Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de jár!
az sokkal jobb mint az összes szar japán geci.
az rántás...
nem ugyanaz
ne keverd
de necsak fenyegesssséééé, mert felrúglak!
Pontosan tudom mi a rálátás(mindig van nálam kettő-három is)! Rengetegszer láttam a lecsó című rajzfilmet, és ott elmondták mi az a rálátás.
Az a Rezső idejében volt! Most azért egy kicsit más a helyzet. Egyrészt a jelenlegi szakágvezető konstruktívabb hozzá állásal rendelkezik, ezáltal egy egész kis csapat mozdult meg a szakág érdekében. Másrészt ugye most van folyamatban a jövő év alapkiírásának szerkesztése és minden ötlet jól jönne. De mivel e fórumon ötletet keveset olvasni, inkább csak a savazás megy ezeket nehéz beleépíteni a kiírásba. Így maradnak azok az öteltek amiket mi akik ottvagyunk ötletelünk. De hogy csak egy példát említsek az utolsón még az öreg Tóth is ott volt akik itthon nem is mennek. De az élmezőnyből is jó páran. Komoly ötletelés volt. A versenyeket nem a MAMS méri aranyárban hanem a pályát bérbeadó cég. Úgy mint a Hungaroring, Pannóniaring, Szlovákiaring. Amennyiben Ők rendeznének gyorsasági bajnokságot nekik is nőnének a költségeik így drágábban adnák a kevesebb motorozást hidd el. Jelen pillanatban egyik Magyar pálya sem rendez bajnoki futamot pont azért mert ezzel tisztában van. Amikor a Főnix napon mentek nincs se biztosításotok se annyi bíró mint amit a szabályok előírnak nem is hivatalos verseny. Lehetne mindkettő a MAMS 25e Ft-ot kérne egy napra a szervezőtől azért, hogy érvényes legyen a biztosításotok. A szervező leszarja ezt konkrétan ki is nyílvánította. Jelen pillanatban nagy szerencsénk van ugyanis a törvényből kimaradt a motorozás az extrém sportok közül így ellátnak téged a kórházban amikor összetöröd magad. De ezt észre fogják venni. Kijavítják. Majd az az extrém eset áll elő, hogy egy ilyen Főnixen elesel. Jól összetöröd magad, a mentő bevisz a kórházba és az életedet megmentik teszem azt ha leszakad a lábad és elvéreznél. Úgy hogy levágják met az az életmentő megoldás, vagy visszavarják és kapod a többmillás számlát. Ellentében azzal ha a Főnix befizeti a 25e Ft.-ot, de ezzel aláveti magát a MAMS szabályainak. Így a napokon több bíró kell, 2 mentő stb. nő a költsége drágul a napod. Addíg van jó dolgotk amíg ez meg nem történik. Akkor be fognak állni a sorba, az egyik lábukat már betették, de mivel nem jártok gyűlni ezt sem tudjátok.
ezt sem tudod?ő már nem pesti!hujebuziműanyageb
amugy MV-hez nem jár gyárilag rálátás,ugy hogy
Jövőhéten minimum 2x megyek Pöstre.
Kv legyen!
megáldalak
én már sokszor találkoztam veled élőben is,tehát mondhatjuk hogy ismerősök vagyunk.....de még egyszer nem volt nálad rálátás!ne haragudj,de anélkül mit tudhatsz erről a rálátósdiról?
Nem! Csak simán szemét.
kicsit beszartam . Na de nehogy aszidd nem merek beugatni faszi . Majd jól befozázok meg minden . Bevállalok egy bunyót is veled! Na persze ha élni akarsz vele akkor jól lesitteltetlek.
Meg vagyok győződve arról, hogy Ő meg van róla győződve, hogy a mams szeretné jól csinálni. Mert ha nem így lenne akkor álszent dolog lenne részéről ennyire védeni őket. Egyéb dolgokról nem is beszélve. Szerintem a mams szarik a gyorsasági motorosokra.
egy szemét bankos....?
rendben
megbocsájtok
a lényeg a következő:sonáj okos,és nem okoskodik,és nekijje van olyan izéje a...aza izé na...rájalátása!ez nektek meg nincsen is,tik parasztok.szavazok sonájra,az ő rájanézésére vagy milyjére je,és igen is legyen ő a elnöke nekünk.....no és persze az elveire,a elvekről meg illik tudni hogy olyan mint a fing,egy darabig tartod,de aztán végül muszáj vagy elengedni.
Jaj ! Most látom csak . Elnézést kérnék ha lehet, URAM.
csöndbe legyél mer széjjel ütlek
tudod Te, hogy ki vagyok én? he?
kitöltetlen adatlappal ne ugassá.
Nem teljesen vagyok kívül, és nem mondanám, hogy nincs rálátásom. Mivel látom az eredményét tudom, hogyan működik. SZARUL! Ha a törvény szar, akkor meg kell változtatni. Van amit megtehetnének saját hatáskörben mégsem teszik. Vajon miért? Mert leszarják.
Ezért jó bénának lenni. Nem kell itt vitatkozni
Igazad van! Bocsánat!Most kihúztam a gyufát! De értetlenül állok a dolog előtt, hogy kívülről nagyon okosak vagytok. Úgy, hogy semilyen rálátásotok nincs, illetve nem is akarok szerezni arra nézve, hogy egy szervezet mint a MAMS hogyan működik. Igazatok van teljesen, hogy egy nehézkesen működő szervezet. De jelen pillanatban ez van. Törvények kötik, szabályozzák a működését. Amik lehet, hogy a 60-as 70-es években íródtak. Folyamatban van a megváltoztatásuk de nem hiszem, hogy ez a legnagyobb problémája a parlamentnek. De ez a Ti nagy szerencsétek, mert ha azok érvénybe lépnek nehéz dolgotok lesz a szabályok nélküli motorozgatással. Így aztán Ti még az állam lassúságát (kivétel ezalól az adók és egyéb elrugaszkodához szüksées dolgok emelése) így fogjátok 70 évesen abbahagyni a motorozást!
Lerágott csont, hogy ennyit emlegted ezt a szakági gyűlést. Nem is fogok elmenni egyre sem! Volt idő mikor egyébb dolgokkal kapcsolatban hasonló esetekben elmentem és szóltam is amit gondoltam! De rájöttem, hogy itt szép szóval nem lehet semmire menni. Ezért hát én továbbra is eltökélten( és az események tükrében tökéletesen) meg vagyok győződve arról, hogy ismét igazam van! A mams szarik egy nagyot az egészre! Elteszi a saját fentartására megkapott összeget és ennyi. Amire meg áldozni kellene arra szarik egy nagyot! Aranyárban mérik a versenyeket és kész. Lassan kezdem azt hinni rólad, hogy mams elnökségi tag szeretnél lenni, mert annyira véded őket.
A GSXR kupán sem mentek 57-et Diablo Corsa 3-al. Amennyire én tudom. Persze az rég volt.
Na akkor én állom a fogadást ha te is . Kiváncsi vagyok rá, hogy Gyuri hogyan megy 1.57-et utcai motorral utcai gumival? Bár nem egy kutyütő motoros, de kíváncsi lennék rá mit gondol erről Ő? Szerintem élből azt mondaná, hogy ez nem fog neki menni. És ami a lényeg! Az az 1 másodperc még mindig csak előzés és nem "kikerül mint a pocsolyát".
Egyébként mennyi volt a legjobb ideje nem gyári motoron?
Szia!

Ha már okoska vagyok, akkor hagy mondjam el az én véleményem!
Gyorsasági motoros bajnokságban ki mondta, hogy legyen 5 forduló? Legyen 3 de az motorozási mennyiségben és minőségben is kiemelkedő legyen!
Nem veszed figyelembe, hogy egy versenyhétvégén hány rendezvény van még ezen kivül. Lotus ladies cup meg stb okos szervezések egyvelege. Tehát ha azt nézed minimum 8-10 versenyt szerveznek arra a hétvégére, tehát a költség is megoszlik. Ne péntek szombat vasárnapra rendezzék, hanem elég lenne szombat vasárnap is! Következő momentum, hogy akkor a Mams miért adja ki egy formalizált vállalatnak a szervezés jogát? Road and Ride Kft?
Kifizeted a nevezési díjat, ami 2x30 percért eléggé luxus,
mellette még persze a licensz díjat is!

Megsúgom nem vagyok mams tag és képzeld van biztosításom pályamotorozásra! Igaz csak 1-2 biztosító cég vállalja, de lehet találni.
Rendezvény szempontjából én tudtam találni olyan céget, ahol 80 pályamotorosra adtak biztosítást adott napra 47.000 forintért és teljes körű. (ha nem hiszed szívesen bemásolom az árajánlatot, feltétételeket stb) 1 napra 1 pályamotorosnak kb 1400-1500 forint (ha egyedül vagy)!

4000 forintot meg kifizeted gyorsulásra meg a 2000 forint nevezési díjat.... Hát kösz, mikor mentem 21 másodpercet 6 ezerért!

De hidd el a Mams nem 3 millió forintért kapja meg a Hungaroringet, mert ugyebár akadnak csókosok stb!

Amikor még ki akartam váltani az éves Licenszemet ( ki is váltottam) bementem az irodába, mondják a titkárnők hogy xy összeg. Mondom jó, kifizetem és mondom számlát kérek!
Erre ők voltak felháborodva és NEM KAPTAM SZÁMLÁT! Erre mondom hogy ez aztán a 100% feketepénz.

Sonáj nem akarlak kiábrándítani, de kezdem azt hinni, hogy te azt hiszed itt mindenki törvényes és amit leírnak és elmondanak arra mérget lehetne venni, de sajnos nem!

Üdv Norbi