Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már Te is?
Be vagy szarva mi?
Még egy ember aki gyorsabb nálad.
Egyelőre!
Hát mi más kellene?
Majd ha a tesód lefesti olyan kis suzukás dizájnra, akkor már biztosan tetszeni fog.
Ha meg már tetszik akkor szeretni is fogom.
De majd ezt azért még megbeszélem a psziho dokimmal.
Nem vagyok az a tőrős fajta.
Az a veszély egyelőre nem veszélyeztet, hogy egy ilyen legyen a garázsban.
Tényleg.. Ha jobban belegondolok,isten ments
Az én emberem!
Eszednél vagy?
Nézegessük a Klub Kupában is?
ááááááááááááááááááááááááááááá
Szeretem én is az enyém! És a mai napig a legszebb motornak tartom (bár a 1198 se csúnya).
Pályamotorra pályaidom kell wazz!
Zoli!
Egy alap szabály,hogy szeresd a motorod!Gyönyörködj ha ránézel
Nekem pl nagyon teccik a K9 1000,számomra nincs szebb 1000-es.
Ez milyen hozzáállás má.....
Csak az első bukta fájdalmas. Utánna már kevésbé sajnálja az ember. ezért a legjobb mindjárt az első héten összetőrni
Mennyivel jobban bőgnél ha egy s1000RR csúszna. mondjuk a fekete karbon idomos.
Nekem legkevésbé a suzuki tetszik az összes most kapható motor közül. Olyan randa gyárin, hogy fáj ránézni. Na de valójában azért nem egy rossz motor, sőőőt. Azért ha szikrázva csúszna nem hiszem, hogy örülnék neki.
én yamakka párti vagyok de ha a műszaki megoldásokat nézzük most az uj Kawa Zx 10R a legtöbbet nyujtó moci ha lenne csiliárd forintom én azt venném
Hagyjuk már ezt az rsv-t! Most motorokról beszélünk, nem csini gyerekjátékokról...
Én is max a bömbit venném. A technika ami benne van az üt mindent.
Menj már...a Múmia magasabb mint Te és elfér rajta,vagy ott van az Antosz....
Szóval a méret nem lehet gond.Más kérdés hogy 4 milla felett van... és kikönyököl,meg beszarik a váltó..
Jó lesz neked a K9
Végülis mindegy melyiket veszi az ember mind fasza. Én ha most vennék akkor BMW csak és kizárólag az elektronikája miatt.
Szia!
A sisakról annyit tudni, hogy a D-gyűrűs csat valamiért az ütközés során teljesen kilazult és emiatt esett le a fejéről... Nem kiszakadt széttőrt, hanem egyszerűen leesett a fejéről a sisak... Még vizsgálják a sisakot volt e valami baja hogy ez történt :(((
Zolibá!
Én nem szeretem a szuzukit A harmadik yamimat hajtom és nem vennék most se mást. DE! ha mindent összevetnék és CSAK pályázni, ütni kell egy motor, amihez ócó minden, nem bőgöm el magam ha szikrázva csúszik a betonon, és lehet neki tekerni is rendesen, mert azért baszott jól megy, akkor gsxr-t vennék.
A sisakról tudni valamit? Kitartás...
Kedves Motoros barátok !
VITYA #7 forumtársatok motoros balesetével kapcsolatban az alábbi jelentés került hozzám. A motor sebessége nem haladta meg a közúti szabályokban előírt sebességhatárt az ütközés pillanatban ezt álapították meg. A baleset kimenetelében több egyéb tényező is közrejátszott de nem a sebesség miatt következett be. Látási viszonyok megfelelőek voltak.
Sajnos ez már a testvéremet nem hozza vissza , de legalább a találgatásoknak véget vetve tudjátok a lényeget.
köszönet a sok barátnak, ismerősnek a részvétért:))))
Ááááá. Most Sutyuki a gondolatom. Majd aztán kiderül. Még nem vagyok márkahű.
Csak de.
Amúgy mit csak nem?
Csak nem....