Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tulajdonképpen te mit képzelsz ember?
természetesen a feldobott labdát elkapom és élek a lehetőséggel amint lejárt a felfügim..azt a pici időt kibírod.Bár téged ismerve ebből is problémát fogsz csinálni,de nem érsz nekem annyit hogy bármit is kockáztassak miattad.Mivel sem hazugságot nem követtem el,sem nem tartok tőled különösebben egy egészséges kesztyűs köteles ökölharcban,ezért nem érzem semmilyen akadályát.
ne legyél irígy,undorító tulajdonság,,,,,,inkább örülj,hogy helyetted megteheti és akkor neked is megadja a sors
én meg anyádat
egy dolgot ne felejtsünk már el,hogy a Lucky dupla akkora súllyal ment 2:07et,,,,a kréziszarköcsög meg a 60kilójával 2:06ot,,,akkor melyik a jobb?
de gondolom csövön és egykeréken
Téged is meghúzlak.
Szólj ha segítség kell. Bárkit kikerülök.
Ok várom,,Svédet meg irigylem:(
én a ringen szeretném ha az időm 2:1X.XXX lenne
már a 19.999 megelégednék ....
Majd behúzlak.
hu basszátok meg, otthon még ennyire tél lenne? Látom tiszta idegek vagytok igy szezon elött.
Mondjuk ma a Karib tengeren is szar idő van, be van borulva, nem ártana kis együttérzés
Miamiba érkezünk holnap és még maradunk ott 3 napot, de az utobbi időben ugy tudom ott is jo szar idő volt

Szóval aki nem birja lelkileg az off seasont, annak Spanyol helyett tettem fel valami kedvezőbb lehetőséget Március 4-6 Misano mindössze 470 eur és elérhető közelség, asszem 900 km körül van
Leirás és jelentkezés
Mindent elkövetek majd,hogy ez a sztár idő sikerüljön:)
Az neked nem hiszem, hogy menni fog.
Ne kergessél álmokat.
Na mondjuk semmi sem lehetetlen, de kapjad össze magad hozzá.
Szerintem ne ellenségeskedjetek,,beszéljünk a motorozásról:idei terveim szeretnék 2 : 10 et menni a ringen:)
Én lájkollak köcsög Anyád panaszkodott ma nekem az ágyban....visekeggyé
Nem kell felügyelet,,,csak egy ásó
Nem egynege ami itt megy,,,,de hát mit tudjuk,megint ki miatt van a szar?hát persze,hogy a Luki excsaja miatt,,,,,knézimenő,,,,,akurvaanyádat
No de én keresztbe verlek te büdös nagy tohony
A hely bárhol adott. Ha meg össze szedi a bátorságát a barátod, akkor jöhetsz te is felügyeletnek. Bár szerintem semmi szükség nem lenne rá. Nem állna szándékomban ölni. De ezen ne múljon.
Helyet felügyeletet,tudok intézni:)
Mi alakult ki és mire jó?
Semmire.
De ha megbeszélek valamit én ahhoz tartani szoktam magam. Van akinek persze ezt nem veszi be gyomra és mindent elkövet, hogy alászaladjon a pofonnak. Akkor ám legyen. Rajtam nem fog múlni a dolog. Benne vagyok egy felügyeletes szájbeállításban.
Már feldobtam a labdát.
Csak versenyzésre! PC-37 blokk eladó!
kérdezz: legzepp@gmail.com
:)
Helyesbitek,,mert Sonáj beköp:)Gyuri ellen nincs esély:)Arra kevés volt a 1,5 év:)