Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hi, 9.5-ös első rugó milyen hosszú és mi az átmérője?
Köszi!
Oké akkor intézkedek.
Köszi,a többi nem érdekel.
Még az 530as lánc van fent és az is marad,a gyári légszűrővel meg jobb a nyomaték,és nincs vele "gond"(tisztítás stb)
Szia Jani
Zsírdisznó...Áttételek esetleg nem érdekelnének, meg a légszűrő? Tip-top állapotúak új lánccal is nyugodtan föl lehet rakni. Küldök képet róluk hátha érdekel... Ha elviszed mindet még egy kis kedvezményt tudok adni.
Tomi!
Fém fékcsőre vevő vagyok.
Ha bedobod a Svédnek akkor a Big Bulin átveszem tőle és küldöm vele a pénzt.
Ok?
K9 1000-hez eladó cuccok:

KN sportlégszűrő:12000
JT 520-as lánckerék hátra 44-45, előre 15-16 (fejenként 500km hibátlanok): együtt 11000

Nem csak K9-hez:
Öhlins TTX rugók 100-105-110 (160mm): 14000/darab
Első rugó: 9.5 és 9.0 (kérésre megadom a méretet):10000/pár
Első HEL fém fékcső: 13000
Vortex kormánycsutka (tartalék rúddal) 50mm: 33000

DUNLOP Sportmax Gp 120/70:

Vadi új, medium keverék jelenleg az árát nem tudom de 80%-on odaadom a Déli városkapuhoz képest.

Kérésre képet küldök bármelyikről.
Megteheted.
Kapjad össze magad ha ilyen dologra vetemednél Sügérke. Na nem miattam, de ha a Tibi felpofoz akkor sírni fogsz.
Végül is... az is valami.
igen...hang vagyok!és!?
te is meg a ddt haverod össze lesztek csomagolva....

és nem adok vissza semmit!nekem nincs szükségem öngyujtora buzikám!zsírmalac!
Ugyan már. Látod, hogy egy hang ember. Beszól nekem aztán jön az izé meg hozé. Nem vállalja a következményeket.
Én már nem hagynám annyiban a dolgot . Verjed telibe a fejét ennek a buzinak . Én már nem védem meg. Össze vagyunk veszve. Majd ha vissza adja az öngyujtómat amit ellopott, akkor talán kibékülök vele.
A Blaha közepén álló konfekció szaküzletben történt az alábbi beruházás. A jelmezt 24 havi hitelre vásároltam, ha kitart a Big Buliig akkor javul a megtérülése a 2 x 300 ft-nak

Ki mit csinál ma éjjel? Nekem két alternativám van, A svéd turistacsoportommal szilveszterezhetek a Szeged étteremben a Gellért mellett, vagy mikor elinditottam a csoportom buliját akkor elbucsuzok tőlük és élvezem itthon a TV szorakoztató műsorát

Ha valakinek vannak jó Last Minute ötletei akkor szivesen olvasom öket

Addig is fárasztalak benneteket a hagyományos szilveszteri versikémmel
Szilveszteri versike, gyomrod ezt nem veszi be

Már megint itt van egy évvége
Bakikat nyomnak a tévébe
Bár a szép ruhádba férnél be
Kinötted már több mint fél éve
Nem vagy ma kiváncsi mértékre
Szeszt is csak ugy töltöd érzésre
Régóta vársz már az élményre
Malacot nyomod a bélésbe
Elhagy a valóság mérése
Ez a mü-boldogság érzése
Nevedet sem tudod éjfélre
Sugárba büfögsz a WC-be
Nem felelsz már semmi kérdésre
Figyelned kell minden lépésre
Stabilabb ha lemész négykézre
Havernak épp adod értésre
Milyen egy jo kanyar érzése
De mivel van hozzá érzéke
Szeretne maradni épségbe
Nem hallgat soha a FélSvédre
Jogos az olvasó kérdése
Mikor ér már a vers végére
Sikerüljön éved békésre
Remélem úgy lesz. Már mint fogunk jövőre ródendrájdozni.
ha elindulsz bármelyik Road and Ride-on jövöre akkor vissza is kapod a belépő árát
Ez Hirtling Gabi akcioja
Ha előadsz valamit visszakérem a belépőjegy árát.
Micsoda egy mocsadék vagy te. Tegnap úgy felhúztál, hogy megfájdult a fejem. És ha agyvérzést kapok akkor mi van? Erre nem gondolsz mi? Egyszer fel leszel pofozva...a lucky által.
nyugodjál meg tibor!nincs semmi baj!bár a sulyod nem férfi emberre utal,de azért talán teljes értékű tagja vagy a társadalomnak!most bebizonyítottad hogy veled nem lehet szórakozni,mert te aztán megmondod,megmondtad a magadét..... üjjjj le...egyes!
hu de mérges lettél.....csak az van amit mondtam...beszologatsz ,aztán még neked áll feljebb!elég furcsa vagy,(és nem csak a külsődre gondolok)
ezé leverlek fasz!röhögsz a svéden?
Azon röhög hogy ő abban az időben még csúszni sem igen tudott nem hogy motorozni.
má megint röhög
Predi lécci intézkedj
175-ös czetka