Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy csak olyan pályaidomot lehet venni, amit ha közúton akarok használni akkor nekem kell kivágni a lámpák helyét? Csak mert láttam olyat múlt vasárnap akinek szépen meg volt csinálva (K5-7 Gixxer 1000 fehér idomokkal) de hülye módon nem kérdeztem meg hogy ő vágta-e ki vagy "gyárilag" ilyen. Ha esetleg csak olyan van amit nekem kell kivágni akkor ez mennyire macerás? Ha vki ráér aki csinált már ilyet legyen olyan szíves írja meg ennek a menetét meg néhány trükköt.
Köszi!
Jó reggelt!
Sziasztok,

csak hogy ne legyen meglepetés senkinek (idézet a motorinfo-ról):
"A Forma-1 előkészületei miatt, már csak augusztusban lesz lehetőség motorozásra a Ringen.

Tegnap este kaptam a hírt, hogy a Forma 1 –es verseny előkészületei miatt néhány rendezvény - közöttük a július 17.-re tervezett Motoros Nap is - törlésre kerül a Hungaroring programjából. Ez azt jelenti, hogy nem lesz több motorozási lehetőség a szünet előtt!"

LX
Talán itt
Sziasztok! tudna vki segiteni nekem? múlt hét pénteken voltam ringen motorozni, pályanap volt!
voltak kint fotosok is....ha valaki esetleg tudná hogy hol lejhetne a képeke megnézni vagy megszerezni az szóljon! elöre is köszi!
Igazad van!

Kykee, nem férnél oda, annyian akarják ütni...
Úgy látszik a konkurens oldal linkje nem pirosodik be...
www.motorinfo.hu így talán már jó....
Ha még nem olvastátok volna... www.motorinfo.hu Német-Svéd Tréning a Hungaroringen.
miből gondolod,hogy hozzám tudnál érni?
köszi
Egy kis egyszerűsítés egy korábbi témához:

Oktánszám megmutatja,hogy az adott motorbenzin kompressziótűrése hány százalék izo-oktánt tartalmazó izo-oktán - normál heptán elegy kompressziótűrésének felel meg. Ebből két dolog következik:
1. Annál jobb egy benzin kompressziótűrése, minél több izo-oktán van benne a kisebb szénatomszámú heptánnal szemben.
2. Megemelt kompresszió nélkül SEMMI ÉRTELME 100-as benzint tankolni mert csak az égés hatásfoka romlik, tehát teljesítmény helyett több hő fejlődik.

Amúgy a Shell V-Power és egyéb prémium benzinek pedig nem az emelt oktánszám miatt adhatnak töbletteljesítményt (ugyanis nem nagyobb az oktánszámuk csak így jobban zabálja a nép) hanem a kb. 40 féle egyéb súrlódáscsökkentő és égésjavító adalékoktól.

Remélem sikerült hasznos infót is megosztanom, mellesleg lehet,hogy jelenleg PC-ket javítok de a tanult szakmám eredendően vagyész.
az túlzás,hogy ismerem,de beszéltem már vele személyesen párszor.
Meg kékes kipufogófüst, meg olajszag CSAK A HONDA!
Én nemrég tértem vissza, de má" sehol senki... Csak alkatrészek szanaszét... pár helyen vérfolt, húscafat, de semmi több...

NSR rulz! Doohan rulz!
Bazz" még mindig nyomjátok
Ismersz...
Kykee! Öl!
Ne haragudj, Blade, de elírtad te is... helyesen: lekváros
Majd te döntöd el?tudatlan?te valóban az vagy,mert neked foggalmad sincs,hogy mit is írsz.
Annyi agyad lehet mint egy döglött hüvelygombának,kisbarátom!
Annyira birom az ilyen kis ratyikat mint te,hogy a billenytű mögött van nagy pofád!
Most szívesen találkoznék veled,kiadnám magamból a dühömet és a végén meg szájba hugyoználak a főtéren!
nem,ha nektek lehet hülyének lenni,nekem lehet irogatni
sirnod meg a tudatlan társaidon kell...meg max magadon
nem kell ovasnod ba*&&^%&meg
Majd én eldöntöm,rendben?!
jéé,hogy visszavettél?