Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jesszusom mi alakult itt ki,minek és mire jó ez gyerekek.De ha már igy nem kedvelitek egymást finoman szólva,akkor a legjobb és legfinomabb megoldás,hogy rendezett kereteken belül,felügyelettel,két pár box kesztyűvel lehűtsétek egymást,utána béke lenne.A súly különbség nem picit hátrány,de én 140 kilós emberrel is szoktam boxolni.Sokszor elvernek,,de van esély:)
Üdv. DUNLOP d208as vadonat uj gumi elado 180/55/17-esaz bolti ára majdnem 50 én számla is megvan, most 30ért adnám ..
Mielőtt még kapcsolatba léptünk velük megtörtént a fékolaj csere.
Mivel nem volt bajom a fékkel nem nyúltam hozzá.
Ne egyél mert nem férsz bele a ruhába.
Egy dolog van amiben előttem jársz. Az pedig a pályán van. Na de ott sem annyira mind szeretnéd. De ez nekem nem fáj. Akkor sem fájna ha sokkal előrébb járnál. Vannak olyanok jó páran. Én simán el vagyok nélküled és még csak szóba sem hozom jelentéktelen kis csicska mivoltodat itt a neten. Ellentétben veled. Persze azt amit én a szemedbe is mondtam neked a szar hazudozó jellemedről, azt bátran mondhatom máskor és máshol is. Most is hazudsz. Senki nem kérdezte tőlem, hogy mondjam már el miért és milyen fostos volt a krézi. Mondjál már egy valakit te nagyotmondó király aki ezt kérdezte tőlem. Pontosan tudták, hogy egy gyáva nagyotmondó gyökér vagy. Csak röhögtek rajtad és felhívtak, hogy milyen kis hülye buzi vagy, hogy elő adtad magadat milyen kemény voltál. Nyalóka voltál egy szende kisgyerek mikor előttem álltál. Mert mint azt jól tudod hamar elrendeztem volna a sátorfádat az első rossz szavadra. Már bánom, hogy egy vissza kezes maflást nem adtam, csak, hogy tudd hol a helyed. Most sem lenne ez másképpen, behúznád füled farkad. Egy gyáva kihanemén kis buzi vagy aki csak itt mer arcoskodni.
Egyébként meg pont amikor elmentél mellettem akkor ment el az összes fokozatom. Csak a 7-ik működött rendesen. Vazze. Ezzel most elárultam, hogy nem is full gyári a motorom.
MOTOROM!? Hát mit hazudozom itt? Az az asszonyé.
halllóóóó

emberek, segítsetek nekem légyszi!

Mik az előírások a színeket illetően a rajtszámnál egy ezres gépnél? Fehér alapon fekete? Vagy mi?
Fontos lenne!
De hát ha Anya szereti...
Te meg tényleg vegyél be valamit, mert már a WC-kefébe is belekötsz.

Tente baba párnára,
Kicsi kutya szalmára.
Tente baba, tente,
Aludj szívem szentje!
akkor popsiból
Én megpróbáltam kultúrált maradni...
te is..de előtte húzd ki a nyelved az épp aktuális seggből.
megbánást..szánom -bánom.,nagyotmondó. .igaz soha nem tudtál egy dolgot sem ezzel kapcsolatban felhozni bárki is kérdezte....na jó..nem tudok pariban lenni a hazugságaiddal..
Mai barátökközt végetért.jo8
Bevallom: lemaradtam.
Immáron nem tudom követni logikai bakugrásaidat, ezért: aludj jól.
mit változtattam?
Na megyek mert nálunk az asszony a főnök és kell neki a gép. Nehogy már ne az legyen amit Ő mond.
nekem nem baj ha nem szeretnek....viszont legalább tudom hogy ki utál... legalábbis nagyjából.ahogy érzem ezt Te nem biztos hogy elmondhatod.de majd megérted.véleményt formálni ..nos azt pedig csak arról lehet aki tesz valamit..
Ez feszegeti?
Felajánlottam mert gondoltam ezért küzdesz. De gondoltam, hogy kétszer nem mered eljátszani. Elég lenne annyit írni, hogy beszartál és kész. Ide jöttél szánom bánom tekintettel megbánást tanúsítani te fajankó. Az az igazi éned. Fogadd el és kész. Ilyen vagy és nem több. Hazug gyökér nagyot mondó kislány vagy. Az, hogy idáig fajult köztünk a dolog a folyamatos hazugságaidnak köszönhető. Hazug beszari vagy és ennyi.
Na vegyél egy nyalókát, dobd a szádba és jóccakát.
Nem, engem is sokan utálnak, tisztában vagyok vele.
Csak engem azért, mert kötöm magam a véleményemhez és nem azért, mert állandóan változtatom azt.
Komoly differencia ám...
Nekem beszóltál?
Mikor?
Fajsúlyos lehetett, mert nem emlékszem (persze az is lehet, hogy csak simán hülye vagyok és azért).
De nem kettőnkről -már úgy értem, hogy Énrólam és terólad- volt most szó.
mert beszóltam neked mikor volt véleményem?és másnak is ha volt?ugyan...te azt hiszed téged mindenki szeret aki azt mutatja?ébredj.
na azoktól mentes vagyok...4 drogom van :motor--a 2 fiam--meg a cigi
Minek feszegetni a pofonos láda tetejét?
Azért a Zolit kedveljük egy páran, ahogy a visszhangot figyelem, ez rólad annyira nem mondható el.
nézd "rühellemapofádzoli"
vedd észre hogy leirtam :"megelőztem a +1 kigyorsításán egy piros motort--keréken--"..te ezt rendezted belőle .
leirtam +30 kg..meg a gecinagy fejed..ki kiváncsi a fostos verekedésedre..elversz?lehet sőt..biztos
ki az aki szókiforgat? Te nem birsz engem és meg utálom azt a beképzelt gusztustalan és sorolhatnám a jelzőket pofádat.miért?mert egy szar alak vagy,és pont..nincs ezen mit spilázni..ha mindenki ekkora cirkuszt rendezne itt aki rühelli a másikat,mint te.Rólad nem lehet mondani rosszat mert ihajj csuhajj.egy pesti köcsög vagy némi pénzzel és asztalnyi arccal .meg akarsz ütni?odamentem hozzád éjjel..a lehetőséged megvolt rá azthiszem..éltél vele?nem.most megint ajánlgatod?tedd meg
Átérzem, én is fosnék.
Költözz el!