Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beállok a sorba Mennyi nagy kezű széles hátú kemény gyerek van
Na asszem Te kapod az elsőt
ezt tanusítom....
Nem.
Szép, okos, ügyes és erős.
Ez mind Te vagy.
Engem senki nem bántana.
Retardált vagyok
ilyenkor mindig előkerül mily véletlen..na de tényleg...annyit irtam piros motor..mi a fasznak...
Neked is kő pofon?
miután szép szavakkal illettél elmondanám hogy én mentem hozzád a te kicsi házikódhoz és nem te jöttél hozzám.belédgázolt valaki ?felhúztad magad?ne mondd meg mikor van a mostantól.Ugyanezt elmondtam a füledbe-de te érdekes mód csak más szavakat emelsz ki a beszélgetésből.Te akarod folyton bizonygatni a saját igazad.Csak van benned némi ellenségeskedés ha a piros motor kifejezésből igy reagálsz.Nem kell hogy minősítselek.Minősíted saját magad.Még a saját nőd sem mer kiengedni a ringre egyedül mert még ő sem bízik benned.Sonáj Csilláját ajánlgatod elmondásod szerint az én volt feleségemet szopatod..mégis te vagy a gőgös..szerintem...áhh...mindegy...kár minden szóért
Nem nem
Ezt ki kell beszélni mindenkinek magából
Kit érdekel a Barátok közt Van műsor itt is
Nehogy azt hidd
Az klassz, de nem baj ha halvány lila segéd szellentésem sincsen arról, hogy ki vagy?
Ott leszek én is
Na te vagy a következő,akit a HáryJoe le fog kottázni
Elkúrtam.
Nem kicsit...nagyon!
Mindenkinek ! Spanyol motorozási lehetőség. Csatlakozzatok!

Valencia 02.22-23, Aragon 02.26-27,
Barcelona 03.01-02, Cartagena1-6.-ig
8-11.-ig Almeria
Indulás : 21.-én
duplázol Zsóti....
Szerintem kiveséztük, hagyjuk a picsába.
Mi van az MV-vel?
Idén egynél többször szándékozok én is megjelenni a ringen, jössz te is?
Hát hello,te csökedék! Megint itt játszod a keményet? Sehol nem vagy te senkihez képest,mert egy aljadék vagy,aki a kompószt domban született! Már így is nagy a szád,holott egy semminek is sok vagy! Ne azzal szájalj,akivel szembe kevés vagy hanem azokkal,akiknek komoly összegekkel tartozol! Pályázni mész meg más motorjával villantózól,de a tartozásaidat senki felé nem rendezed! Úgy kéne igyekezni a kötelezettségeddel,ahogy állítólagosan nagyon jó köridőket mentél,ahogy nemrégiben leírtad ma! De az sem igaz,mint ahogy te embernek mondod magad! Megint szívtál egy kis szpidet,attól lettél ilyen izomgiliszta? Be mersz ugatni másoknak,de szemtől szemben egy gyáva,beszari,fostos,csökedék vagy! Ha meg elkapják a segged akkor futsz a rendőr haverjaidhoz sírva,mint a múltkor,mikor el lett tekerve a szád! Játsszad csak magad,mert előttem már te már leírtad magad! A fórumozó társaid még nem tudják mekkora egy mindenre elszánt hazudozó vagy,csak hogy pénzt cselezzél ki azokból akik még nem ismernek!
Most viszont tényleg igazat mondtál abban, hogy elkenném a szád. Ennek megfelelően adtad magad elő szemtől szemben. De látom nem bírsz magaddal. Ha gondolod akkor fussunk össze a további off elkerülése végett és tegyük fel a pontot az i-re. Szeretnéd?
Az csak akkor megy neki mikor nem vagyok. Na de akkor nagyon. Akkor aztán mondja mint állat. Így megverem meg úgy megverem. Hagyjad már.
Itt keménykedik, szemtől szemben meg fostos nyuszi. Akkor a fasz meg a pofa egyből összemegy.
Ha férfiból lett volna megmondta volna a magáét nekem a szemembe.
Na persze utána szokásához híven ment a vetítés. Hú de megmondtam a magamét a Luckynak. Mondta a faszomat. Ott nem volt szarozás meg nagypofájúskodás. Ott megmutatta igazából milyen félős kisgyerek valójában. Én akkor is megmondtam neki, hogy egy jellemtelen senkiházi buzi. Erre ő: hát ez a te véleményed. Ennyit tudott rá böfögni.
Semmit, ismétlem semmi szemtelent nem mert elejteni. GYÖKÉR SZÁJHŐS HAZUDÓS GECI.
tudomén milyen a bele?ha tudnám nem vinném hozzád
Hejj,de remélem,nem ilyen szép a bele Meg ,vicc se legyen
Hát mán ideje
Légy kemény!
Brúszlí is 65 kiló volt vizes melegítőben, vasággyal.