Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legfeljebb licensel nem rendelkezőket viszek magammal és különben sem versenyezni megyünk csak edzést tartunk 4000 méteres rálátásból
Gábor! A mams engedélyezi ezt? Nem fog senki feljelenteni? Van rálátásod a dologra?
Te már megint okoskodsz ! Inkább tanuljál meg motorozni, mert gyalázatosan lassú vagy.
Rálátással nem rendelkező szenvedélybetegeknek téli szanatorium napsütéses Spanyol pályákon: http://fekezzrovidebbet.blog.h...
te a rálátással hogy állsz?neked van még?mer ha igen akkor olajat tudnék cserébe...
Nekem az a véleményem a Magyar Bajnokival kapcsolatban,hogy ha feltesszük azt a kérdést,hogy hány motoros ,pontosabban versenyző(nem amatőr körözgetni vágyó,hanem az aki komolyan veszi ezt és elindul akár esőben is ,elutazik akár más pályára is és jó sok pénze van erre)van ebben az országban akkor rájövünk ,hogy ilyen magas pályabérletek mellett nem lehet úgy lebonyolítani 5 bajnokit,hogy az ne legyen veszteséges .Teljesen mindegy mit találunk ki ,milyen ötletet adunk ,egyszerűen erre a dologra nincs kereslet!A Rezsőbá sem véletlenül hagyta abba,kikoptak a versenyzők,minden csilliárdokba kerül nincs benne biznisz,csak ráfizetés volt az egész.Én az elmúlt években elindultam egy pár Magyar Bajnokin látom azt ami/aki ott van és kb 20 olyan motoros van akit ez komolyan érdekel,a többinek meg az a lényeg ,hogy sokat menjen a pénzéjért(ami amatőr szinten érthető is)tökmindegy minek nevezik azt a rendezvényt.Ezért nem lesz normális MB,nincs rá igény.Most jön majd a válasz,hogy igen ám de ha lenne valami szponzora a rendezvénynek akkor már olcsóbb lenne és akkor többen lennének,de mivelhogy mindenki leszarja a motorsportot és azt sem tudják az emberek, hogy van ilyen Magyarországon,ezért senki nem fog szponzorálni egy ilyen Bajnokságot .Szerintem ez az egész szélmalomharc,és ha ebbe valaki belevág a szervezést illetően sokat fog bukni anyagilag.

Amúgy azon elmélkedtem ezzel a pályaliszenszel kapcsolatban,hogy nem e azért szarták le az egészet mert már tudták,hogy a 2012-es évet egy aszfaltozással kezdik és a csupán két Magyar Bajnoki miatt nem fognak szarakodi a pályaliszenszel,inkább félrebeszélnek.
Mellékesen én voltam a P.Ringen és tetszik is az a pálya. De az olasz kiválóság 5-ből kétszer is meg tudta adni magát ott. Szlovák ring meg már sajnos az igen eredményes versenyzői pályafutásom során még nem volt készen.
Nem, hogy nem javul, hanem egyre szarabb. Na nem mintha én ezért hagytam volna abba a motorozást. Mert ugye a versenyzéshez én teljesen analfabéta vagyok . Az idei év talán a csúcspontja volt a szarnak. De ha a mamson múlik, akkor a szakmai hozzánemértésükkel tudnak majd ennél rosszabbat is.
Ötlet?

Leírnék 100 ötletet akkor se lenne belőle semmi, mert én csak egy átlagos polgár vagyok. Ez olyan mintha bemennék Parlamentbe és srácok ezt meg ezt gondoltam... Úgyis tudják, hogy ők az okosabbak mindenkinél. De nem értem miért én ötleteljek? Én igénybe veszek egy szolgáltatást szóval annak a FEJLESZTÉSE NEM AZ ÉN FELADATOM! Egy tetves kérdőívet is lusta íratni a Mams, hogy miben kéne változtatni...

Csak nem értem az egészet.. Már x éve megy az ötletelés jó magyar szokás szerint és semmi se valósult meg belőle. De szerintem mindenki elégedetlen a szolgáltatással, ezért vajon miért venném igénybe legközelebb? Megnézném, ha egy kifőzdébe kifizetsz 1000 forintot egy menüért és kihozzák neked a 10 szál sóspálcikát te nem tennéd-e szóvá?

És tudod mi a poén része?
Lenne pár cég, akik szerveznének pályanapokat, (törvényszerűen hozzáteszem) és mams bácsi azt mondta, licenszel rendelkező versenyzők nem vehetnek részt más cég által szervezett versenynapokon és ezt licensz elvételével szankcionálja..

Hát erre mondom rothadjon meg a Mams ott ahol van és én tuti nem fogok se licenszet, se versenynapot igénybe venni. Már eleget vártam, hogy változzon is valami, de ennek az egész motorsportnak már nincs jövője Magyarországon.

Ez az én véleményem, többet nem írok ide csak gondoltam leírom a véleményem, mint egy elégedetlen fogyasztó!

Üdv: Norbi
A k anyádat. Te egy igazi ökör vagy.
emlékszem idén volt egy hosszab kihagyásom,délelőtti utolsó futamba mentem 1.55.7-et,majd következetta nagyobb kihagyás...kb másfél óra,és rögtön elsőre(nem ám másodikra)mentem egy 1.55.4-et!pedig egész más volt a motor,a sulyom is változott,meg az idő is telt közben...én sem hittem el közel másfél óra alatt 1 óra 30 perc telt el.
Akkor ebben a tudatban kijelnthetjük, hogy gyári motorral és utcai gumival nem tudná kikerülni mint a pocsoját.
Tehát a rálátásod nem volt helyes.
Durvábban fogalmazva faszságot mondtál.
Második körben menni két év kihagyás után 59-et az nagyon nem rossz. Bár nem lepődnék meg ha ez is faszság lenne, annyira jó .
ifjú pádáván
Na a többire majd holnap. Jó éjt mindenkinek!
Nem küldöm! Próbállak benneteket átcsábítani a sötét oldalra! De nem sok sikerrel!
Milyen versenymocin? Amin idom volt meg gyári futómű még csak átszelepelve sem? Az egyébiránt kettőnké volt. Az össz változtatás: Lábtartó, fémfékcső, Pc inernetes progi,slip on. 1.57.3. Amúgy 2év kihagyás után elhívtam azendurancra a ringen. Tompi, Szlovák Gabi, Gyuri, Én. Felült a mocimra a 2. körben 59.7. Amennyiben nekem nem hiszel kérdezd a Tompit. Nem hitte el. a Lajosnak csak a köridőmérőnek. Ki volt borulva a barátod ki az ember akit hoztam.
tudom! van rálátásom.
aztat is szeressem....
Küdddd e a gecibe inkább.
A rálátás az lehet tágas! Az meg már majdnem térfogat .
Nem?
De!
Predi! Én kérek elnézést!
nem-nem ! Rálátás vóót.
ne használjál ilyen kimondhatatlan idegen szóóóókat mint ez a konstroktrí... faszom!
Ha majd azt látom, hogy pozitív irányban változnak a dolgok, meg fogom követni őket itt!
Mennyit ment a Gyuri versenymocin? ? ? VÁLASZOJJJÁ!
olasz rálátás?nooormális?egyen olasz rálátást aki szeretia térfogatot!nem finom de legalább rálátás!
na ...erről beszélek!ennek az embernek egyszerre több!rálátása is van!ezzel szemben nektek földi halandóknak egy se nem nincs!én veled vagyok násoj!

ÉLJEN A RÁLÁTÁS!na meg rákosi mátyás,elvtárs bajtárs!