Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv jó küldtem az Angyal Gy-nek, mert nem szokott erre járni!
Sáry L.
http://www.youtube.com/watch?v...



Egy kis esti mozi.
Kawa53 -te is feltűnsz egy kis időre benne.
Van tervünk ,- hol és mikor lehet motorozni. Lehet csatlakozni, ha van kedv és akarat ( EUR ) Valencia 02.23-23, Aragon 02.26-27, Barcelona 03.01-02 valamit Cartagena 1-6.-ig / BSB hivatalos teszt / 8-11 Almeria
Bizony ,ott van egy köpésre Dunaszerdahelytől.
Különben se írok márkát mert aztán jönnek a fikázó hozzászólások De a rally és F3 legnagyobb beszállítója
Minden tutit nem mondhatok el Így is túl gyors a csávó
Slo.Ring = D.szerdahely?
Hali gondolom a Szlovákia ringre gondolsz.
Mi voltunk kb 3 szor.
Az ottani nyílt napok nem tudom hogy mennek ,mi német szervezővel mentünk 90 euro volt egy egyész nap.Esetleg nézd meg a Valentinos,Jura racing,Gh moto weboldalán,de Félsvéd barátunk is tud akciós helyeket majd szezonban!Mondjuk 125-el egy örökkévalóság lesz a célegyenes....
Nem hiszem, hogy innen valaki járt volna már ott...
Sztem jobban jársz ha google-ban keresel egy kontaktot, és felhívod őket a kondíciók miatt!
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy egy sima pálya nap a Dunaszerdahelyi versenypályára körül belül mennyibe fáj?
Esetleg valami információt adhatnátok,hogy smint mennek ezek a dolgok manapság!
Én egy RS 125-el mennék, kezdő szinten!
KB mennyi lenne az egész napom?
Köszi a segítséget előre is!
Üdv.: Béci
Bringával.
gumikkal vagy anélkül?
Brian,
azért annyira az XXX nem nagy titok, ha a mostanit Jankó állította be... Amúgy igazad van, ezt írtam én is, hogy mindegy mi van a papíron, az a lényeg, hogy a motor karakterisztikája, kezelhetősége hogyan változott. Csak az elektronika nem hoz generális teljesítmény növekedést.
Mennyi kg. vagy most?

Becidriztem tőled elég rendesen.
Majd szólj ha meglesz a lovetta a KTM-re - akkor talán nem a google-ról lopott képekre onanizálsz (ha nem tudod mit jelent, segítünk megfejteni) - addig brümmögj otthon a rolleren!
Szar az élet, mi? Már akinek. Na tipli.
15 alatt kissé, de nincs
nem is kell a tarsoly..tartályt mondtam..mennyi piz?
gyere, tartályt nem tartok tarsolyban
akkor adok gyertyát is d.u pestfele meglátogatlak te nagyonford..apropó nincs egy szervótartályod fusionhoz?demost
Joe, valami egy ideje húzódik Lassan meglesz az egy éves évforduló...
Miért te talán szereted a veszélyt?!Kaszkadőr akarsz lenni vagy sheriff?!Büdös senkiházi köcsög!Mindenkit oltasz mert kicsi a faszod! itt legalább kiélheted magad te egyeneshuszár! Hiába reagálsz több oldalas írásaiddal akkor is kisfaszú monitorhős vagy!
A μ-ben teljesen egyet értünk én is pont azt mondom hogy ugyanolyan végig viszont - véleményem- szerint nem mind1, hogy mennyi plusz olaj van a rendszerben a vékony betét miatt és végsösoron ez lesz a fék korai halála ez esetben (mármint a sok olaj).
Tisztára mint a Rossi. Olyan helyeken (és úgy) előz ahol (és ahogy) nem gondolná az ember.
Lucky!
Én élőben néztem bibibííí!
Sanci átverekszi magát a tömegen, hatalmas erőfeszítések árán és aztán usgyi. Ez nem szép dolog Sanyi.
Jó volt nézni. Bár a kamera nem az igazi.
Akkor küld el a Bérczi Janinak titkosban. Had örüljön