Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaaa, én még lemaradtam a manuális megszakítós villanykapcsolónál.
gyorsváltom yosi,saját magamnak tudom állítani löptupról....EMPro van a gépsárkányban,az meg nem olyan butkus kütyü...sok sok állítzási lehetőség van rajta zemacica
Ragassz fel padlószőnyeget! Lesz az is olyan jó, mint a gyorsváltód!
szeava svéd bácsi!

ha már ugy is amerikában jársz nem hoznál nekem egy strom grip-et!?
nem tudom igy kell e irni,tudod a tankra valo csuszás gátlot!a fürdöszobait idén hanyagolnám!
én max egy gixernél tudnám eltalálni az évjáratot, de még az sem biztos
én elektronikámmal 6ezer alatt nem müködik,a megszakítási idő fokozatonként más.aztat nem tudom pedig magamnak állítottam be.
a többit meg majd a ringben...
Akinek van gyorsváltó a motorjában az hány ms-os váltóidőt (megszakítást) állított be? És milyen ford.számtól kapcsol be?
Bocsi elírtam az e-mailt
tehát : piro-fox@hotmail.com az (r) lemaradt
Sziasztok!

Keresek yamaha r6 03-05 ös évjárathoz ülés idomot!
-ha nem jó állapotú NEM BAJ !
-színe mind1 !
-ha fekete az a legjobb azt rögtön meg is veszem !

E-mailem: pio-fox@hotmail.com
tömjed csak az amúgy sem kis méretű buflák fejed,te takony
reggelire szar a popcorn ,de mostmár én is kérek egyet.minden kétkedőt megnyugtatok hogy meg lesz tartva.aztán motorozhatunk is.végre.
Nincs mit.
Hát,remélem.Még folynak a tárgyalások,de 1-2 héten belül kiderül.
Figyelj már,szerinted akit szponzorálok,(nem pénzzel,szereléssel)az hogy húz le? Mint embert senkit nem védek,mert nem érdekel a hülyeségük.Üssék-vágják egymást,ha úgy jobb Majd kint a pályán mutogassátok ki,hogy megy adott napokon a szarjaival,ne itt me ennek értelme nincs.
Köszi Jani!
Lesznek cuccaid idén is?
Félsvéd!
Ez a régi motorom. Az új EVO-t a Malc. Cartagenaba hozza, ott lesz a BSB hivatalos teszt, és egyben a csapatok bemutatása. Amennyiben jó lesz az idő, és kedv is marad,- akkor átmegyünk Almeriaba közösen a csapattal.
Zema!
Nincsen raktáron.
Egedi Sanyit keresd.
Jól látod. Nem áll szándékomban krézit sem megölni sem megnyomorítani. Mint azt írtam egy sima jellemnevelő picsázást kívánok véghez vinni, amihez semmilyen egyéb oda nem illő segédeszközt nem kívánok alkalmazni. Ezt is csak a mihez tartás végett. Viszont nem kívánok és nem is fogok box kesztyűt húzni. Sem ő, sem én nem vagyunk boxolók. Mikor két boxolni nem tudó nekiáll bohóckodni a ringben az elég nevetségesen tud kinézni. Saját magát is utcai harcosnak hívta még annó, mikor beszélő viszonyban voltunk, nem boxolónak.
Mint azt írtam is a részemről semmilyen retorzióra nem kell számítania. Ha megpicsáz akkor ő volt a jobb és ennyi.
Nekem nincs semmilyen kíséretre szükségem ahhoz, hogy elintézzem az ilyen problémákat. Sem rád, sem másra. Jellemzésed nélkül is tisztában vagyok az erényeimmel és a gyengeségeimmel is. A probléma meg le lesz rendezve anélkül is, hogy szerinted jellegtelen vagyok vagy sem.
Tessék,be is bizonyitottad! Tisztánlátó is vagyok és ez a kinyilvánulásod is ráhelyezi a tükörre a viselkedési montázsodat! Ez a fenygetőzési verbális mutációd nem több egy palotapincsi ugatásánál! Szőrős,pici,és rugnivaló! Normálisan szóltam hozzád,figyelmztettelek is arra,hogy nehogy lehúzasd magad,erre Csicska1 meg szájában kérődzve a szart próbálja rámhányni!
Zema embertársam!
Nem állok senki mellé,de Luckyzoli egynes és azon van,hogy lerendezze már ezt,leglábbis azon van jó ideje!Csakámbár a crazyJoe megfutamodása ezt hozza ide! Beszólogat,aztán azt várja hogy ne legyen szó nélkül hagyva? Szép lenne és Zema,ezt Te sem hagynád szó nélkül és reméljed,hogy sosem kerül rá sor! Fattyú viselkedése van és csak pondó módon intézi a dolgait,mert szemtől szembe nem meri,mert egy antiférfi és a gusztustalan lehúzkodása nem tűr halasztást,hogy pofán legyen pattintva!
Tényleg el kellene mennetek kesztyűzni egyet. Rengeteg energiát kiadnátok, vége lenne a szájtépésnek, a netkaraténak, mert azért ismerjük el, az tényleg kurvára unalmas. Normálisan, kesztyűvel, megbeszélt keretek között, nem alattomosan. Nah ARRA tényleg sokan kiváncsiak lennének, én is szívesen megnézném. Sokkal egyenesebb dolog, aztán valaki szarabbul jön ki belőle. De az utána kit érdekel már, az férfihez méltó. Sztem sokkal többen legyintenek arra aki itt agonizál, hősködik, fenyeget mint arra, aki elmegy, vállalja, aztán neadjisten kap egyet-kettőt. Már ha érdekel vkit, mert sztem egy nyílt arctalan fórum véleményét azért nem kell komolyan venni. Mellesleg Joe-t sem értem, simán pontot lehet tenni erre, és úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Nem hiszem, h bárkinek baja lenne ebből, ez olyan, mintha vki lemegy edzésre, kap egy-kettőt, de attól még az a felfüggesztett büntit nem befolyásolja, attól nem csuknak le senkit. Nem szamurájkarddal akartok rajoskodni feltételezem.
Ezt látom a problémának legjobban. Mármint a férfi módra történő elrendezés részét.
Azért szerintem sokan kíváncsiak rá( a vissza jelzések legalábbis ezt mutatják). Na persze nem a netharc részére. A másik félnek meg mint azt látod és elhiheted máshol nem megy. Nem rajtam múlt, hogy ez a dolog most újra elkezdődött. Na persze ha elengednék minden szart a fülem mellett az megoldás lenne.
Viszont téged sem úgy ismerlek, hogy hasonló helyzetben ezt tennéd.
Ez nem az új, nézd meg a ram-airt.