Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell olvasni
aki ismeri a 2T motorokat,úgyis tudja,hogy milyen motor
Az hát! Te ismered személyesen fostos4T barátunkat?
Mi a ez,csetszoba?
Az adatlapom teljes mértékben fedi a valóságot,akárcsak a töbieknek!Veled mi van?
Különcködsz?akkor minek vagy fent?a gagyival összfuthat bárhol az ember!
És videód?
...és akkor mi van?Gyere ki a ringre és mutatsd meg,hogy te vagy a legjobb aztán mindenkivel ércelődhetsz.Csak van egy mondás,hogy nincs olyan motoros aki tud motorzni!
Ezt apám mondta nekem még anno,hogy az mondhatja magáról hogy tud motorzni aki már egy életre letette a motort és sohasem esett el!
Van egy másik,aki így halt meg,hogy a hobbyjának hódolt! (CBPista,Ivecóslaca,Blacknet barátiam)
Szóval hagydd már ezt a gyerekes megnyilvánulásaidat,mert már unalamas.Először még nevettem de már sírok ettől az alulértékelhetetlenűl pontozhatatlan "irományaidtól"!
Köszi
Elmagyarazom: akirol azt allitottad, hogy te vagy, az nem te vagy. Persze, vehetem poennak is...hogy szerettel volna egyszer igy menni. Ugy oke. A sajat 3 keped kozul ketton motor van, a harmadikon talan te. Ha arra mondod, hogy TENYLEG te vagy, elhiszem.
nekem is van fent 3 képem
Zoli te kis csaló! Más tollával ékeskedsz itt nekünk?
Dá Dá lesz....
Tudod Zoli, az a baj, hogy a kepen nem te vagy. Az en kepeimen meg en. Meg akkor is, ha nem megyek olyan jol, mint ahogyan te mondod/irod ...
miért, tudtál valah is motorzni?
nem is mernék kiállni ellenük
Zoli, eletem elso motorja egy 1100GSXR volt. ES? Gondolod csak te vagy olyan fasza csavo, hogy megulsz egy ketutemut? Es a pizzafutarok!? Azok semmik?
Amikor még motoroztam.
Laatam ilye..amikor Reffest vitte BH par korre... harapta rendesen a cuccot, hogy ne kenodjon a plexire!
az lehet,de egy 500-as 2T-re fel sem mernél ülni
én legalább dobogós vagyok,nem úgy mint ti
de csak azért hánynál, mert olyan erős a gixxer ezer, hogy a célegyenes végén a nagy tempó miatt akkorát kéne fékezned, hogy be tudj fordulni, hogy a nagy lendülettől a gyomrod tartalma felkenődne a bukód belsejére...
Na "oszt akko" volna mit nyalogatnod a menet után...
4 tobb mint ketto. Vesztettel.
Egyeb ervek?
igen maradtam a 2T-ék szintjén...ami magasabban van,mint a 4T-ké
arról nem tehetek,hogy a tiéd gyenge
ebedeltem
eddig az volt a baj,hogy irok,most meg az,hogy nem irok es lapos a forum
inkább hánynék...de miből gondolod,hogy én ráülnék egy olyan szarra?
Huhh, ugy latom Mr.2Utem (csak most valami fosnak hivja magat...o tudja miert....) nem sokat fejlodott...maradt a 2T motorok fejlodesi szintjen... szar lehet neki!:-)
Azert az feltunt, hogy mindenhol micsoda elismerest viv ki maganak... Amugy Dannyboy-t csak megerositeni tudom: sokan nem csak ugattak volna...