Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

9 kor érek haza apám..nem vagy te olyan nagy hogy kerüljelek
A második bekezdés olyan, mintha Torgyán írta volna. Így is, úgy érthető, de legfőképp sehogy. Olyan, mint a fékOLAJ!
joe te kerülsz engem...
most akkor melyik fékbetét a lyó!?senki sem tudja!segény sóvárat letámadtátok mikor kijelentette h a xrac egy szar,pedig neki szar volt ,ezt nyugodtan mondhatja hiszen ezt érezte,nekem is szar volt ezt is mondhatom hiszen ezt éreztem...egy rakás szar...és ezt is mondhatja...felőlem....tudom NÁSOJ hogy mentek vele 54-et,sőt már az amerikai feminista mozgalom elnöke is tudja szerintem annyiszor leírtad,(én már eret akartam magamon vágni, mikor megláttam ezt a két számot a hsz-eidben)de attol még snováll-nak,és nekem is szarka volt az xrac...ha tetszik ha nem.

na....melyik betét a jó akkor?az amelyiket kipróbáltál,tetszett,és meg is tudod venni!mert ha kurva jo de nem tudod megvenni akkor mehetsz te a picsába .....54....persze....54...ja....nem kell azt éreztetni h szarok vagyunk,mert 54 egy széria motorral...stb...majd ezzel te akkor ha te 54 azzal a motorral addig meg....gyakorolj...és ha már megy az 54 akkor nem fogsz fikázni senkit és semmit,mert tudod mi kell az 54-hez.
A jelenség mindigis tuti volt, ezért irtam hogy probáljátok ki, de az okát soha nem tudtam, persze majd megveszek hogy rájöjjek... de ha meglesz mindenképp megírom...
Sziasztok pálya lakók!:D
Van egy Hyundai H1-es fehér, 6személyes 2,5 TD motorral szerelt, jó esztétikai és motorikus állapotban lévő 2000-ben gyártott kisteherautó!Fél éve használaton kívül van!Műszaki vizsga 2012.08.19-ig érvényes!
Ami cserélve lett az a Turbó, teljesen új gyári turbóra!
A fogyasztása 6,8-7,2 l/100km
Megfelelő pályamotor szállítására! A hátsó üléssor kivehető, így akár 2 motor is kényelmesen elfér benne!
Ára alkuképes: 800 000Ft
Érdeklődni lehet: 06-70/244-36-31
nem irod le amig nem tuti
Hérted?
látom már óvatos vagy
dobd ki a picsába
Filtercenter Lucas TRW 5.1 fél liter 1200ft.
Mi ezt használjuk,tökéletes vele a fék.
A SonáJ-1 szerint az SRF ugyanolyan jó, de a többség a Motult használja.
Eladnám Fej-Hasidomom Honda RS idom bárimre amire felrakod, pillekönnyű-vékony. 12000forint.
krumpli-burgonya...
Fuck that shit!
veszek újat! veszek egy újat.
valakinek régi motul ócóé?
Ha rajta van még a biztosító címke ami ragasztva van akkor sok párát nem szívhatott magába, tedd bele és kiderül, bontva, visszazárva legfeljebb 2 hónapig használom fel igaz nem pályázóknak....
Jól mondja a szonáj rbf 660 az manapság a legjobb, de mindenképpen valamelyik gyárto legjobb versenyolaját érdemes, az öreg "olaj" meg nem az igazi olaj versenyre legalábbis semmiképp, minél frissebb annál jobb ugyis mondhatnám.
és nem is olcsón.... ! bár sztem baráti társaságokban lehet felezni 3adolni....
MotoGp, BikeTek gumimelegítők kaphatók ajándékutalvánnyal. Postázzuk utánvéttel is ha kell.
Részletekért hívjál!
30/612-8980
vargesmotor.hu
Igen, de ez semmilyen használatban nem volt.
Akkor mi a mondás? Hagyjam a francba, és vegyek egy újat?
attól már csak a Castrol SRF a jobb, kár, hogy csak literes kiszerelésben lehet kapni...
Fagyálló.........
A fékolaj elöregedési idejét, utcai használatban 3 évre írják. Lehet mérni, akinek van műszere. A versenyzőknek illene minden versenyre lecserélni, de nem 5.1-re. Van a Motulnak RBF 660. Na arra.
Nem kell szétszedni, olvass el egy szakkönyvet a működéséről.
A gyártás időpontjátol 2 évig