Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Conti Sport Attack
D.I.D. 520 ERV-3 a megoldás erős,könnyen fut,jó drága ezzel tuti javul a köridőd
Szia!

Van raktáron arany és zöld szinben
Csak azt nem írtad, hogy milyen gumi...
télen tényleg nehéz felmelegiteni a gumit
de az biztos hogy ha nagyobb nyomáson használod akkor télen jobban fog csuszni
én télen leengedném, hogy nagyobb legyen a tapadási felület, meg többet is mozog akkor ami szinten kicsit hőtermelő
de a legfontossabb az lenne hogy puha keverékü gumi kellene, ami utcai motorgumiban szinte lehetetlen
az okosok akiknek télen muszály motorozniuk, azok esőnapon kimennek a Hungaroringre vagy a pannoniaringre és összeszedik a ledobott esőgumikat és azt elhasználják utcán télen, az tényleg jol birja a telet
Egyáltalán mennyi idő után éri el a gumi a felmelegedett hőmérsékletet?
Ide is beírom, hátha aki pályázik, ezt jobban tudja......tehát a kérdésem, hogy szabályosan mennyire kell fújni a motorgumit és milyen hőmérsékleten? Az a problémám, hogy 2 bar-ra fújtam nyáron, üzemi(felmelegedett, vagyis minimum 4-5 km után kb) hőmérsékleten. Most hidegebb van, faterom szerint a kocsit is a szervízben hidegen 0.2 barral többre fújják, és szerinte amúgy is hidegen kell felfújni, tehát rosszul tudom.
Mivel szerinte ilyenkor nem ér el a gumi nagyobb hőmérsékletet, mert hideg az aszfalt, többre kell a motort is mint 2 bar. Tehát akkor most mi a valóság?
Mert rohadtul érzem a motoron, ha nem jól van felfújva, rájöttem, hogy sokszor nem velem volt a baj vezetés közben, hanem a guminyomással, mert régebben nagyon ritkán fújtam, nem érdekelt az egész.
Köszi a választ!
Szia! Nálam is van raktáron ugyanez ha esetleg még nem vettél, 27900. Üdv.
irtam neki, gondolod gyakran olvas mailt?
kamilyon
komolyan? nála olcsobb? pedig itt adott 10% ot is
ezt kutyánál is meg tudod venni,de az neked nem lesz jó.mert nála olcsóbb lesz.nekem ilyen volt a 6oson,csak arany..
ezt rendelem meg, vélemény?
Kette DID525ZVM2 112 Niet
X-Ring super verstärkt 5/8''x5/16''
125,00 EUR - 10% Herbstangebot = 112,50 EUR
ha szakaszosan meg van nyúlva csörög zörög,akkor előfordulhat,de azt úgy is hallod,látod.
ha látszólag semmi gondja akkor elég kicsi az esély,hogy elszakad.
akkó rózsafüzér
jo ötlet
akkor uj kérdésem van: javaslatokat várok lánctipusra 2 másodperc javuláshoz
az ismert probléma tekintetében-uppsz-lehet csak javítasz egy cserével.ha máson nem hát az önbizalmadon.kalapáccsal felrakom neked
51. Kinek a pályanapja? Melyik pályán? Hungaroring jobban eszi mint a Pring.
Cseréld le. Vegyél 520-ast és javulsz 1 tizedet.
50 pályanap van a motoromba
hány pályanap után kell láncot cserélni?
Azért mondtam, hogy jó lesz még.
attol még kereshetek megerősitést
olyan bizonytalan vagyok
vagy nem is
szoval lehet hogy igazam van
vagy nem?
Szerintem többet pályáztál már mint itt bárki. Csak tudsz önálló döntést hozni ilyen nehéz kérdésben.
egész szezonban szorgalmasan fujtam a láncomat
nem cseréltem le 520-as versenyláncra, tehát a gyári lánc
nem nyúlt meg a lánc

Ezért tettem fel azt a kérdést
Feltételezem hogy az okos válaszadók nem cserélnek évente láncot
Ennek ellenére én erősen gondolkozom továbbra is a cserén
Jó az még.
látom itt csak hasznos és tartalmi válaszokat kapok
látszik rajtatok hogy tél van......