Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért vagy gyorsabb, mert a Gábor felhívott. Igaz azt is kérte tartsd magadban egy napig.
Kedves Jani! Akarsz még egy pofont a Gyuritól? Talán a fejetekben kellene rendet rakni, Egy gyorsasági bajnoság nem tud versenyezni ezekkel a motoros napokkal. Mert nem ez a feledata. Nem lehet összehasonlítani a két dolgot.
Kedves Zema! Egyenlőre azt sem tudom Te ki a fene vagy, mert a reglapod nincs kitöltve. Mielőtt azzal jönnél az enyém is hiányos. Rólam mindenki tudja ki vagyok. Mivel Te voltál az első aki megszellőztetted a festék dolgot nyilván rálátsz a dolgokra. Nem kellene várnod, hogy megmondjam, ha tudnám ki fia-borja vagy és mi volt a szereped az egészben. Sunyin írogatni könnyű. Add a neved hozzá.
Nem marad más hátra, akinek vigasztalásra van szüksége annak csak át kell kattintani a blogomra
És ezt már 2 napja megírta, gyorsabb vagyok mint a MAMS
meg néha picit jobban szervezek
ma jelent meg a közlemény, mindenki olvashatja :
http://mams.hu/
A válasz ott lehet az utolsó mondatodban:
"sokat motorozhatunk a pénzünkért,és mindenki boldog"
Mi a manó a bölcs,hogy hogy nem osztja a mi hülyék vagyunk adatokat.( én már várom)
Ugyis fogalmazhatnám: az alacsony morál nagyon magas
Bár hozzátenném,,hogy sajnos a magyar bajnoki versenyek szinvonala a résztvevők száma miatt,elég alacsony szinvonalú,és silány lett...Részemről már sokkal élvezetesebb egy Svéd által befizetett,pezibar,vagy bármelyik osztrák szervezésű versenynap,ahol rengeteg induló van,sokat motorozhatunk a pénzünkért,és mindenki boldog,és nem a másikat fúrja...
Szomorú dolgok ezek:(
Nem szoktam ide ilyen szépeket írni, de most megteszem. Menjen az összes fasszopó akinek ehhez köze van az anyja retardált lakótelepi tetvesfaszt szopkodó zőőőődfolyású picsályába. Kívánok még neki annyi jót amennyit az öregeket verő gyilkolászó, nemi erőszakoló, fiataloktól telefont rabló retvás cigányoknak kívánnék.
Hát hallottam ezt azt, hogy ki kampányolt a verseny ellen, mert így az ő gyermeke jobb pozíciót érjen el...
Majd Szonájjj jön, és megmondja, hogy mit csináltunk MI szarul, ami miatt elmarad a verseny...
már épp kérdezni akartam hogy lesz-e valami hétvégén mert készültem bámészkodni. ha valóban elmarad akkor ennek tudatában felettébb vicces az a szánalmas "kampány" hogy gyertek srácok mert különben nem lesz magyar bajnok . nem tudom kinek köszönhető de gratulálok neki . végül is 3 a magyar igazság, a 3. időpontban sem sikerült megrendezni.
ezuton értesítek mindenkit,hogy egy szarházi senkiházi zsidóirányította világban élünk,azon belül is a legszarházibb országban,ami a zsidó vírus felleg vára!

ja a verseny elmarad...
az olyan csigáknak mint mi a fék cseréje egyfajta placebo, lehet semmi értelme mégis úgy érezzük jobb lett. elhisszük hogy az új fék nem melegszik és rövidebb féktávot merünk venni, vagy nem de az biztos
az meglepően jó ár érte ahhoz képest, hogy bontóban találtad, gondolkodás nélkül venném meg.
Nálam is ez a probléma.Nekem a Yamaha R1 teljes fékrendszerét ajálották.1-1 be fől megy.Én bontóban találtam fékmunkahengerrel,alsó fékmunkahengerekkel fémfékcsövekkel betétekkel 45000 ft.Úgy gondoltam ez még ki fizethető ár.
de egy amatőrnek, aki nem tud profin motorozni, annak még számíthat. amúgy meg nem azért akarok jobb féket, hogy gyorsabb legyek, mert olyan gondom nem volt, hogy nem fogott a fék, csak zavar, hogy felpuhul és beesik a fékkar, ennyi.
ne fáradj...majd én! bár én nem rég eltörtem a saját orrom... ....kocsiajtóval....
ajánlom a tarkónfejelést.....

.
..
...
Inkább orrbarúgom magam.
ne ez pont nem ugyan az...pont az a lényeg h nem kell a jo fék a rekord közelihez.....ne értetlenkedj már!brembóval egy tizeddel sem menne jobb időt,nyilván lenne rá pénze h kicserélje...kápis?
na gyorsan fejeld le az ajtofélfát....