Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a hír igaz vajon miszerint kovács nikolett anyja intzézi ugy a dolgokat hogy ne legyen 4.futam,mert niki azon nem tud indulni,és ha koncsek hajnalka indulna akkor ő nyerné meg az 1.női magyar bajnokságot!?és vajon az igaz hogy szabályt(kibaszott szabályok)módosítanak,hogy lehessen értékelni 3 futam után is,mivel akkor niki lenne az 1.magyar bajnok nő!?egy emberért mindenki!?rendben van,na de kiért?mert az azért nem mindegy!

és valaki visszafizetné nekem a licence díját,mert idén azzal nem sokra mentem,na meg a nevezési díjakat,amiből persze levonhatják a sima pályadíjjat,mert ugye csak motorozgatás volt,semmi több!

elküldhetnék mindenkit a mamsbol,meg a hringről is a jókurvaannyába...de minek!hoznak majd egy szabályt hogy az ő annyuk nem is kurva!
Ki nem gyors? ? ? ?
Vigyázzál kivel beszélsz arc nélkül.
Én azt hallottam, hogy ugyanazzal a festékkel lett festve, mint minden évben. Kíváncsi leszek milyen hamar tudnak a mamsnál szabályt mósosítani, hogy 3 verseny is elég ahhoz, hogy bajnokot lehessen avatni. Állítólag volt már aki esett azóta(Rizi) és senki sem volt akit felelőségre vontak volna érte. Persze ha valóban annyira rossz az a festék akkor megértem, de én azért kétkedem egy kicsit. Ha meg pálynapot lehet rajta tartani de versenyt nem akkor ki az a felelőtlen aki ezt engedi. Mert ugye pályanapon is meg lehet halni.
Az idén kijutott a "jóból" a motorosoknak az biztos.
Igazi szégyen és ezért nem csak a Gyulaiék az okolhatók.
Hol mentek Ti 1.35 alá Kakucson vagy Euroringen vagy mit vakeráztok? Én egyszer tudtam menni annyit de akkor lett ráköltve egy vagyon a motoromra(kicseréltem benne az olajat)! Úgy emlékszem, hogy akkor 211 HP volt a 600- as motorom!
Aki nem hiszi járjon utána
talicskane
mert neked semmi sem jó.mindenbe belekötsz aminek köze van a marhafekáliához
Én furik néven ismerem.
fúrik..ezt a mi falunkban így híjják:fúrik olyan mint a fúria.csak nem .de az biztos
Ugyan arc nélkül vagyok itt, talán nem is számít a véleményem, de ez nem változtat azon a tényen, hogy van véleményem.
Azt hiszem elég jól ismerem a körülményeket és látom az összefüggéseket. Lehet szidni a szövetséget, meg a szabályokat, de adott egy versenykiírás, adott egy pálya, amit elba$ztak a felfestéssel. Senkinek nem tűnt volna fel, ha nem alakítják át a bukótereket. A bukóterek miatt elveszítette a homologizációt a pálya, meg kell szereznie. A bukótereket elfogadta a szakértő, a festést nem, mert baleset és életveszélyes. Nem írta alá az engedélyt. Mivel az OB eredetileg az AA-nak megfelelő pályára lett kiírva, az sem rendezhető.
Mit lehet tenni?
a. Javítják a pályát, megszerzik a papírt, minden OK, max csúszással
b. Összeülnek a MAMS-nál az érintett arcok, eldöntik, hogy engedélyezik a versenyt az engedély hiányának ellenére.
De! Ki vállalja majd a felelősséget, ha valaki ottmarad az aszfalton, mert elcsúszott a festésen? Lehet hülyézni a MAMS-ban ülöket, de ennyire biztos nem hülye senki.

Lehetett volna az is, hogy nem építik át a bukóteret, de ez a festék kerül fel, senki nem tudta volna, ha valaki ott marad nincs felelő, maximum a szervezők lelkiismerete érintett, mert nem vették észre a hibát.

Ha valakire fújni lehet, az Gyulai vébétrendezünk a Hringen Úr csapata, mert lófaszt se tettek az ügy érdekében, holott ők hibáztak, de legalább kussolnak, vagy ha nem kussolnak akkor hülyeséget beszélnek.
Nem szabad játszani a nevekkel, tegnap megmondták. Ne használd a talicska szót!
tessék én elküldelek a faszba,,,na és ott az arcom is ami nem kis fejen van szétterülve,,,menj a faszba
vannak emberek akik egy 83Le-s teljesen széria 600-al mennek 58-at!EZ igen dicséretreméltó ,vannak emberek akik szintén teljesen széria motorral kikerülnek mint a pocsolyát,EZ is igen dicséretre méltó, és vannak akik nem tudnak különbséget tenni stock szabályzatnak még megfelelő motor,és gyári motor közt,EZ szánalmas,vannak akik név nélkül küldenek el a faszba ha az (egyébként nyilvánvaló,és egyértelmű)igazadat védet(teljesen feleseleges,mert nem számít h egy név nélküli igazat ad e vagy sem),EZ már inkább orvosi eset!és vannak akik nem hagynak minket pályázni,EZ magyarorkra jellemző,és vannak akik hisznek a szabályzatokban na EZ már szánalmas is lehet!

58-at menni egy széria 600-al ami ráadásul 85LE az szerintem kispatakinak is kemény dió lenne(bár ő lehet tudná kezelni a helyzetet) ,

engem kikerülni egy utcai motorral a hringen sztem még kispataki sem tudna,mert ugya kikerülni a pocsolyát az kb 53-as kör kellene az nem hiszem hogy menne egy UTCAI motorral!

stock szabályzatnak biztos megfelel niki motorja,nem ismerem a szabályzatot pontosan ,de ez ebben az esetben nem is számít,de nem GYÁRI azt biztos,(hiszen a beszélgetés elején ott voltam mikor édesanya leszolitotta luki zét,és nekiszegezte a kérdést :miért nem GYÁRI a niki motorja?)hiszen azzal az áttételel nem jöhet ki a gyárból,sem azzal a gumival,meg amiket rá tettek pluszban,mint pl:kipufogó sem gyári!tehát az a motor NEM GYÁRI!van e ember aki ezt nem látja be!?itt azért még hozzá tenném hogy ez nem változtat semmit niki eredményein,ugyanis tényleg nagyon gyors a csaj! legyen csak jó az a motor hagy tépje neki... ű

aztán lássuk csak....ja igen...vannak akik elküldenek a faszba, mindezt ugy hogy NEM VÁLLALJÁK fel önmagukat!ez kicsit ellentmondásos nekem,de szerintem nem csak nekem!mindegy is,miért küldenek el a faszba ha a vak számára is látható az igazság abban amit állitasz!?hejj de magas ez !ráadásul luk még udvarias volt niki anyjával szemben,mert bár nagy paraszt a csávó,meg valóban nem is tul gyors de azért tudja az illemet ,meg elég jól lát pár dolgot!mondjuk én gyorsan otthagytam őket beszélgetni,mert inkább törödtem a motorozással,(asszem nem is hiába mentem ki az nap )

aztán vannak akik kibasztak velünk idén,azok vajon milyen "SZABÁLYZATOT"hoznak létre,vagy egészitik ki a már meglévőket hogy rákényszeritsenek minket a licence kiváltására!mert sztem nem sok értelme lesz kiváltani jövöre...gondolom nem csak én vagyok ezzel így!ugy hiszem ,majd ha nem lesz elég licence kiváltva akkor nem lehet elindulni pályanapokon sem vagy vmi ilyesmit kitalálnak.sztem menni fog nekik....


na meg vannak akik hisznek abban hogy ha ismered a szabályt akkor érvényesülsz!NOOOOOORMÁÁÁLIS!?a szabályokat törvényeket azért hozzák akármilyen szinten is hogy önmagukat védjék a szabály hozok vagy törvény alkotók ha ugy jobban tetszik,(bár nem tudom ennek mi köze az ALKOTÁS-hoz),mert ha már nem lenne magyarázat,(a mai világban egyre többször találkozni ilyennel)mármint épkézláb,mert hulye megmagyarázás az mindig akad,na akkor jön az hogy LE VAN ÍRVA A SZABÁLYZATBA!

háááát.....akkor inkább sporolok a válaszolni akaro "kedves"formuzoknak,-mert nekem azok,és nem ŐK -nem a motors társaim,sőt egyáltalán nem motorosok!szoval,megyek a jo kurvaanyámba,és igen,nem ugatok bele ,mert igen én egy sekélyes faszfej vagyok!

köszönöm kedves bár keresetlen szavaitokat,drága arc nélküli ,igen magas inteligenciával megáldott cimbikék!

Zajlik az élet:)
De igen! Nem mondtam én sosem olyat, hogy nem.
Nekem az sem lenne gond . Mert pl. Massa egy teljesen széria ferrarival ad annál többet is.
Kitöltetlen adatlappal má nem is ember vki...?

A következő majd az lesz, hogy van aki széria talicskával is 30 sec-et ver rád...
Nem szeretek válaszolni olyan kérdésre amit olyan tesz fel, akiről fingom sincs kicsoda. De mivel viszonylagosan kúlturáltan tetted fel némi hülyeséget mégis belecsempészve a kérdésedbe, ezért most mégis megteszem. Mivel a hozzád hasonlóan kitöltetlen adatlappal rendelkező atyafi nick néven futó emberke(aki sokak állítása szerint Niki anyukája) elmondása szerint "olyan gyári az a motor mint a tök". Elmondtam már akkor is, hogy semmi jelentősége annak, hogy gyári vagy nem gyári, mert ahogyan megy vele az dícséretet érdemel. De az a motor nem gyári!(remélem neked van annyi sütnivalód, hogy mondandómból kiszűrőd a dícséretet, Niki anyjával ellentétben ). Mert ugye nem mondtam semmi olyat ami nem igaz. Ő volt az aki nem értette azt amit mondtam, pedig minden szó magyarul volt. Tehát azon állítás, hogy tök gyári a motor, az hülyeség. Mint ahogyan a 30 sec is . Mert azért ez egy kicsit el van túlozva. De valóban nem sok esélyem lenne elenne még egy annál sokkal jobb motorral sem. De én ettől még nyugodtan alszom. Van még olyan csajszi aki gyorsabb nálam. Versenyezni meg valóban nem szoktam. Bár a Svéd által megrendezett eseményeken szoktam indulni. A motorommal egyedül az OB/DT-n tudtam volna részt venni, de nem szerettem volna akadály lenni a pályán. Burkolt vagy burkolatlan(?) sértegetéseddel nálam nem érsz célt, mert én nem sértődöm meg azon ami igaz. Sokakkal ellentétben.
Na már 1:35-ös köröket fut a ringen? Az derék.
Bocsánat! De neked mi közöd van hozzá? És ha nem széria? Neked nem árt, mert nem versenyzel, de ha versenyeznél se lenne hozzá közöd, mert 30secet ad neked egy körben... És ez nem azon múlik hogy széria-e :)))
Lazíts more
Moshe szavaival élve, csak ezt tudom mondani: "nem érteni mit beszélsz"
Én úgy tudom csak egy átkapcsolásnyi impulzust vár az elektronika indítás után, tehát bárhová tehetsz egy kapcsolót csak beindulás után kapcsold át...
Én is erre gondoltam csak stunt motorrol lévén szó az a baj hogy a kis kapcsolo miatt ami a kuplung karon van nem fér el rendesen a hátsófék ami a kuplung alá van felrakva na mindegy majd kitalálok valamit
miért érne ? .... ne keverd bele a faszságodat a dolgokba...idióta
Vannak ? ? ? Szerintem csak neki van baja velem . A lánya valószínűleg fogja ilyenkor a fejét.