Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már mondtam, hogy ne ott menj.
A ducati az ilyen. Stoner is erre panaszkodott.
A box bejáratnál volt, a balosból kifelé...
Ha a mansel-ben láttad, akkor az én voltam, de gixxer-el. :)
Hideg gumi és a nagy gáz kombinációja megtette a hatását.
Kigyorsításkor ment el a hátulja.
A 2-es kanyarban még de. egy dukis srác esett, azt mondta, hogy az eleje ment el, minden jelzés nélkül.




sisakot levenni
Közvetlenül előttem talán egy kékR1-es volt. Neki is megcsúszott a hátulja, de még meg bírta fogni ... nekem nem jött össze
Sziasztok!

Tegnap én is elbas....tam! cél ráfordítóban elment a motor eleje (low side) (fekete R6). Most jól jött, hogy rajta volt a gépen a bukógomba.... Dob kapta meg kicsit a hasidom fölötti dekni, de a ruhám meg a bukó elkopott....... Azokért kár... De hát ugye azért vannak ,hogy ha nem a gumi akkor ezek kopjanak
Miért estél el? Sok volt vagy vmi más?
A 2-es kanyarban a repedésen nekem is megindult a motor segge egyszer...
Ez egy veszélyes sport
Ugy tudom Gyurkesz esett ma nagyot
Gyere a délelőtti 2:15 felettibe máskor! Ma teljesen vállalható volt. Akadt néhány teljesen kezdő, őket se ütötte ki senki, de a csoport szintjéhez képest mérten "haladós" tempóra is volt (néha) lehetőség.

No, meg férfiasan bevallom, én nem tudnék 90 percet egyben (de még kettőben sem) végig motorozni. Legalábbis számomra élvezetes tempóban nem.
Felhívott valaki mert azt gondolta én voltam... Stimmelt a város és a név is nagyjából :)
Ma hemperegtem Én is a -2-ből kifelé de azért lábon hazajött... többet nem megyek a 2.20 fölöttibe, kurva sokat kellett előzni és egy értelmes kört nem tudtam összehozni
Mer állandójan sietnek a bitangok
Vótak egy páran
A 2 perc alattiak 2. etapján az utolsó kanyarban volt egy mentős sztori, de nam tudom ki volt asszem fehér gixxi
Ki tudja ki esett ma a Hungaroringen? Valami Gyuri....
Sziasztok eladó egy pár PVM kerék tárcsával lánckerékkel K7 1000-ben volt de bármibe berakható ár:150000ft Tel:06-20-9-828-560
OPPÁCCCSKA!
van esetleg olyan személy itt, aki regisztrált a holnapi hring nyílt napra az uccsó csoportba (2:20 fölötti), és nem fog elmenni? mert én mennék, de már betelt, gondolom abból nem csinálnak problémát, ha xy regisztrált helyett egy zz nevű megy el, aki nem íratta fel magát korábban.
Ez Dá!
reflexbol arrebb huztam a fejem,naggyon meleg
Húú bazd+ ...
olyan 50mp környeken erdemes nezni,nagyon durva