Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csere
Még mindig eladó. Nincs minimálár a legjobb ajánlatért elvihető. Ne szégyenlősködjetek!
PVM van 16,5 és 17-es méretben is. Tárcsa 320-as úszó, hátsó felni 6J.
persze h. nem értesz!hívlak,baszod felvenni a telót.és konkrétan szeretném tudni mikor jössz!máshol nem lehet veled komunikálni.rejtett számról hívtál,az adatlapodon lévő 1ik szám nem működik,a másikat nem veszed fel! szerinted?
Tényleg nem értelek téged. El akarsz adni ezt-azt. Mondtam hogy megyek feléd a héten ,és elhozom a cumókat. Erre minden nap beirkálsz valamelyik topicba, hogy mehetnék már....stb....stb Szerda van tudtommal.
Péntekig járok arra ha jó, ha nem akkor meg nem.
oké,de ma tényleg jöhetnél a cuccaidért!vagy ha nem kell,akkor jelezd! ! !
Capit gumimelegitő eladó!
45 pénz
sose értetem..azt meg kell inni minek megvárni mig lehűti?addig párolog,,pazarlás
És a whiskyibe mit
szalaghúzódástól sok lett az izületi folyadék..oszt ezé fáj ha mozog.jeget neki.
motoros oldal...térdbajban ne lenne segítség?
Én az Ibolyára gondoltam
Azért gondoltam lesz itt segítség de hogy ennyi: köszönöm mindenkinek
Á most már tudom miben sántikálsz azért köszike
Ja holnap 10 óra a rendelő előtt gondoltam hogy nem 1xerű
Thx Menni tudok akkor nem igen fáj csak ha pihen 1 picit vagy ha kinyújtom a lábam . Aztatat mondotta a dotore hogy meghúzódott de 1 hónapja fájj és ez zavar
Kozlowski-pest.19 éve összelegózta a térdem....hibátlanul műxik.kell kilyabállyá
két lánya van, asszem... 16-18 évesek lehetnek... talán....
ha lehet szerezd meg a számát, mert fél napokat lehet szopni a rendelőben, mert annyi a nép...
Majzik ? nincs 1 motoros lánya
Köszi hozzá be is jelentkeztem (Akrpovics) Holnapra kaptam időpontot De sajna kell kérnem 1 újat mert nem tudok menni sajna.
térd


he-he-he
Akrapovic doki lesz az!
Abkarovics, akarommondanija...