Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem meg a Tacsi a legcsinosabb!
Sonáj!
Bassz.m azt a csöpp kis szádat. Sima utcai motorosról beszéltél. Számomra az az utcai motoros, aki az utcán használt TELJESEN GYÁRI motorjával UTCAI gumival megy. De mint azt írtam nem lehetetlen, csak még én nem láttam olyat, aki ilyen felszereltséggel Predit KIKERÜLNÉ. Persze ha a Kispataki vagy a Juhász nem ülne 1 éve motoron, akkor visszatérve még valószínűleg kikerülné. De Ők nem utcai motorosok vazzzze! De ettől még lehet, hogy van ilyen! Ez olyan mint a pöcsöd vazze. Attól, hogy én nem láttam még feltételezem, hogy van. Tehát ha van egy olyan embered aki bizonyítottan nem volt soha versenyző, csak utcán motorozott és egy GYÁRI SZÉRIA MOTORRAL kikerüli Predit, azzal szemben van egy fogadásom.
A példa meg azért nem volt durva, mert baszottul nem sértésnek szántam. Nem lehet Dávidot egy lapon említeni egyetlen egy "amatőr" versenyzővel szemben sem. Az, hogy Ő 54-et tudott menni a Te abszolút nem gyári motoroddal is bizonyítja azt, hogy egy UTCAI motoros UTCAI gumival nem valószínű, hogy tud menni 56-os kört. Mert ugye ahhoz, hogy kikerüljünk valakit és ne lehessen előzésnek hívni kell 2-3 másodperc különbség.
Szerintem!
De nem akarok okosat játszani, mert én még a 00 közelében sem vagyok.
Biztos mert szoktam repülni
Hát ha az egy gyári kawa volt akkor minden elismerésem.
Nem volt rajta esetleg áttétel módosítás, sem egy sportlégszűrő, PC vagy valami más?
Imi akkor Te UFO vagy!
Sorry!
Szerinted?
100 kg fölött vagyok,gyári a futóművem és 2.00 alatt is tudok menni
C.J crazyJoe?
Csak a pontosság miatt.1.15.2-t én megyek(kizárólag felemás gumival mert egyfajta márkával nem tudok 1.16-nál jobbat,és abból csak erősen használttal). A pályacsúcs 1.14.9 és valóban C.J követte el
rád.57.3....az jó...sose mondtam hogy szarul mész ...csak hát,az ember néha rossz társaságba keveredik-ezáltal hibázik ,mint Kurti is mondta na vége a bájcsevejnek.idén legalább pariban leszünk..legalábbis köbcentiben
Predi! Nekem nem célom, hogy neked bizonygassam az igazam, és pont leszarom magasról, hogy mit gondolsz az egészről.De tényleg.
Azért mert nem láttál UFO-t még létezik.
na még egy....tényleg befejeztem ezután.
a nagyember,mert gondolom rám gondoltál...tavaly építkezett,majd költözött,ezmellett gyakorló(nagyon kezdő)apuka volt(már rutinos )majd tuningolt ami félresikerült,erősen kezdett hiszen a b dávidot megelőzte,majd szétszórtságában,tuningsikertelenségében némi izületi tekeredések közepette kétségbeesetten próbált gyorsan menni...nem sikerült...így hát hempergett...de a kemény minka igy is kifizetődött,mert szezonzároként 8 perc alatt(utolsó 8 perc az utolso időmérőn )4 egyénit hozott.57.30,ami a körülményeket tekintve nem is olyan rossz.gratulálok magamnak.
Én 53-at mentem széria romettel.
Kilométert.
Összesen.
Vóóóóóóóóóóót olyan is ,,,nem tagadom:)))))
és amikor a boxutcában hemperegtél? na Jo az nem tavaly volt...
Mindenki hibázik:)De 2010 ben csak 3x estem el,egész szezonban,és abból 1 ben teljesen ártatlan voltam,,Lacika alólam ütötte ki a motort a cél végén mert üresbe váltott és nekem jött:)
te direkt félreértelmezel....ezzel csak arra világítottam rá(de látom nem sikerült)h k viktor egy nem saját motorral,de mégsem egy utcaival,tudott 56 ot.ezek szerint a te embered(ismerösöd)az utcai motorja után,ezekkel e motorokkal közel olyan időt menne(57?)mint k viktor?ráadásul mindezt egy év kihagyás után 108 kilosan.értesz már!?kicsit sem tartom lehetségesnek....de mindegy...tényleg befejeztem,mert a végén valaki még 52 -öt megy egy 1200.as zsigulival is!tényleg harag ne legyen ,de hujeség ből nem kérek köszönöm.na....inkább motoroznék csendben és békésen...ha lehet!

viszlát!
kurvára február van már...mindenki mindenkit baszogat ...Sonájt tavaly csak sétálni láttam a boxban..a nagyember csak hemperegni járt ki...egy piros motort mindig csak a +1 kigyorsításán kerültem ki---kerón---a Kurti meg csak a csapattársa alól tudja kiütni a motort..meg 3x elesni egy körben..mondjuk amikor Viktor került --na akkor befostam.
Predi! Én bírlak, de fafejű vagy néha. Azt írtad nem lehet. Nem a Viktort kerülgetné Te tök. Hanem téged. Én azt Írtam téged. Azért a Te időd és a Viktoré között nagyon nagy a szakadék!
Na akkor az 58 nem lehetséges? Amennyiben feltételezzük, hogy az ember jobban motorozik mint Te?
Nem kerülné ki a Viktort, de téged kerülgetne az több mint valószínű. De nem vitázom hülyeségen veled. Mért időkről beszélünk. Tényekről. Azok meg makacs dolgok.
Az egy dolog, hogy ha módosítasz a motoron, mindezt nem élethalál küzdelem közben teszed. Hanem esetleg könnyedebben.
Predike! Én nem is tudtam, hogy TE ilyen gyors vagy! Mert mindig csak lassú menetben láttalak! Nyilván az 55 nem lehetséges, de én még nálad 58-nál jártam.Az ember 108 kg. És az utcai nem fémcsöves gyári Yamakával elgurul mondjuk a 3. körben. Ez meg tény. Kár vitáznunk rajta. Még a tükör is fent van.
kispataki ugye naponta motoron bassza neki,nem is olyan lassu,ment a ktm-el 56-ot,majd a Koca 750 k8al 56-ot.nem gyári motorok,nem utcai gumik,nem egy év kihagyás után és nem nálam nehezebben.ezekszerint a te embered sonáj,két hét motorozgatás után meccselne,esetleg kikerülné a viktort!?és mindezt utcai gumival....én ezekhez az emberekhez mérem magam,megyünk nyomjuk ahogy tudjuk,örülünk az elért eredményeknek,őszintén örülünk a mások (általunk kiválonak vélt)eredményinek is,és nem érdekelnek a sohasem látott városi utcai legendák....de ha vannak is ám legyenek....engem nem zavar,de én nem ékeskedek más tollával,én csak motorozok....de már megyek is mert ennek itt nincs értelme.....hajrá én...