Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma edzés 11-töl
mindenkit szeretettel várok!
tudom...addig úgysem rakhatsz pontot a végére amíg tényleg férfi módjára le nem rendezitek...erről beszéltem tegnap...(az írásomban meg tudod mi az amik rád vonatkozik...ismersz)
ha Te ismersz engem , akkor nem mondanád ezt....amúgy meg hogy barátok lennénk?! ...akkor tudnám ,hogy te ki vagy...de nem tudom ...a történéseket az eleje óta ismerem mivel Zoli nekem a barátom...amúgy majd én eldöntöm ki akarok-e maradni...
ez már a 2011 es? gratula
remélem sikerült még pár lóerőt beletolni ebbe az amugy is gyenge verdába :)
várom már én is ezeket a világhírű pályákat,
még jó hogy lesz velünk néhány kezdő is mint Rosivall, majd odabaszunk nekik, igaz Pisti?
Spanyolország. Csatlakozz!

Valencia 02.22-23, Aragon 02.26-27,
Barcelona 03.01-02, Cartagena1-6.-ig
8-11.-ig Almeria
Indulás : 21.-én
Én felkészültem
Köszi még egyszer. Bár hazáig azt csináltam, h gumi felfúj egy kúton 4,0-ra, aztán 250 km/h a köv. kútig. Így 4-5 fújásból haza is értem...
OK, ne is kelljen, mert akkor nem őszinte az ember mosolya
He-he, köszi!
Nálam van még a defektjavítód h'ombre, nem használtam fel, ahogy már lehet motorozni akkor kicsapatok feléd, aztán behajítom.
nem menekülsz, jövő héten jövök
látom Te is úgy érsz el hozzám mint én hozzád
nekem van, de nem adok
Felteszem újra a kérdést, hogy az érintettnek ne kelljen órákat keresgélni a roppant fontos kommentek között:

Jani, Dév,
Van Motul fékolaj raktáron, vagy tudtok rá árat mondani?
Mi lenne baszdmeg ha nem 4 oldalon keresztül kellene olvasni ezt a szart? Tényleg keresgélni kell egy értelmes kommentet, meg vadászni kell, hogy a fékolaj (folyadék Pred, tudom) kérdésemre válaszolt-e valaki? Ez a legjobb fórum tényleg erre, ki a faszomat érdekli már, hogy ki-kit akar maga mellé állítani, meg ki-kit fenyeget, és ki milyen jelzővel illeti a másikat. Én nem hiszem, hogy az a 20 ember aki ide irogat rendszeresen az kiváncsi már rá, főleg, hogy már talán két éve ez megy itt. Zoli baszdmeg, Te egyáltalán nem vagy egy hülyegyerek, szard már le ezt az egészet, nem is értem, tényleg! Szerinem többször kérték itt már, hogy ezt máshol kellene. Nem?
asszem én igent mondtam a dologra-minek itt a pszichiátriai szájtépés.hogyapicsába nem unjátok még..
Na ,húzzál a picsába senkiházi,mielőtt még a darabjaim téged húzgálnak ki a seggeden
Szerintem más farkával ne verd a csalánt!
Nem ezt mondtam! De Te tényleg a darbjaidban vagy! Próbálod és igyekszel leplezni a széthullot lelkivilágodat és definiálódsz mindenhol.
Pszichológus Beszarok a baromságaitoknak
Szia Svéd.
Ladikon a kubai emigránsok szoktak érkezni Miamiba nem féltél a partiőrségtől? Egyébként szerintem a zsír a jó kenési módszer mert a nevében is benne van hogy Zsír .Jó pihenést
uckyzoli!
Nem ismerjük egymást,de ott leszek ha akarod az adott időpontben! Ki nem állhatom az igazságtalanságot,hazugságot ,kihasználást és az ehhez fogható negatív emberi jellemet! egyszer kiszopatott egy ilyen féreg,mint a crazyJoe és akkor megfogattam,hogy többet ilyen nem lesz,és ha kell,akkor vérig megyek! A hozzászólásokból sokminden kiderül! A munkámnak köszönhetően ,pszihológiát ,jellemtant is tanultam! Te ,Luckyzoli nem mondtál ellent a mondandódban!,a Joe gyerek folyamtosan! kivülálló látja legjobban a dolgokat,események tartalmát! Ne csalódjak benned,mert az a továbbiakban nem veen jó fényt rád és a további sportmotoros történelmedben,akár a pályán,akár verbálisan! tudom,mert annyira már lejön a jellemedből,hogy őszinte ember vagy,de zsivány! Ez még mindig inkább előrehaladó dolog az életedben,mint a hazugság a Joe életében! Ezt le kell már öklöznöd,különben jellegtelenné válsz az itt levők előtt! Ezt sem Te kutyultad ki magadnak,hanem a crazyJoe,ezért van az aminek el kell jönnie!
Hello mindenkinek
Én is a wd 40-re esküszöm amióta használom sokkal könnyebb az összerakás és szétszedés
Kisbarátom,azon gondolkodjál el,hogy melyik a jobb,hogy arc nélkül igazat,vagy arcal hazugságot kapsz! Én ismerlek téged,maradj ki ebből!
Na nézd csak.
Azért én szeretlek Norbertó.
Én már sokszor tettem pontot a dolog végére. Gondolván okos enged.....
Valaki azonban mindig elkezdi a dolgot, hogy nyitott legyen.
Rajtam nem fog múlni a feladat megoldása.
kösz
most szállunk ki a ladikból, még 3 nap Miamiban