Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már régóta.
Csak nehogy idejöjjön megint.
Könyöröghetek neki újra.
Az meg kécccer nagyon ciki lenne.
Szerintem csak elmúlt a Józsi szerének a hatása.
na megyek....nem lesz itt semmi....beszart a luki!
Ha azt mondja ott volt, akkor ott volt. Nehogy már ne mondhasson olyat ami nem igaz. Egyébként egyszer majdnem elindult oda. Az meg már olyan mintha ott is lett volna.
Nem?
De!
de attol még mondhatod...meg meheték én ott joidőt egy gyári motorral...
Sosejártálrijekában
kifizettelek nem...egy egész nap szereltem neked...lehet csak öt perc volt de majd ha vitázni fogunk ezt majd eltorzítom és egész nap lesz,te meg mondhatod h levittél minket a rijekába....
Akkor is a kényelmes valagatokat cipeltem éppen
és tudja és tudja
vigyázz mérnek! huje sirokibuzi.....
Rosszul gondolod ha azt hiszed én vagyok.
sosenem tagadnám ....
Meg szeretsz is.
Ne tagadjad!
Olyat nem tudok kiemelni ami azt bizonyította volna, hogy férfi vagy. Én ott csak a kislányos bájodat láttam. Ajánlgattam volna Csillát? Ez is azt bizonyítja milyen szókiforgató nyámnyila kisgyerek vagy. Nem mer kiengedni az asszony? Úgy kell neki könyörögni, hogy kijöjjön néha napján.
De kérdésemre nem válaszoltál. Mi legyen az i-vel nyalóka?
de ha gondolok beleverdesek szívesen abba a nagy buci fejedbe ...tudod na...kenyér meg cirkusz....egy szerencséd van...na jó ...kettő....egyik a gyermeked... ..másik a k7 1000-esesesed!
Lázíccsáá!
Nyugalom!
Szerintem még koránt sincs vége
vettem pattogatott kukoricát,de mire leültem vége lett a műsornak....
Az igen ,akkó fíktávon feszíthet,azt neki má fík se kell
Mi van az MV-vel?
Az tök gyári.
Úgy szar ahogyan van, de tök gyári.
Attól függ van-e itthon minden,ha van 1 nap,ha nincs 2.Csak a telók,semmi csavar ne maradjon benne,mert azok mindíg itt maradnak
Predi,
Ugye nem szeretnél folyamatos vitába elegyedni velem.
Ismerhetsz. Széjjel téplek egy röpke másodperc alatt.
Ne akard ezt.
És hagyjuk a fiataolkat vitázni. Az olyan szép
egy bazmeg.......a luki...de az kemény...az csak a ter....bocsánat ..TERI-től fél!
én felajánlanám az ökölvívás lehetőségét mint probléma megoldást.....tudom tudom....primitív vagyok és mindig csak a erőszak....fogadni lehetne.... az ökölvívás szép sport....a maga nemében... én már nem verekedhetek ugye,egyrészt mert apuka vagyok,másrészt meg meglepetéseket okoznak a térdeim... mondjuk azé tacsit lenyomom egy laza fehérjeturmix utuni fingommal is...
mennyi idő az kb mig nálad marad?és kell hozzá az egész ..vagy csak a telók?