Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mire gondolsz!?részleteznéd?!
Csak beigazolódott az összeesküvés elméletem
Bár lehet csak a sok véletlen...meg a sors....
Nem az van a szabályban, hogy 5 futamnak kell lenni ahhoz, hogy lehessen értékelni.
mams! egy fosadék szervezet.
Na Sonaj!
Erre mit tudsz mondani? ? ?
Csak azzal ne gyere, hogy olvassam el a szabálykönyvet, mert akkor rád uszítom Zemát.
Úgy módosítják a szabályokat, ahogyan a kedvük tartja! kár, hogy nincsen olyan hányós rászarós emotikon, mert akkor azt raknám ki ide a mams-al kapcsolatban.
Már majdnem azt hittem, hogy nekem címezted a dolgot...pedig Én csak bemásoltam.
De egyébként hasonló reakciót vártam.
dehogy...vissza is szívom mindet....
ne idegeskedj, mert még agyvérzést kapsz nekem a végén kisgyerek
ugyan olyan retvákok vagytok mint ez az egész zsidó cigány csatlós ország...mitől is lennétek mások! hánynom kellene tőletek,csak annyira nem érdekeltek....nyomorult szánalmas barmok,1,1 hungaroringen megrendezett futam után értékelnek!
nevetséges,szánalmas,siralmas,szar,genyes,bűzlő,sumák!senkiháziak
kezébe került az egész,az első kritérium hogy kik lehetnek a vezetőségben az most is az hogy ki tud könnyebben,gyorsabban,és hihetőbben hazudni!nem volt lehetőség...meg a faszomat az összes hazug gecinek....motorozzon a jó ribanc anyátok az!de így legalább lehet azokat is értékelni akik egyéábként elbuktak volna...gondolom ezek az emberek nem számolnak el a lelkiismerettükkel,mert ahoz is gennyesek hogy legyen nekik!
Értékelhető a gyorsasági bajnokság
Zólyomi Andrea | 2011.11.25, 11:51:00 | Utolsó módosítás: 2011.11.25, 11:51:00
Cimkék:
Tisztelt Versenyzők!

A MAMS elnöksége rögzíti, hogy a Hungaroring az érvényes pályalicenc hiánya miatt a Magyar Köztársaság Gyorsasági Motoros Bajnokságának 2 versenyét visszamondta. A második visszamondás olyan későn történt, hogy más helyszínt gyorsasági motoros bajnoki verseny megtartására találni már nem lehetett. Emiatt a szövetségen, tagjain és versenyzőin kívül álló körülmény miatt az elnökség úgy döntött, hogy a Magyar Köztársaság Gyorsasági Motoros Bajnokságát a lefutott 3 verseny eredményei alapján az összes egyéb értékelési szabályok betartásával kell értékelni.

Zólyomi Andrea

főtitkár
Engem még így nem sértettek meg életemben . Soha a büdös életben nem állok veled szóba !(de legalább egy percig )
Várlak, Cicafijjú!
Tudod, mit?
Mégis inkább Asszonyt küldd magad helyett, jó?
asszem majdnem 7 évem van otthon 1973-1979 év végéig, de ebből is 3 év NDK
De ti asse tudjátok ki volt az ndk.....

de lehet hogy nem abbol a nyugdijambol fogok motorozni 10 év mulva
Nem olvasol?
Részbenskandináv.
Leszarja a magyar törvénykezést.
Milyen nyugdijjról ábrándozol nem követed a médiát a kormány megszüntette a korkedvezményes nyugdijjat neked es nekünk is marad a rabótaty
Én nem ismerlek, de bármikor beszólok neked ha akarod. Na meg ha nem akkor is.
Bármikor letanuzom neked apám.
Te meg mit röhögsz ? Volt itt valami vicces?
Ha tudnám ki vagy akkor 5 perc múlva véged lenne.
Nehogy mááá beszóljon neked ez a műbádis retro csávó! Szóóójllyá má be neki keményen . Nehogymá ne.
Mit képzel ezez?
Ha másnem a korodat tisztelje.
én birom a cinkelést, főleg ha ismerőstől jön
de engem szerencsére nem sokan ismernek
Próbálunk egy olyat létrehozni ahol kevésbé van jelen az hogy csak 1-2 ember cinkel oda vissza a többi kezdő, vagy nemkezdő nem mer hozzászólni mert fél hogy egyből le vannak hordva. ezt ne vegye senki sértésnek.
itt is eltart néha napokig mig az ember kap egy cinkelős választ :)
mire beindul egy uj forum addigra én nyugdijba megyek

de az tény hogy én is hiányolok egy olyan forumot ahol a pályázós mezőny összegyülik. De rájöttem már hogy akik sokat pályáznak azok sokat meloznak és nem irósztal mögött, ezért nem forumoznak.....
Akinek van ideje sokat forumozni, annak iróasztalos a munkája és kevés pénze van pályázni.....
Ja arra persze mindenkinek van ideje hogy cinkeljen :)
Szisztok.
Elindult a fórum az oldalunkon (www.leanangle.hu) így most már könnyebben tudtok érdeklődni, vagy egymással a motorozással kapcsolatos dolgokat megbeszélni, ötleteket kérni.
jó szórakozást.
akkor nekem szembeszelem volt, és egy bogár beszállt a sisakomba, és le volt lazulva a lábtartóm, szarakodott a gyorsváltó, hibás volt az interceptor (kawám volt már akkor?), enyhe hőemelkedésem volt

A fentiek közül maximum 2 alternativa választható szabadon

Jó aláirom béna vagyok és lassu