Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályaszerelmeseknek, hobbiracereknek, sportmotorosoknak

Mától jelentkezhetsz a Big Bulira

Ott lesz a hazai gyorsasági motorsport szine java, a motoros média, 5 sorozatnak is ott lesz a díjkiosztója:

CBR Kupa
Road & Ride
Dunlop Trophy
GSX-R Klub Kupa
Acis Svéd Race
Szerintem a 600 alatti is szétrágja ha nagyon igyekszik a pilóta.
Nekem legalábbis mindegy hogy 600 vagy 1000ccm.
Tudom! de a kivétel erősíti a szabályt De 600 feletti motorok tényleg esznek minden gumit azon a rohadt brdgestone on kívül akármilyen gátló van a motoron
Van egy sejtésem, hogy ki volt az aki elkövette contival eme bűncselekményt.
E ringen a palyacsucs az Contival volt! :))))
hogyhogy ujra a lejtőn? :)
dévöd ujra a legtetőn! szép volt birci divid!
Heh... Héjja Robi? Ilyen jól nyomja?
Az az egy kemény se az biztos a Dávid lehet.......
Én egy keményet sem látok.
Gratulálok nektek.
na dévöd,itt egy lehetőség jövőre...indulni kell ezen a szlovák rendezvényen! ezerszer különb mint a magyar rendezvények kérem!
Ejjjj, ezt nem mondtad, amikor a D211-et dícsérted.

No, az én túristás tempómnál nagyon jó az az Eringen is. Sőt, nekem a Hringen tépődött a hátsó, de szerintem az is csak azért, mert nem hittem el, hogy olyan alacsony nyomás kell bele. Mármint hátra. Az eleje mindenhogy jó (a csajomnak is most azt vettünk előre), remélem, a hátsó Med+-al is tudok már majd bánni jövőre!
elnézést! Kifelejtettem tegnap valamit a mondanivalómból de most pótlom nehogy " valaki úgy érezze hogy semmibe veszem a véleményét"Tehát a poket bike kategóriában nem tudom mia jó de 750 től felfelé örkény csakis a bridgestone-t nem öszi na...! Így pontos a hozzászólásom! és még egyszer bocsi az idősebb korosztálynak a szemtelenségemért! :))))))
Megkérdeztük, 2010 AA. Filla 2:05,9 ez a hivatalos.
Elég durva ,mert 2:14 nél is azt érzem ,hogy elég nagy már a tempó.
O.K Te tudod te vagy ott a gyors
H ring jó de euro ring csakis bridgestone hard! Bocs IMY he he he he
És MV-el futották.
05 körül van úgy hiszem.
Mennyi a slovakiaringen a pályacsúcs? (hozzávetés végett)
He he he!
Igazad van,De csak a Dave mocizott.
Mint mondottam nekem már nem hiányzott a száguldozás(csak egy kicsit)
Meg hát jó lett volna megnyerni a robogót.
Predinek van igaza!Érdemes elindulni egy olyan magyar bajnokin ahol az 1000 forintos kupa a "főnyeremény"?
Nem olvastam a beszámolódat,nem tudom részletezted e mit,miket nyertek a moto cup on a dobogósok,de nekem égett a pofám,hogy "nálunk" ez,hogy megy,ment.
Sk-ba meg 10000000ft értékben osztanak ajándékot,eszméletlen még most se térek magamhoz.
Bérczi Janinak szeretettel

Hogyis volt az avval a nevetséges felhivásommal hogy oktober végén még kéne egy jót motorozni a Slovakiaringen?

Nagyon nagy hülyeségnek tartottad a felvetést is hogy lenne bárki is aki ilyenkor még pályázásra vágyik....

De tegnap nekem mégis ugy tünt mintha a komplett klán jelen lett volna tegnap a Slovakiaringen és mintha én ezt megjósoltam volna előre.....

Örülök hogy nem neked lett igazad :)

Büszke lehetsz az öcsikédre, szép volt a tegnapi első helyetek....
Beszámoló a szuper 4 órás szezonzáro Endurance versenyről. Képekkel videoval, Moto Cup évzáro dijátadással, robogo sorsolással

Onboard videos beszámolora várni kell.

Soha nem mentem még 4 órás versenyen, borzalmas fáradt vagyok ma. Az utolso felmenetelem 20 körösre sikerült ami a Slovakiaring hosszuságánál kész öngyilkosság
Két alkalommal neveztem előre. Egyszer lefulyták a versenxt, egyszer meg lezuztam futam előtt egy nappal a ringen. Tehát nem akar ezzel nekem összejönni semmi se nem se....