Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi értelme.
Csak ráragad a por amikor kiveszed.
Ja és jó nyaralást!
Szeva Svéd!
Én még fél profi sem vagyok,de sürűn veszen ki a kerekeket.Én grafitos zsírral szoktam be kenni nagyon vékonyan.Ezt is csak 3-4 kerék kivétellenként.A wd40 is jó rá szerintem.A wd40 mindenre jó!
csak félprofiknak:
keréktengelyre kell zsir beszerelés előtt vagy nem?
én szinte soha nem látok senkit aki tenne rá gumiszerelés után
német forumon olvastam hogy elég simán a wd40
Látom az év végi bulin dij különdij is lesz: az év boxmeccse
...arról nem beszélve , hogy a két hülye gyerek telefossa a topikot ezzel a szópárbajjal aminek az előzménye már több mint egy éves..... (persze szájkaratéban mindenki nagy)....nehéz felfognom , hogy még mindig nem tudtak pontot tenni a dolog végére......
Zoli nem érdekel hogyan , de most már látni akarok valamit!...(nem csak itt a szövegelés.... )
...a feledat adott ....Old meg!
azé ez nem volt szép.....névtelenül, arctalanul,egy ilyen hozzászólás nem férfihoz méltó....szerintem...
Óó! Te szartörmelék! Telibe szartad a lukas alsógatyádat! Jól beijedtél!Ha a kihívód elrendezett,utána én jövök csak az nem lesz bejelentve,szépen elkaplak a lakásod előtt! Elég volt belőled!
Na látod te faszcibáló gyökér gyerek!? Tudod te milyen címet kaptam Svéd bácsitól. Ezen nem sértődöm meg, mert igaz.
Alakulsz jancsiszeg. Hidd el egy kicsit rendbe rakom az ábrázatod és a jellemed is helyre fog jönni. Egy két atyai pofonnal vissza viszlek a gyerek korodba, ahol elfajzott a neveltetésed és rögtön tudni fogod hol a helyed.
Na tentézzél. Én is ezt teszem.
egy szó magyarázkodás nem volt benne csak túl hülye vagy hogy megértsd...próbálod beállitani itt mindenki előtt a megfutamodást ,pedig elég egyértelmű volt hogy felőlem mehet..valóban nem hiába kaptad Svédtől a legnagyobb dumás titulust dumában verhetetlen vagy,mindent a saját előnyödre próbálsz forditani több kevesebb sikerrel..nem akarsz politikus lenni?remek diktatúrát teremtenél.pedig már előbb erőt vettem hogy nem irok vissza a faszságaidra ,,de majd most ujra nekifutok
Nem fog menni. Menekül a végtelenbe..................
Látod nem csak kétértelműen fogalmazol, hanem kétértelműen is értesz. A szánalmast és uncsit rád értette. Szánalmas ahogyan magyarázkodsz.
Na feküdj le és tente. aludjál kicsilány.
nem ..semmiképp nem visszakoznék,,ne állitsd be ugy..Értelmes, aggyal rendelkező ember az általam leírtakból,pontosan azt veszi ki amit én gondoltam.picikét vársz.és máris oszthatsz.nem kell félremagyaráznod..ne váltogassuk oda és vissza a hszeket,mert mint nálad jóval több intelligenciahányadossal megáldott barátod /már ha vannak barátaid/megjegyezte:szánalmas és uncsi.bár:irj mégegyet ugysem birod ki hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.ne vitázzunk..ne tépd a szád..inkább engem majd.befetéma
Nincs ebben semmi probléma. Nem okozott meglepit számomra visszakozásod. Nem kell, hogy keményebbnek gondoljam magam, mint amilyen vagyok. Sok ember keményebb nálam.
Te vagy az, aki azzal, hogy állításod szerint egykeréken tudsz elmenni mellettem "mindig"az 1-es kigyorsításon, gyorsabbnak gondolod és mutatod magadat annál mint ami vagy. Rajtad kívül senki nem gondolja, hogy a köztünk lévő 3-4 másodperc elég lenne ahhoz, hogy úgy menj el mellettem mint ahogyan azt beállítod. Mert ugye megint a te nagyzolásodból indult ki a vita. Na persze vannak bőven akik ezt meg tudnák csinálni. Ők valamiért nem érzik annak szükségét, hogy átnézenek rám, majd belekuplungolva majdnem holtponton egykerekezve menjenek el mellettem miközben 4-ben cammogok. Pláne nem állítanák be azt úgy, mint ahogyan tetted ezt te. Ezáltal nagyzolva, többnek mutatva magukat!
Természetesen a felfogásommal nincs probléma. Rögtön kétszer értek mindent elsőre.
De vajon mások is úgy értik mint te, vagy ők is elkönyvelik annak, hogy beszartál?
Na nem mintha nem peregne le rólad.
Így hát a tanácsom a következő lenne számodra: Tartsd magad ahhoz, amiben megegyeztünk és bízzál abban, hogy a haragom elmúlik amíg találkozunk és nem picsázlak el úgy, ahogyan azt most tenném.
Emlékeztetnélek! Az egyezségünk a következő volt: nem szólunk egymáshoz semmilyen formában, sem célozgatva sem máshogy.
Ehhez tartsd magad a továbbiakban.
Vagy ha ez nem megy, akkor találkozzunk a jövő hétvégén.
hogy hogy egyedűl neveled a gyerekeidet?!
azé mégnézném...
sejtettem hogy ebben is problémát fogsz találni megfutamodás címen,igy keményebbnek mutatva magad .Sajnos nem..nem felel meg a jövő hétvége.az előbb leirtak miatt.ha ez meghátrálás és nem tudod felfogni akkor sajnálom.
A bizalmadat?
Pont te voltál aki azzal vádolt amit nem tettem. (nem éppen férfias módon)
Viszont te aktív részese voltál annak amivel engem vádoltál. És nem esett jól ha az igazat mondtam? Na persze neked az igazság sosem tetszik. Sőőőt, azt kiforgatva senkiházi módon még vissza is vetíted. Pont ezért utálom a pofádat.
Az én szememben ez beszarásnak tekintendő.
Na nem mintha meglepődtem volna.
A szavad meg szart sem ér. Pont ez a problémája sokaknak veled.
Az egyedül nevelés meg olyan hihetetlen számomra. Nem úgy ismertem az exedet aki nem foglalkozna a gyerekeivel. De ebbe természetesen nem látok bele. Csak csodálkoznék ha az egyedül nevelés valóságos lenne.
Egyébként meg nem is igazán értem a félelmeidet?
Elmennék a rendőrségre miután leverlek és feljelentelek ezért?
Olyan kislányos az érvelésed mint a jellemed.
Jövő hétvége krézi?
meg tudjuk csinálni mhivatalos keretek közt is a bunyót és akkor nincs mitől félned(felfüggesztett)de sztem többb szájtépés ne legyen....hiszen tudjuk jól....fölösleges!és unalmasszánalmas stb...korrektül lemegy a meccs,lesz ami lesz...de az maradjon a ringben ami történni fog(eredménytől függetlenül)hiszen sokat fogunk (fogtok)még találkozni a ringen,és sztem azt nem éri meg elrontani.

vagy ami még jobb....basszatok az egészre és menjetek majd motorozni.egyszer ugy is m indenkit szájbabasznak...minek azt erőltetve siettetni?nem szolmni célozgatni és kész...pont.oszt béke van....ha vki tudja akkor én igen ,h a békénél nincs jobb.
Jani,
Feb. utolsó hetében viszem a motort a Tóth Levihez.
Köszi a Lucas tippet, de maradok a Motulnál, bevált eddig.
Van neked "raktáron"? Árat tudsz rá mondani?
ma nincs showműsor..megyek a kölkökkel társasozni:)
nézd..azt hiszem egyszer már eljátszottad a bizalmat legalábbis az az én szemszögemből annak fogható fel.Amennyiben férfinek tartod magad nem kívánom hogy elmondd mi volt az ,,gondolkodj és értelmezd magadban.Tehát hogy e téren nem bizom meg benned azon ne csodálkozz nagyon.Kettő gyermeket nevelek egyedül igy nekem elég kevés az általad leirt felelősségvállalás.Bird ki azt a pici időt..tudod hogy akkor éjjel is odamentem hozzád,most sem fogok elfutni.teljesen lezártnak tekintem a témát...nincs ezen mit taglalni és a fórumot sem basszuk szét legalább.Bunyózunk egy egészségeset és visz lát..ellenben Kurtit megkérném arra amit felajánlott.thx
Jól van! Nyitottam egy üveg jó bort mehet a show
ugyan annyit amennyit te képzeltél két hete anyámról az LFPbe....meg is fenyegetsz az előbb az LFPbe?te képzelsz magadról sokat.......Bayer Attila
Krézi.
Ez miatt ne legyen lelki problémád. ITT MINDENKI ELŐTT MEGÍGÉREM NEKED, HOGY SEMMIFÉLE FÉLELMED NEM KELL LEGYEN A "FELFÜGID" MIATT.
Ha uramisten sikerülne elkenned a szám, semmilyen retorzióra nem kell számítanod. Nem megyek rendőrségre és nem leszel feljelentve ez miatt. Elismerem, hogy jobb voltál és ennyi.
Ezt viszont is elvárom tőled(bár a te szavad nem sokat ér a szememben). Nekem nem kell sem kesztyű sem kötél.
Legyen sima bunyó a korrektebb fajtából. Nincs szemkinyomás,fűl húzás és tökön rúgás meg ilyesmi(a hajhúzást ugye érthető okok miatt kihagytam).
A súlyom meg ne nyomasszon. Nem akarok rádfeküdni. A rajtam lévő felesleg csak előnyt jelent a számodra. Attól sem gyorsabb sem erősebb nem lettem.
Sőőőt.
A jövő hétvége nekem tökéletesen megfelel erre a célra.
Ha jó neked is akkor rajta.
Ha erre is egyéb kifogásokat keresel, akkor inkább kussolj és tartsd magad ahhoz amit itt nálam megígértél nyuszi arcal.