akkor egész nap kb 1 órát lehetne menni csoportonként. Sajnos, mindig kerülnek lassú motorosok a gyors csoportba és fordítva.
Szia Gyu!

Mi van felcserélted a gixert fényképezőgépre? vagy ez az új hobbid?
mi van veled? gép hogy áll? rijekára nagyon gyúrok, remélem Te is!
matematikai esélyem még van a bajnokságra...
nem adom fel!

mellesleg szeretnék pringre menni, ha vki trailerrel megy le és van egy szabad állása, akkor csatlakoznék. és persze beszállok a költségekbe.
O.K. Víz = fürdeni. Inkább ropogtass el egy hideg kupakos kiflit, kell az S vitamin
a gyorsakat zavarhatja a lassútempós és viszont.. én is füldugóhasználaton gondolkodom, mert volt pár alkalom, hogy a szarás kerülgetett, mikor utolért egy gyorsanmozgó objektum, erős hangorkán kiséretében
ogre

tegnap óta ezt feszegetjük, hogy amíg szabályozva nincsen a tudáshoz mérve a pályahasználat, addig se vége se hossza ennek a vitának, a lassú félnek meg úgyannyira igaza van, mint a gyorsnak
akkor sorry.
nekem kell még vizet innom.
de nem problémáztam, csak a forgalmi akadályokról beszéltünk.
Félreértettél messze nem vagyok pályamenő, inkább szorgos hobbimotoros . Csak azért szóltam, mert vicces ahogy problémázol a lassú motorosokon. Eddig minden előzésemet sikeresen megoldottam, bármilyen váratlan szituációban. A gyorsabb ki tud kerülni, én meg vagy előzök, vagy megvárom amíg előzhetek. A lassú csoportban májerkedőket én is rühellem, át kell menni a gyorsba és ott meg lehet mutatni ...
a fekete gixxeresről nekem is van nagyon sok képem.
nagyon jól ment.