Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aham...de abból a szezon felét 98 Le-vel teljesítette
Na ha lánc van témába lehet vagy nem lehet bele toldani
Szerintem nyugodtan ruházzál be egy újba.
Ne vegyél.
Hátha elszakad és szétveri a lábad, a blokkot és a segédvázat.
Viszont spórolsz 30 rugót.
Nézd meg a hosszát és kiderül. Ha a GSX-R 1000 átalakítás nélkül belement a Z1000-be akkor minden lehetséges.
azon agyalok hogy vegyek-e uj láncot vagy egy 525 simán bir mégegy szezont. Ugy tudom az 520 láncot illik szezononként söt biztos van aki pár versenyenként cserél
az én gépembe 6000 km van, igaz a 200 loerő is biztos megviseli a láncot
Hali mindenki!
Nem tudja valaki véletlenül hogy 750 gsxr k6 os hátsó gátlóját át lehet e tenni 1000 es k7 k8 asba, mert szeretnék motort cserélni és a 750 be van egy fain verseny gátló. Ha valakinek van tapasztalata akkor szívesen veszek minden ötletet.
koszi
Hy!
Pásztor Robi csinál ilyet.
-tel.:+36 20/9775080 vagy 00421/944444838
Sziasztok. tudnatok segiteni ,hol tudnek venni vagy ki keszit karbonbol vaz vedot? (R6-ra)
Pályaidomot keresek ócsón PC40-re!
Facebookon van egy Olcsó pályagumi nevű csoport. Olcsóbban hozzájuthatunk vadi új pályagumikhoz ! Minél többen összegyűlünk,annál nagyobb kedvezményhez juthatunk ! Több infót ott találtok !
Az hát!
És ledes.
10 e.-ért kapcsoló... bluetooth-os?
Szia!

Van egy speciális hűtőfolyadékom ilyen esetekre ha érdekel ! Adatlapomon elérsz!
Direkt kapcsoló a ventire és menjen állandóan pályán. 10e-ből megvan.
és akkor ha alkalmas megkereslek telefon. köszi
Tudnál küldeni a kawasaki.leanangle@gmail.com ra egy emailes telefon számos elérhetőséget ?
Hali.
Engem érdekelne a hűtés cső mert a motorom pályán nagyon melegszik kánikulában nem ritka hogy felmegy 100-103 fokig.és kell egy "hűtő" kör hogy ne fossa ki a vizet a parkolóban ami nem szerencsés szerintem, esetleg van e még valami ami javíthat a hűtésemen? És mennyi lenne az ára csöveknek?
Szia!

Tudok segiteni táblában kapható méretre szabható! Adatlapomon elérsz
Egyszerű, mezei polifoam tökéletes rá. Nekem is az van rajta.
Üdv. mindenkinek !
Pályamotorra való öntapadós ülésszivacs ügyben szeretnék segítséget kérni. A lényeg hogy nem rendes bőrülésről van szó,hanem a pályaidomra ragasztható kis szivacsülésről. Remélem tudtok segíteni ! Előre is köszi !