Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és amikor az ellenállás alatt lábas volt a fedőnevem...
He he he tudtam,hogy ezzel jössz.....
De nem is erről volt szó,de ha már itt tartunk,ámbátor-nemdebár emléxel éé amikor a pancsin a 6kilóssal kitömtelek a katlanba,hee?
7 év alatt csak elértem egy tehetséges kezdő szintet
pár év mulva szerinte jó buzi szintjén is fogok tudni motoron ülni

Mikor is vertél meg utoljára a Slovakiaringen?
Ilyen esetre nem emléxem, de tényleg szebben ülsz mikor kikerüllek :)
Komolyan elgondolkodhatnál azon,hogy abbahagyod és szponzorálod az öcsköst!Abban is lenne siker,mert Ő legalább elérne valamit,Te meg büszke lehetnél arra,hogy Te biztosítottad az anyagiakat.Szerintem jó 5let
Hát igen,ha nem tisztelnélek rögtön beírnám,hogy úgy ülsz a motoron mint egy rossz buzi.
nézd végig mégegyszer és keress valamit amit én csinálok jól.......
ugye ugye, igy már nem is olyan könnyü mi?
a video betevésével nem az volt a célom hogy a Davet dicsérd.......
kawasaki.leanangle@gmail.com koszi
irj 1 imél cimet és megadom a teloszámát!
utolsó domb utáni féktávon igen erősen be engedi.....
Egedi Sanyi V.S Sárkány Dezső a -3.-ba?az is elég nagy volt de,hogy a legnagyobb anyagi káros az biztos
Élmény volt végignézni ujra, jol mész Dave :)

http://youtu.be/QY5h8pKv1Ww
110 000FTOS BUKSI ELADÓ 30 000 ÉRT GYÖNYÖRŰ ÁLLAPOTBAN...shoei multitech.... L 59-60 as méretben de annál kicsivel nagyobb.....30 973 08 69
Idén is lesznek különdijak a Big Bulin
Néhány kategoriában több jelölt is van ezekre a nemes titulusokra
Gondoltam idén bevonom a nagyközönséget is, mert nem biztos hogy minden komolyabb fordulatról tudomásom van a hazai motorsportban

Az év bukására jelöltek:

Rizi februárban spanyolország Moto2 nek tesztelt amikor szerelői hibábol highside: mindkét keze tropa lett, el is ment jól a szezon kezdet

Csabcsi Slovakiaring 200 felett lesodrodott a rázóról. minden lassulási lehetőség nélkül vágodott a gumifalba, ez a bukta egyelőre karrierje feladását jelentette

Györfi Alen Brno célvége nagy esés, sajnos nem tudom a részleteket

Rizi Hungaroring Pezibär hétvége Manselből kifelé highside, mindkét lába gipszbe, bokák és egy térd

Segitsetek hogy ki esett hatalmasat még idén?

Az év legtöbbet bukója:

Valószinű Kurucz Feri, asszem többnyire Brnoban a WSBK-ra készülve, ha jól tudom 5 esése volt idén.....
Volt valaki aki többet esett?
köcce
hova utalom?
nem neked írtam ifjonc féligmeddigsvéd!nem kell neked senki rózsabimbó....rövidebb féktáv,intenzívebb kigyorsítás,jobban lelógni a kanyarokban hama beleállítani oszt leccga!minnyá meglesz a 58(a pringen )azzal a motorerővel félgázon tudnod kell a 00-át!szívd fel magad,legyél férfi...(egyszer az életben) na...ez 245.000-+áfa lesz!
A kipufogóval kapcsolatban. De inkabb privátban mondanám el neki. Ha nem gond
Ha pontos jé, akkor tutira hosszú pontos ! Engem nem baszol át amőba.
de mivel kapcsolatban szeretnél vele beszélni?
A 'pálya' rövid pontos jé. Te tudatlan.
Hát a 03 az talán már simán megy. De neked a 05 csak azóta stabil mióta jó állapotú használt gumikat vásároltál tőlem HE.
Hát ha Ő nem tud rajtad faragni, akkor azt ajánlom, hogy fejezd be a motorozást. Persze mivel tudom, hogy nagyon szereted a közeget, ezért azt tanácsolnám, hogy fizesd az én motorolásomat és majd én megmutatom mi a pálya .
sajnos stabilan tényleg a 03 megy csak
de ugy döntöttem hogy nem folytatom a tuningolást
Chrobák Janival képeztetem magam
Remélem keményen bánik a nebulókkal mert a sablon dumát már százszor elmondták, mind hasztalan volt :)
először próbáld a 03-at stabilan...teeeee...