Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Jani!

Én tanusíthatom,h kellemesen fárasztó volt.Viszont nagyon sokat tanultun az alat az 1 du. alatt.
Hát igen ez odabasz ha hazaérek leülök nem árulok több halálpálcát és átértékelem a motorozási tudásom vagy nemtudásom
Én viszont imádok irni
Természetesen azt hiszem mindig hogy olyat irok ami sokaknak hasznos vagy érdekes
De ez nem jön mindig össze
éjjel sem tudtam aludni:
http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Nincs mit.
Nem is magamra gondoltam,hanem a pályakezdőkre
Mert pl nekem nem lenne türelmem még elmondani sem nem,hogy leírni ...
Szia!
A felhaszbalo nevem elvileg mindent elarul ki is vagyok! Orulok, hogy elgondolkoztal a dolgon! Az oktatas menete! Ismerkedes a palyaval reggeli bemelegito korozgetes (en kozbe mar nezlek titeket). Kovetkezo menetben libasorban az ivek gyakorlasa, memorizalasa! Utana 3-4 meneten keresztul szemelyes ulestartas javitas iv gyakorlas! Ezutan ismetelten ivek gyakorlasa! Ezutan minden tanult dolognak a hasznalata, illetve egyenileg mindenkinek a sajat tempoban ugyanezeknek a gyakorlasa az en felugyeletemmel.
Osszesen 8 menet egy napra! Minden feloras menet kozott beszelgetes, kerdesekre valaszolgatas, illetve az eszreveteim elmondasa, hibak javitasa! Jo hangulatban, kellemes faradtsaggal szoktuk zarni a napot!
A palyarol pedig annyit, hogy javitottak, ezt a javitas utan kb 1 heteg lehetett erezni, ha a palyacsucsert kuzdottel...utana mar tokeletes lett ismet, azota volt egy tel is, szoval szerintem ebbe nem lehet belekotni!

Ha egyeb kerdes van, akkor itt megtalalsz minden infot:
www.chrobakjanos.hu
06705331082

Udv. Chrobak Jani #119
Zorkán

Nem kell félni a pályától , én is kezdő vagyok még mindig hiába van lassan 2 éves jogsim és 13.000 km mögöttem , 1 hónapos jogsival mentem először a Hringen 2009 nyár elején , úgy hogy alig tudtam vezetni az SV-t. Előtte robogóztam úgyhogy nagy lépés volt ez a váltás... Figyelnek rád , de neked is figyelned kell , legjobb a stabil kanyartartás , aki gyorsabb úgyis megelőz , kívülről vagy belülről , tök mindegy... én először 2:42 es időket mentem , tavaly leszorítottam 2:27 re , de még sok volt a gépbe és bennem is...
Idén már Gixerem van , végre jöhetnek az igazi pályázások :)
Mivel a közelbe laksz majd gurulhatnánk néha :)
Ám legyen!
kösz Ficak a biztatást
Természetesen megvan a titkos terv hogy fogom Rizit és Rosivall Ágostont és Sárkány Dezsőt lenyomni, persze nekik nem mondom el,
szerintem nem is fogják megtudni, annyira titokba fogom tartani......
Ha sikerül pályacsucsot mennem azt is megprobálom elintézni hogy ne irjon róla egy ujság sem :)
mert a szerénység az egyik erősségem....
nem szeretek szerpelni naaaaaaaa
vannak ilyen emberek akik ilyen visszahuzodóak mint én....
De szerda astétől figyeljétek a bolgomon a beszámolokat
Kösz Jani, de neked nem hiszem hogy tudtam ujat mondani
de remélem sok pályakezdőn segitettem evvel az összefoglalással
Svéd!

Jó utazást és jó motorozást kívánok nektek! Aztán nyomjál le mindenkit! Kíváncsian várjuk a beszámolókat
Nehogy már össze vesszetek Örkényen. Kecskemétre jártam tavaly csak az elég pici azért kérdeztem hogy van e valakinek tapasztalata az oktatásról vagy a pályáról.
Eladó egy pár slick gumi!
165/55R17 illetve 120/60R17 Dunlop KR108 Típusú,pályán minössze 1-2 kört használt,gyönyörű állapotú.Ha esetleg valaki utcán szeretné használni +2000ft ér akármien mintázatot tudok bele vágatni.Ha esetleg valakit érdekel telón érdeklődjön!
ára:20.000Ft
tel:70/3818737
Az nem volt titok,hogy ki vagyok(nem mintha lennék valaki)csak arról beszélek,hogy az ember először menne pályára te meg riogatod itt az ÉLETVESZÉLYES aszfalttal.Szerinted elsőre mit fog észre venni azon kívül,hogy örül,hogy körbe talál?De igazad van mert így már biztos benne lesz a majré .Egyébként 1 évben KB 10 alkalommal megyek rajta,annyit mehetek én is mint más és nekem is annyiba kerül mint másnak,sajnos nem az enyém a pálya.Időről meg úgy emlékszem nem eset szó Bocs ha igazam van
Sorry, ha picit nyers voltam.
Hagyd már ezt...
Tudom ki vagy. Akkor is ott körözgetsz naponta mikor ezt senki más nem teheti meg. Gondolom nem véletlenül. Ostobaságról meg szó sincs. Javitás másnapján kimentünk öten! Ez nem csak az én véleményem hanem a másik négy emberé is. Az meg, hogy jobb időt mész ki a f@szt érdekel.
Vásárolnék egy motorszállitót. Ha valaki tud, megköszöném, ha írna.
Ez tényleg egy hasznos cikk volt.
Te milyen ostobaságokat tudsz mondani.Riogatod szerencsétlen embereket.Nincs a pályának semmi baja,ha te észre veszed a javításokat akkor ott fejben van baj nem az aszfalttal.Én ugyan úgy tudtam menni rajta a javítás után mint előtte,persze én biztos relatív "óvatosabban" megyek mint Te.
Én sem tapasztaltam ilyet.
Azért ennyire nem rossz a helyzet.
A rutinos pályázók megszokták hogy egymástól akár pár centire mennek. Ugyanez egy kezdőnek persze bekaki. Egyiknek ez a normális a másik életveszélynak éli meg. De nem gondolom hogy bárki direkt ijesztegetne másokat.
Köszi a választ, azért lehet hogy elmegyek és ha szar az aszfalt max motoroztam egy jót
Milyen jó,hogy van ilyen ember aki veszi a fáradtságot és leírja ezeket a hasznos infókat.
Szerintem kurvára senki nem fog rád figyelni. Még az igazán gyorsaknak is arra áll a faszuk, ha minél jobban befosathatnak. Saját tapasztalat.
kösz
Én sosem vettem rajta részt. A Chrobák szokta tartani. Viszont akik voltak, azok másodperceket javitottak az idejükön! (kezdő pályamotorosok) Biztosan lesz idén is. Bár javitották ősszel a pályát, és szó szerint életveszélyes lett.... :( Minden ivet javitgattak szurokkal. Mondván ,hogy az autósok majd helyrerakják.... ,