Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam mail-t....
igen. köszi!
szerintem, ha nem válaszoltam....akkor nem!
repsolnorbi@idomjavitas.hu -ra küldted?
Amikor én voltam a San Marino GP-n, az Imolában volt. Mondjuk, akkora lámák voltunk, hogy előző nap bejártuk San Marino-t és ott is szálltunk meg. Aztán reggel még volt 90 km-ünk....
Én pl. azt, hogy megkaptad e az 5 napja küldött mail-emet. :)
(idom javítás kérdés)
San Marinoban nincs pálya, de Misanoban van
igaz hogy a Misanoi nagy dijat a jobban csngő San Marino Grand Prix-nek hivják, de a pálya az jóval odébb van, nem messze a tengerparttól
Voltam ott pár hétvégi pályázáson, mit szeretnél tudni?
A képen látod hogy a gixxer órája szerint mennyivel lehet bevenni a Moto GP cirkusz leggyorsabb jobbosát. :) De a gixxerem persze le volt áttételzve
de biztos nem ezt akartad tudni
....mit szeretnél tudni?
Hali arról érdeklődnék, hogy valaki járt már a San Marino-i pályán? Nem csak néző ként. Mert ha igen pár infót megoszthatna velem...
Előre is köszönöm.
Nekem működnek a dolgok pályán is.
Samsung. Haver Nokiája ilyet csinált.
én ezt használom, külső 5hz gps-sel igen precíz

http://trackmaster.trackaroo.c...
Most novemberben voltam, és tetszett.

Egészen más "rálátást" ad mint a pályázás, de városban motorozáshoz jól jön.
daVeFr!

Mikor voltál a safety-nél tréningen? Hogy tetszett?
Szerintem rajtam már egy laptop táska sem sokat tudna rontani.

Egyébként a RaceChrono honlapján nem látom ezt az Android-os hírt. De nekem mindegy (egyelőre). Legjobb telefon a céges telefon, az meg nálunk elég nehezen lesz más, mint Nokia.
Bocsánat! Igazad van, de kiegészíteném annyival, hogy nem csak Win Mobile hanem Windows alatt is fut. Csak hülyén néznél ki a ringen laptoptáskával a hátadon :)
De ami a lényeg, hamarosan érkezik az iOs és Androidos verzió.
Szóval csigalom nyugavér :)
-Sajnos még csak symbianos verzió létezik,..

és Windows Mobile-os
RaceChrono
Hubakker Te jól bejártad a Ringet az első fotó szerint kukoricás,erdő,hóesés megminden a másodikon csak egyszer ugrattad át a boxutca betonfalát?
Az első képen Nokia vagy Samsung GPS értékek láthatóak?
Én nokia e52 vel produkáltam valami hasonló képet és erősen elgondolkodtam az 5Hz verzióban, de mint látom megéri:)
Akkor mit tudhat a 10Hz es?:)
Szia

Androidra már én is keresgéltem ilyen programot, de nem találtam. Viszont ez a RaceChrono nagyon jó. Sajnos még csak symbianos verzió létezik, de ha a kiírás nem hazudik, akkor a szezon kezdetére lesz iOS és Android verzió is. De bővebb információt itt találsz:
http://gpsidomeres.hu/
Itt teszteket, videókat is találsz. Érdemes bogarászni a shopban is.
Lefoglaltam egy Trial bemutatóra a legnagyobb Trial sztárt
Annyira pontos amennyire pontos a GPS vevő. A Nokiákban gyárilag elég jó van de az én Samsungomban egy nagy szar. Konkrétan nem mérte az időt annyira el volt tájolódva. Vettem hozzá 5Hz-es GPS vevőt és egyből pár ezreden belül mért.
Hali!
Igen, létezik. Én fél éve "guglival" találtam, gondolom, te is meg fogod találni. A nevére már sajna nem emlékszem (mert végül nem kellett).

Pontosság. A Symbian-os RaceChrono-t teszteltem. Nokia E52 beépített GPS-szel a hivatalos Pannoniaringes időméréshez képest a legnagyobb eltérés 0,2mp volt.
Szevasztok!

Olyan androidos telefonra, ami tudja a GPS-t létezik köridőmérő program? Ha igen, akkor mi a neve? Mennyire mutatnak ezek pontos értéket?

Roland
Mindig csak a csajok!
Csak nem olyat intézel, amit Brnoban láttunk?