Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a nagy különbségekkel nincs baj..a kicsi különbségekkel van a baj persze mindegy melyik jut ,a gyorsabbat ki kell lökni
kérdezd
Esetleg holnap meg tudom kérdezni a pontos árat. A szervezés meg természetesen a tiéd Svéd.
Az euro centerbe jó pálya van. Szoktam néha oda járni. Versenyrendezésre teljesen alkalmas, jók a gokartok is, nincs nagy különbség köztük. Múltkor kérdeztem, 8000-10000 között jönne ki egy 3 órás téma. Na meg persze én közelben is lakok, úgyhogy teljesen jó választás lenne.
Megérkeztek ezek az elektromos benzinpumpák....
szolj mikor leszel legközelebb!
nem indul a céges kocsi.....ne várjál! így hogy megyek ha riasztanak?
indulok...
ha ideérsz 09.50 ig már meg is kaptad
akkor kell elindulnom itthonrol
nekem jó len svéd a pihenőmbe....mikor mehetek érte!?itt vagyok most a XII-be!bár nagy mellem nincs...
Zöldövezeti, budai, kertes, összkomfortos, garázsos, tehermentes házból üzemképes MIKROSÜTŐT elcserélnék egy mosolyra és egy köszönömre. Nyaralóba ha valakinek kell viheti. Nagymellüek előnyben :)
De komolyan feleslegessé vált a mikro, kb 10 éves lehet, de jó.
Ebben egyetértek ez az egy alternatíva maradt
Azért a Slovakiaringet nem muszály külföldnek tekinteni, egyrészt mindenki beszél magyarul, pl a pályabirók, másrészt közelebb van mint a Pring, harmadrészt jobb a pálya mint a hazai kettő együtt.....
negyedrészt kurva jó áron tudom kinálni
és nem utolsó sorban fexik nekem a pálya :)
Ők is azééé voltak, hogy fejlesszék a rálátásukat. De hát a böszme parasztnak mondhatod mi az a séta, csak megy és jó nagyokat lép.
Cseréltek azóta szerelőt, meg zsír újak a mostani gokartok. Jan-ban pedig új pálya,mint minden évben!
Történt valami változás azóta? közben volt 12-év kihagyásom
Biztos,hogy több feladatod lesz részemről teljes elismerésem.Sajna az a baj,hogy a motorosok nagy részének nincs anyagi lehetősége külföldi utazásokra itthon magyar honba kéne valamit kitalálni elérhető áron minőségben.
gondolom a az asszonyt meg a gyereket is vitték ausztráliába ........ki tudja...hátha ők is szerveznek egyszer versenyt! ,bár korántsem biztos hogy a mi "RÁLÁTÁSUNK"jó ez ügyben!
1994-benn voltam 3-4 MAMSZ hülyének nézésen röviden:5 bajnoki indulás terv, 2-3 után nincs lóvé kiadták alvállalkozásba külföldi betétfutamként a magyar bajnokit /kellet a lóvé szakmai tanulmányi utakra,hogy kell versenyt rendezni címszó alatt ha jól emlékszem még AUSZTRÁLIÁBAN is jártak azóta is fejlődnek .
járunk ide is....főleg ha nem romlanak el verseny közben a gokartok-mint pl tavaly Dávid alatt és ez Kurti pályája.mindenkit kiüt
Gokartozás szempontjából ez is jó hely: link
persze hogy nem tudod bazmeg.....azt is megmondom hogy miért nem tudod!
1:mert nem jártál mams gyűlésekre!
2:mert nem hogy nincs "RÁLÁTÁS"-od,de azt sem tudod hogy mi is valójában a "RÁLÁTÁS"!
3:nem kérdeztél meg erről a témárol egy bizonyos széles "RÁLÁTÁSSAL"rendelkező mams gyűléseken a tudást magába szívó személyt!

Ő nem más(indián nevén)mint SONÁJ!

elnézést kedves jános!
Az a gáz,hogy nem is MAMS ez a H.ring terve volt. A MAMS inkább ne is beszéljünk róla én sajnos nem tudom mi az,vagy minek?
Boldog karácsonyt kivánok a hölgynek, nagy nyilvánosság előtt
nehogy rálátása legyen valakinek a dolgaidra, mert fel leszel jelentve.