Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi a képeket!
Halihóóóó, én voltam de sajnos úgy jártam, mint te csak kicsit több kárral
Hali!

Ki volt az az illető, aki odajött hozzám a pannonián kedden?(boxnál üldögéltem)
Nagyon jó volt a mai ring, nagyon élveztem!
Volt egy nö is a boxutca végén is aki fotozott,csinált is rólunk képeket.És azt monta hogy a www.hhk.hu n lesznek fent.De ott csak hornetesekröl van kép.
Láttam kint fényképészeket. Az egyik emberke egy új honda civiccel volt óriási objektívvel, egy szemüveges nő is ugyanilyennel futkározott.......kíváncsi vagyok hová lettek a képeik.
Lojzi!

Sajnos nem nagyon volt időm rá, mert az 3. menet első 3 körében kollégámat videóztam és nem éppen abban a ritmusban ment mint amilyen az enyém, aztán meg pár kör után már le is intették a futamot épp mikor próbálgatni akartam a dolgokat. Én azzal szúrom el az én érzéseim szerint, hogy nagyok a féktávjaim, meg az íveim sem tökéletesek (persze ebben általában akadályoznak, én meg féltem a mocit így inkább nem megyek bele necces helyzetekbe, végül is nem verseny ez ), valamint a futóművemen állítanom kell, de majd kattintok vagy kettőt a hátsó alsó csavaron ahogy te mondtad...
Majors!

Ma megpróbálom felrakni, végül is csak ki kell furkálni. Lefényképezem és estére felrakom a képet róla.
A 22-ei képek mikor lesznek fent? Sokat csináltatok? Már tűkön ülök!
Jó időt a holnapi pályázóknak!
Jóccakát.
Igen, láttam
Hirtelen nem tudtam hova tenni. féltettem, hogy a tanktáskák alatt kicsit megsínylené
De akár fel is vehetted volna, hiszen ebben a plexiben se láttál sokkal többet a pályából!
Szia Pohi&Majors.
Pohi kiprobáltad azt amiröl beszéltünk?
Majors köszi a szemüveget, üzentem a másikon.
Gáboré (VTR SP2) az érdem. Én csak futár voltam
Még jó, hogy ott "maradt" el!
Képet majd küldhetsz róla.
Voltam kint. 09.40 12.20. 16.00 órakkor mentem. Készítettem videót is talán holnap fel tudom húzni a gépre. Én parkoltam a WC mellett 15-16 óra között ott is feküdtem a félszinti lépcsőn. Az első menet nem jött össze, mert a második kör gumi bemelegítő után elkezdett esni az esső...... a második menet jó volt, elég jól mentem.....vagyis....jobban mentem meint a korábbi 4 pályanapon amire feljutottam. A 3. menet is jó lett volna, de szerintem nem 20 perc volt csak 15... . A futóművemen állítanom kell mert a hátulja nagyon cikk-cakkban jár mikor 200 fölöttről erősen fékezve pakolom vissza a sebességet. Szerintem nem nyúlik ki eléggé a hátsó lengővilla, valamint a gumim sem az igazi már lehet az is a baj. Remélem mindenki jól érezte magát...

Volt egy meglepetés is, mert haza indulás előtt vettem észre, hogy nincs meg a rendszámom. A bemondó sráchoz mentem segítségért aki a kezembe nyomta egyből az eléggé meghajlott-deformálódott rendzsámomat. KÖSZÖNET ANNAK AKI LEADTA . Szerintem valahol a körök alatt repült el mert másképp nem hajolhatott el ennyire. Hála Majors motoros barátomnak van már új rendszámtartóm így holnap fel is rakom.....
Én láttam Pohi-t kőrözni a ringen kb. 4 óra magasságában
Hy pohi.Voltál a ringen tegnap? Mi is ,a Wc mellet áltunk egy hehér 600rr,meg egy fekete R6r.Dannyval találkoztam de téged nem láttalak.
Nagyon zsír!
Azok Ti voltatok?! Jól esett az érdeklődés!Hizott ám a májam! Egyébként igen Mi voltunk azok.
Ma egy feltűnően hangos motor volt a ringen. Egy barátommal oda is battyogtunk megnézni a kipuff típusát. Valami USA-s cucc volt. Elképzelhető hogy az volt a Te bringád?
Itt meg a 20-ai versenyről készült videóklip Nagyon sok videót töltöttek ma fel ezért pikpak lekerült az elsőoldalról, ezért linkelem be ide. Hátha van még olyan valaki aki érintett a témában és még nem látta.
Itt van a 20-i nap galériája: http://www.svmedia.hu/kepek/tu...
A 15-i és a 20-i képek egyben innen tölthetők le: http://www.svmedia.hu/kepek/to...
(Ugyanide jönnek majd holnap a mai és a holnapi képek is.)
szoval akkor érdemes feltenni rá egyet..
szeva tomtatto

vannak képek kakucsról adj egy mail címet aztán holnap küldöm
bukógomba az kell, olyan mint neked a védőruci. a motornak is kell!