Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gudnájtot ly-nal írják parékám.
Nah, jól van, részemről skip-elem a témát.
Bebizonyítottad, hogy egy hiteltelen, sunyin, és alaptalanul vádaskodó nímand vagy, és csak magadnak, meg a vélt "renomédnak" tettél alá.
Innentől fogva nincs miről beszélgetnünk, ráadásul ez nem az a topic, ahol erre kiváncsiak, úh sorry a többiektől.
Gudnájt.
Ezen hosszászólásaid után hitelesek lesznek az álszent, álságos, nagy "tanító" írásaid. De buta vagy, istenem.
Ne terelj!
TE vádoltál meg valamivel ALAPTANUL, most meg próbálod ezt elkendőzni! Mutasd meg amit kitaláltál rólam, vagy a szavad annyit ér, mint Te magad, semmit.
NEM TUDOD megmutatni, mert nincs ilyen hozzászólás!
Szeptember 6-án merül fel először a topicban a festék téma, nézz utána bátran. Én megtettem. És, hogy-hogy nem, nekem egyik hozzászólásomban sem szerepel. Nézz utána bátran, nincs olyan sok.
Tudod, nekem azt tanították, hogy mielőtt vmit mondok, vagy betámadok valakit, először nézzek utána, hogy amit mondok, az úgy van-e! Azon apropóból kifolyólag, hogy ne csináljak magamból hülyét.
Neked sikerült. Nem egyszer már. Ezért röhögök rajtad én is, ahogyan itt jópáran.

Nos, hol az általam való megszellőztetés?
Ennyit érnek az írásaid. Alaptalanul vádaskodó majom vagy, így a sunyi jelző max. rádillik.
Óvatosan ezzel a leckével mert lehet 5 perc alatt sitten leszel.
Mellékesen jegyezném meg (nem Zemát védve), hogy téged sem ismer mindenki. Én pl ismerem ezt a Zema gyereket és kibaszott kemény csávó, 190cm és 95kg. Lehet nem találnál haza úgy elverné a szádat. Na persze semmi sem biztos. Úgy hallottam Madár hozzá jár sparingolni.
Kiváncsi lennék mi a véleményed a mamsról?
Érdemes e gyűlire meg megbeszire járni oda ahová a madár sem jár a pállottszájú tehetetlen faszcibálókon kívűl. No meg ugye egy-két a mesében hívő motorsportot kedvelő(mint pl Te) lelkes emberkét.[O10
Te faszfej leírtam ha igazad akkor sem beszélhetsz így a másikkal. Igazából mivel jómodort nem tanítottak a szüleid hidd el, szerét fogom ejteni egy leckének.
Anyádat kerestem. Te pöcs.
Még ezen a képen is kikockázod az arcod Te fasz. Annyira rejtőzködsz. Látom ébren vagy csíra. Bánt a lelked? Küldjek valakit aki elaltat?
15 percig kerestél egy képet, tényleg kretén vagy!
Ideges lettél, Te kommunista geci?

NEVETSÉGES vagy. Szánalmak hercege. Én gondoljam át az életemet? Neked fontos, hogy itt érvényesülj Te senkiházi csicskageci. Az életben nem ment, ezért a fórumon próbálkozol, mi?

Lucky, Pred, Bérczi Brothers, Brian, Balagee, Svéd, Crazjoe, KarsaiTomi, OgreOrange... Ők mind is ismernek. Személyesen, és a telefonszámomat is tudják. Tőlük elkérheted. Ahogy Hirtling Gabi is, akinek folyamatosan nyalod a seggét... De akkor Zsolti, Laci, Kácsé neve is mondd valamit, tőlük is elkérheted a számom, vagy informálódhatsz.

A fenyegetőzésed meg közel olyan nevetséges, mint Te. 44 éves vagy, mégis olyan vagy, mint itt a 14 évesek... Az én apukám erősebb, mint a tiéd... Vicc. Az ostoba emberek jönnek ezzel azonnal, mivel ész érvekkel nem mennek semmire. Az IQ-d egy döglött botsáskáéval konvergálhat (nézd meg a google-ban, hogy mit jelent)...

És még valami. Én végignéztem a hozzászólásaimat augusztustól, és érdekes, de nem találtam.

Mutasd meg, mert jelenleg TE vagy a sunyi geci, aki alaptalanul, és ismeretlenül vádaskodik.

Amíg ez nem sikerül - mármint megmutatni, hogy én szellőztettem meg elsőként azt a bizonyos festék dolgot - addig egy csicska vagy a szememben, és miután kiderül, hogy nincs ilyen hsz. remélem más szemében is hiteltelennek fognak hatni a hozzászólásaid.

Na menj ki, és rúgj bele a kutyába addig is!
Majom.
Ez vagy Te? Te Zema gyerek.
Idefigyelj te kis sunyi hülyegyerek! Azt hiszem a modorod ellenére én eddig normálisan írtam neked. Te írtál ide elsőnek erre a fórumra a festékről. Nézd vissza a saját hozzászólásodat. Te aki az ismeretlenség homájába burkolózva sértegetsz, átgondolhatnád az életed. Senkiházi sunyi alak vagy, aki nem mersz kiállni ide vagy bárhova névvel, vállalni a véleményed. Te ugatsz nekem. Még ha igazad is lenne te köcsög, rólam tudják ki vagyok. Gyáva alak vagy. Senkiházi fasz. Ha úgyérzed akkora menő vagy nevezd meg a helyet időt szívesen áthúzom a szádon a szaros alsógatyád.
"Mivel Te voltál az első aki megszellőztetted a festék dolgot nyilván rálátsz a dolgokra. Nem kellene várnod, hogy megmondjam, ha tudnám ki fia-borja vagy és mi volt a szereped az egészben."

Érdekes, idén 4-5x jutottam el pályára, versenyen nem indultam, licenszem idénre nincs, és magasról szarok a mams-ra, és az ob-ra...

Remélem a vádaskodásodat be is tudod bizonyítani, ha már szarkeverésből, és okoskodásból csillagos ötöst szerzel. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a sunyi kifejezés az rád illik.

Mivel nem tudod ki vagyok - elmondásod szerint - így valószínűleg a nickem volt aki a "festék dolgot" először itt megszellőztette. Ezzel akkor csak itt találkozhattál, gondolom nem lesz nehéz előkeresned ezt a megjegyzésemet, hozzászólásomat.

Ha pedig ez mégsem sikerül akkor ismét lejárattad magad, Te faszláma.

Annyira nevetséges ahogy vergődsz itt, és próbálod az igazadat rátukmálni másokra.

Nah várom a belinkelt megszellőztetést, addig is tipli hülyegyerek!
Mi van te hülyegyerek?
Mit szellőztettem meg elsőként?
Milyen festék dolgot?
Mutasd már meg légyszves, hogy hol, és mit te kretén!
Idegesítő egy kis okoskodó faszkalap vagy te.
A sunyi megjegyzésedet meg tartogasd azoknak akikkel egy tálból cseresznyézel. Én nem emlékszem, hogy mi ezen valaha túlestünk volna.
Úgyhogy másodszorra javaslom - nem kérem, javaslom - hogy vegyél vissza az arcodból, mert nem te szartad itt a spanyolviaszt.
Én csak azt nem értem. Hogy-hogy július óta nem tudtak elintézni egy engedélyt? Többször próbálták, mégsem sikerült. Én személy szerint örülök hogy nem lesz hétvégén verseny. Ebben az időben veszélyesnek tartom már a motorozást.
Az meg már csak egy csepp a tengerben, hogy a ring belépne a Mams-ba, de az kérik a Szalay Úr legyen benne az elnökségben. Nem tudom de az az érzésem ha ezt a Mams megengedi az elnök napjai meg lesznek számlálva.
az igazság odaát van
Hidd el arra nagyon odafigyelnek, nehogy olyan kerüljön oda aki ért hozzá.
Erre külön szabálykönyve van annak a szerencsétlen mams-nak.
Én azt hallottam, hogy ez a rendes mams jövőre az összes versenyzőnek, aki minden futamra befizetett ingyen biztosítja a részvételt az OB/DT-n.
Na persze nem egy nagy dolog, mert ha így haladnak akkor jövőre sem lesz semmilyen verseny . Na persze F1,WTTC, meg női lotus kupa az igen, na de motoros OB az nem.
MotoGP meg a faszom. Kétszer lettek hülyére véve ebben az országban. Pont telibeszarják a H.ringet.
Épeszű ember nem is haragudhat rá . Ő az az ember aki próbál széllel szemben hugyozni. Te meg nagyon hozzászoktál ehhez az úrazáshoz.
Jó, de hétfőn mikor reggel felhívott nekem a lelekemre kötötte abból gondoltam. Az egészben tényleg a legszörnyűbb, hogy valóban nem tehet róla. A ringnek nincs licence még mindig. Nem tudom ott mi a helyzet de a Szalay Balázs Úr azon kijelentése után, hogy idehozza a Moto Gp-t kételkedek benne, hogy van a gyorsasági motorsporthoz értő ember a ringen. Gondolom csak szóltak volna neki, hogy ezt át kellene gondolnia. Vagy esetleg Ő már tudja, hogy átépítik az egész pályát? A versenyzésben meg igazad van.
tévedsz
nem hivott fel a Gábor
én hivtam fel a Gábort
nem kérte hogy tartsam magamba
és tudom hogy ő sajnálja a legjobban hogy elmarad, nem hiszem hogy őt bárki hibáztatná, neki itt mindenki drukkol
azt is tudom hogy te sokat segitesz Gábornak
amikor beszéltem vele akkor ő még reménykedett
a szővetségből tudom hogy 2 napja eldőlt a negativ eredmény
Mondtam is hogy jobb lett volna 2 nappal ezelőtt ezt már közölni a nagyérdeművel
de ez mind semmit nem von le abbol a tényből hogy a Slovakiaringen van még mindenkinek esélye versenyezni hamarosa :)
Nem látom értelmét 3 forduló után az értékelésnek.Ha már így alakult....... akkor nincs mit értékelni.Nem lenne sportszerű ha ezek után bármit értékelnének.(szerintem)