Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a változás stabilabb mint bármi.
Ez azért van mert nem mentünk elegen a mams megbeszélésekre. Ha kétszer ennyien lettünk volna, akkor nem 3 ropival, hanem 6-al kerülne többe. Minden évben ígérnek fűt fát. Ennek ellenére eddig csak az emelés valósult meg.
Persze Sonáj majd jön és jól megmondja azt, hogy ami a tuti az az igaz ami nem, de akkor is neki van igaza. Én meg majd kiveszem a pályát 8000-euroéééé és a Predivel ketten gurulunk majd rajta a scarabeommal. Akit kikerül mint egy pocsolyát egy ucccai motoros uccai gumival úgy hogy a Predi akkor már 58-at ment. Ez is egyik hülyesége a Janinak. Amiééért szintén elfelejtette azt mondani, hogy kicsit bolondságot mondott.
Lehet hogy jövőre kicsit több feladatom lesz?
Tehát akkor ebből azt veszem ki ,hogy kevesebb nap /Több pénzért ? (Nem vagyok még szakértő ebben a dologban csak az akarok lenni )
Ha jó látom akkor fantasztikusan sikerült átszervezni a H.ringi motoros napokat /Mivel az utolsó motoros napon arról volt szó,hogy több motorozási lehetőség hasonló formában mint mint a külföldi szervezőknél.Ezért is volt a H.ring honlapján rajta,hogy az új időterv november jelenik meg. Gratulálok jól sikerült +3000 rugó
"tedleakést"

"nincs nemez"

hujeököööööör.....
majdnem behugyoztam.....elképzeltem az egészet!
Nem rossz!
Viszont neked is Gábor.
És egyben boldog karácsonyt is kivánnék nektek a hagyományos saját gyártmányu versemmel

Agyalágyult a versike
Kostolj bele hogy tetszik-e

Padlószőnyeg ég Szenteste
Ponty kerül az éhes testbe
Mindenkinek jo a kedve
Gyomrod beiglit vár epedve

Hetek óta erre vártál
Minden boltban sorban álltál
Dugóban állva dudáltál
Minden árúst megutáltál
Fehérneműk közt turkáltál
Minden piacot bejártál
Kinaiúl hadonásztál
Olcsó parfümöt szaglásztál

Egyre szegényebbé váltál
Zsíros deszkát vacsoráztál
Minusz százezerrel zártál
Mégsem azt kaptad mit vártál
Csak egy uj dizájnos ágytál
Amit nyomban telehánytál

De csak mosolygok magamba
Más forog már az agyamba
Valenciai kalandra
De Aragon is CARAMBA!

Mostmár nemjövök zavarba
Nem ijedek meg kanyarba
Öreg vagyok de nem bamba
Versenyben légy valagamba
tisztahülyeakinemnormális
fedett helyen én még csak az eurocenterben gokartoztam, nem tudom, hogy hol van esetleg jobb, nagyobb pálya, ami télen is használható. De nekem mindegy, hol lenne az esemény, csak Bp-en vagy ne túl messze legyen.:)
Tőszavakban Karácsonyról:

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kurvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanszülinapos, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, kurvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, kurvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.
Jó az ötlet, igaz meg is igértem
Melyik pályát szeretnéte tud valaki valami ujabb fedett pályát ami jó lehet?
hi, gokártozás lesz valamikor akkor? vagy feledésbe merült?
egyébként én nem látom sehogy,ugyanis egy másik bölcs jános(bizánci császár)szerint nekem és másoknak sincs "rájalátásunk"
igen.....úgy van!remélem te is jössz a brigádoddal együtt 29-én!?teeeee......
Ja Bocsi Jővőre
Annyira nem megtehetös vagyok de majd kiderül Azért ha egy 10 es lenne jobban hangzana
kedves bakosi!

idén már ne menjél szerintem,ugy vélem ebben az évben már nem lesz motorozásra alkalmas idő(pontosabban pályázásra)
Na meg ezek csak a 2000, 5000, meg a 10000-es emelést ismerik. Az öcccáz ft az bagatel.
semmi képpen sem éri meg, de kurva jó dolog. Ha megteheted menjél csak. Sokat lehet tanulni a pályán.
Hát persze, hogy nem. Na de ki kell tömni az összes fasznak a száját pénzel.
A pályabírókat meg ha jól tudom a mams adja ócccsó pénzért. Mondjuk ha a számlázott összeget elosztanák a pályabírók között akkor lehet, hogy túljelentkezés lenne a posztokra. Jóóóó, tudom-tudom! A mamsnak is meg kell élni valamiből. Na de minek?
Kedves Krisztián!
Te miképp látod?
De 2006 óta nem volt 80%-os infláció. Max. 20. Most kéne 12000Ft-nak lennie. Gondolom a pályabíróknak sem euróban meg CHF-ban fizetnek.
Akko most megéri vagy nem éri meg menni ? Csak mert én pont az idén akartam menni ha kész lesz a vas . Vagy már nem is érdemes megcsinálni?
megint bölcs voltál kedves jános!hiába na...ezek a jánosok már csak ilyenek!