Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fölösleges de azért leírom bazmeg....100kg vagyok....nehogymábazmeg...nem bír el az kibaszott rugo,dávidot sem gyári futomű vitte kibaszott 54 re a kibaszott hondával.fékcső pont nem annyira fontos,pláne ha gyors vagy,mert rövidet fékezel,tehát nem melegíted el a fékedet,tehát nem ANNYIRA fontos.biztos vannak ügyesek,de azt megnézném h 100 kilo felett ki megy gyári futoművel 00-át!fizikai képtelenség.hangsulyozom kell a 55 kilo az biztos.akkor aki gyárival 57.30 alatt megy 1 év kihagyás után az némi gyakorlás után leturja kispatakit,gondolom én...persze nem megelőz hanem kikerül(sonáj szavai) tehát egy év kihagyás után gyári motorral min 100kg-al legalább 55-öt megy!(mert ugye az már kikerülés lenne)na nem kell a duma....
Én 2 01 et tudtam menni a bolti kawával,még anno fék fémcső sem volt rajta ,gyári dobbal.De én béna vagyok,Vajzer a tiszta gyári bolti kawával 2 alatt ment ez fix
Lucky! Nem sorolom fel a neveket akik ezt meg tudják tenni de léteznek. Ha tovább látnál az orrodnál észre vennéd. Én ismerek olyan embert aki ezt megteszi utcai motorral a Predinél súlyosabban is, úgy hogy nem ment pályán egy évig. Ezért írtam le. A Viccedre nem reagálok mert jó csávónak tartalak, és mert éppen, hogy most van egy lezárt ügyem a reagálásomból. Mint már írtam most egy ideig fát lehet vágni a hátamon, mert nincs szükségem még egy ilyesmire. De ez kicsit durva volt azt hiszem ezt be kellene látnod utólag.
ne okoskodj....kikerüléskész....bakelitgumikkal....amik1972-es gyártásuak.
Te ha még egyszer leírod, hogy a motoroddal ment a Juhász Dávid 54-et karóba húzatlak.
Lehet, hogy ennyit még az én retkemmel is menne.
Esetleg azt még nem próbáltad ki, hogy a Csillát nem tudja többször és jobban kielégíteni a Dávid?
Bár nem lehetetlen de azért azt megnézném, hogy az utcáról bejött halandó ember gyári motorral és gumival mikor kerülné ki Predit mint a pocsoját.
Azzal egyet értek, hogy ezek a motorok jobb időre képesek mint amit akármelyikünk ki tud belölle hozni.
Azonban mindig mosolyt csal az arcomra, hogy mennyi teljesen gyári motor van itt a ringen. Mármint amiről azt mondják. Aztán csak kiderül róluk, hogy egy kis kidörrentő csere volt. Nem beszélve a többi "apróságról"(PC,K&M stb).
Azon meg kifejezetten röhögnöm kell, mikor a sok okos azt állítja, hogy 2 percig semmihez sem kell nyúlni a motoron. De én még személy szerint egy embert sem láttam aki ezt betartotta volna. Na nem mondom, hogy Rizi, Dávid vagy Talma ezt nem tudná, de én még halandót nem láttam aki ezt megtette volna.
Egyébként meg mi a faszért nem vagy Ázsiában?
Bár hozzáteszem hogy minden csak edzés és gyakorlás kérdése.És minden fejben dől el.Nekem az 1 59,1 könnyebb volt mint előtte ,sok szenvedés árán a 2 04 es körök.És minden 1 nap alatt jött meg.Fura dolgok ezek.Életem első 00 ás köre kopott használt gumin volt.Onnan pedig gyorsan lejött még 1 másodperc.Aztán kulcsont törés:)De ugye rá három hétre törötten is megjött a 00 de az 59 eltünt:(Sajnos mi már öregek vagyunk:)
Akkor jó! Ügyi vagy!
Nem azt írtam, hogy egyszerű! Sőt! A szövegértés minta box? (de szeretem a véred szívni)
én már tavalyelőtt bármit megadtam volna hogy javuljon a 00..tavaly sikerült is megjavítani 02-re ha ez igy megy felrakok mankókereket idénre.
a monitoron nem vót...
Úgy mondogatjuk már ezt az 1 54 -et mintha az csak olyan 1x rűen jönne:)Sonáj:)
Csak gratulálni tudok hozzá! De előtted nincs egy lány véletlenül?
Igyekezz is, mert ha nem akkor megfűzöm Lucky-t hátha segít jól megrugdosni a seggedet.
ezt még el is hiszem.....
a predi rendkívül barátságos
ezt írtam én is...nekem jo és kész,és semmivel sem lesz kisebb kevesebb érdem az elért eredmény mint szériával.....vannak dolgok amiket MUSZÁJ változtatni a motoron 2 perc alatt....pláne ha nem vagy 55kg.azt hiszem ezt te is elismered.tudom tudom....54.....igyekszem igérem.
jo..majd lemegyek idén többször is mint 1x...apropó:silverkart ..ranglista 3.hely
Az biztos, hogy egy haverom ment 16.1-et egy olyan gixerrel ami nagyon széria és elöl hátul különböző típusú gumik voltak. De aztán a Chrobák Jani is le ment motorozni. Így mindjárt 15-re ment le az idő.
én eddig egyszer birtam kimenni..ment is vagy 1.24 de szerintem kurvára nem igaz az hogy csúszos pálya lenne...
Mé bazzeg a 17 is körül van.
Na mindegy. Gyurok a 0:54 idore. Kecskemeten mar megvan!
melyik irányban?....Sonájjal vagy 70 kilóval?hú ezekért nagy fülest kapok
Szériaközeli motorral, vagy tuningolva? Milyen fékbetéttel?
körül...kötsög....az már pályacsúcs
1.15 körül.