Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csumi! Ő gyárt hozzá beömlőket és beszél is magyarul.http://pascalplast.sk/en/motor...
Hello!
Nekem van eladó, pályaidomhoz való üvegszálas.
bberci@juropnet.hu
Köszi megpróbálom beletuszkolni.
Ezaz öcséém!
Nem ő beszélt rá, és tudom, hogy nem ettől leszek gyorsabb. Többfelől dícsérték, nekem gondom volt a gyárival (biztos mert béna vagyok), ugyhogy miért ne próbáljam ki, nem került olyan sokba a yamaha fékesítés. Ha meg ezzel is ugyan olyan gondom lesz, mint a másikkal, akkor majd próbálok fejlődni, hogy jó legyen.
Hi!Próbáld meg óvatosan beletenni a ramair csöveket picit játszani kell vele ,de nekem itthon simán belement a pályaidomba a gyári cső! Ha nem szeretnéd ,hogy összekarcolódjon a tan műanyag eleje akkor vedd le.Gondolom pályázni szeretnél olyankor mindent ami sérülhet le kell venni .
Attól még ,hogy rábeszélt Béla ezekre a yamakkaszarokra nem leszel gyorsabb vele. .
Sziasztok!
Nemrég vettem gsx-r K6 600 hoz pályaidomot, de a gyári ram-air cső nem jó hozzá. Hol tudnék pályaidomba valót szerezni, a másik nagy kérdés le kell e szedni a tank elején lévő idomot, hogy feltudjam rakni a tankborítást.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Norbi
pimaszkodsz?
Nem kell,csak annak a vetemedése (a hőtől) később jön elő.
mondjuk ahogy nézem utángyártott tárcsából nem is vastagabb a hayáé sem, ugyan úgy 5mm-s.
annyira nem akarom, de kell. Nyergek és fékmunkahenger már úgyis yamaháé, fém fékcső is van, most a tárcsákat is le kell cserélnem. Tudom, hogy alátétezni kell meg hosszabb csavar a nagyobb tárcsához. Köszi a hayás tippet. Mondjuk kérdés van-e annak még értelme, mert az ezres is már 20mm-el nagyobb, kérdés kell-e hogy még vastagabb is legyen, még több plussz rugózatlan tömeg.
Az egész fékrendszert le akarod cserélni?Vagy csak a tárcsákat?
Igen,jó rá a K1 320-as tárcsája,de a Hayabusa tárcsa jobb lenne mert az kicsit vastagabb.Alátétezni kell a nyergeket és hosszabb csavarok (k6 600) kellenek hozzá.
na még 26
Mi 4-en már most biztosan megvagyunk.
Köszönjük Svéd!
Köszi a hasznos tanácsot.
cserélj motort,ne szarakodj a féktárcsával.
csak azt felejted el,hogy akkor annyira értettél hozzá hogy olyan feszes lánccal jártál mint a hegedűhúr... nem csoda,hogy elszakadt..
szolj majd melyik napokra regelsz

ezek a makaus csávók nem is tudnak kanyarodni szalagkorlát nélkül-bénák
ezt már mondták sokszor. egyszer lehet kipróbálom, de ha egyikőtöket telibeverném célegyenes féktávon, akkor ne sírjatok, hogy mér nem fékeztem!
2 nap alatt 12000 ember nézte meg a Macao GP- ami vasárnap ment. Mivel senki nem közvetitette élőben igy egésznap csak keresgéltem mig délután a Szabo Henrik talált egy cseh linket
letöltöttem és feltöltöttem a youtubra. Ugylátszik a tengerentuliak is odavannak ezért a versenyért
mindenestre itt a link ha valaki még nem látta a teljes versenyt. Figyelem, maga a verseny 15. percnél kezdődik
http://youtu.be/NOkfl3_0nVI
nem kell fék..meríts bátorságot
hja.:) és akkor a fékkérdésemre tuti nem kapok több választ, mert elnyeli a gokart téma.
én 2 fővel jó vagyok..