Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello.
Küldj képeket és árat mail-re
veres.tibi@freemail.hu
Nem is mondtam hogy lehet szavazni a Big Bulin milyen zene legyen, egy gitáros srác aki jól énekel vagy közben szájharmonikázik, vagy inkább gépzene
nekem mindegy mire szavaztok de aki gépzenére szavaz az nem kap desszertet az tuti

https://www.facebook.com/quest...
na de ezek hű de hűha gyorsak....nem adom mert ellesed a teknikát
mennyiért adod a videokat?
kéne egy kilo, nekem olyan kevés van
találtam fájentos videokat a hringről,on board,még az év eleji ob-ról edzésekről,ill azokrol az időkről amikor még volt magyar gyorsasági motorsport!na nem is töltöm fel!
nem veszi meg senki!?pedig tényleg szar a hitele!megéri!zsidók által manipulált svájcifranktultengéses hitel!ma már ilyen nincs!érdemes kihasználni....
Sziasztok!

KAWASAKI ZX-6R 2008-as pályamotornak ELADÓ USA papiros
Tamas ezzel az emelövel dölt a haverom versenymotorja az audijaba a garazsba.Ö egy szarnak titulalta,mellesleg kezdö ebayes ceg,no gooo.Masik cegnel erdemes nezni ahol mar,irtak rola velemenyt.
Remelem tudtam segiteni
Ez azt is megemeli és talán ott nagyobb rá a szükség
versenymotorkerékpárom lenyügözö hitelével együtt (ami évről évre több)eladó!meghívlak 2gombóc fagyira ha elviszed!gsxr 1000k7!van benne minden ami egy jo pályagépbe kell!1,55-öt tud az biztos!
Én nem költenék rá egy petákot sem. Vegyél egy MV-t.
köszi szépen
Az, hogy nincs, azt magatoknak köszönhetitek. Többet kellene fizetni azért, ami amúgy is szar. Na meg főleg le kellene mondanotok azokról a francos nagy kupákról meg érmekről, mert kurva sokba kerülnek . Szerintem az is elég lenne ha csak simán kifizetnétek a nevezési díjnak a dupláját és ez ellenére természetesen nem indulnátok, így a nagytiszteletű mams-nak nem is kellene kibérelni a pályát. Ezzel sem növelvén a kiadásaikat. Akinek esetleg még ezek után maradna pénze, az meg adja oda olyan versenyzőnek akinek amúgy is kevés a szponzora.
....és zabálják a szarvashúsos pizzát.....
gondolom 150-ből ki is jön egy motorra való....kérek a haverjaimnak is egyet! gumira sem futja a magyarnak nem még ilyenekre,meg igazábol már nincs is magyar gyorsasági motorsport!"szétbaszták a szabaduszok az egészet"
A Samco csovek anyaga silicon gumi,semmilyen holeado kepesseg novekedes nincs.Ezek vacuumozott 2-3 szovetretegu csovek,amik nsokkal nagyobb nyomast,hot birnak,nem durrannak el.
Sziasztok. Mint már korábban is írtam, lehetőség van nálunk pályamotorok tuningolására, építésére, alkatrészek vásárlására. Úgy döntöttünk hogy időnként feltöltünk egy képet, megmondjuk mi mire szolgál, és ha valami valakinek megtetszik akkor egyből tudja jelezni.
Vegyük például ezeket a dolgokat.
Itt van a GB Racing motortörés védő burkolat. Gyakorlatilag ez ugyan azt a célt szolgálja mint az eddigi karbon védők, annyi különbséggel hogy ez a FIM által elfogadott technika, tehát biztos hogy megvédi a blokkot. Minden motorfajtára kapható, és a blokk formájával teljesen megegyező, nincs eltérés, nem kell faragni, csak felcsavarozod és kész. (sajnos volt alkalmunk kipróbálni, de legalább biztosan tudjuk hogy tökéletes védelmet nyújt :) )
És a második alkatrész a Samco Blue Performance hűtéscsövek.
A gyáriak formájával, hosszával, teljesen megegyezik, szóval ezzel se lesz gond a felrakásnál.
Azon kívül hogy a kék színe miatt jól néz ki, anyaga miatt sokkal jobb a hőleadása mint a gyárinak, igy nem melegszik annyira a blokk mint a gyári csövekkel. Természetesen ez is minden típusra, és ha minden igaz több színben rendelhető.
Az alkatrészek nagyrészét megtaláljátok a www.leanangle.hu oldalon is.
Hát elsőre ennyi lenne. remélem mindenki talál majd valami neki tetsző alkatészt, tuningot.
sziasztok
Ááááá, nem kell.
Én még csak ha a fele kopott el a guminak már akkor is be vagyok tojva.
Na meg nem úgy néz ki, hogy sokat fogok menni pályán.
Vissza kerem ha gondolod! :)
Sokat nem megyek, illetve torekszem ra, nem is normalis, az mar nem gumi! :)
Nemááá, leadtad? Most szomorú lettem.
Azért sokat ne menjél ilyen gumival, nem érzed Te még annyira a motort.
Ezt a karikát már ott hagytam a gumisnál....de ha lesz még ilyen, akkor ha gondolod jó pénzér átadom neked. :)
Én ezzel tudtam volna 20,5 is.
végül is bordamélysége jó!
Egyébként E ringen nem is tudom milyen Bridgestone volt fenn a motoromon, de az tényleg jól viselkedett. Nem rágta, meg semmi csúnyaság.
De nézzétek, a Conti is szépen kopott...:) Ez is E ring műve, 21-eket lehetett így menni vele. :))))