Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fékfolyadék....
Ez a fékolajos kérdés már nekem is megfordult a fejembe !
Kíváncsi vagyok a válszokra.
Fékzsenik!
Most vagyok fékolaj csere előtt, Motul 5.1 megy bele, kérdésem, hogy lejár a ki nem bontott olaj szavatossága, minősége? 2008 év végén vettem (több mint két éves, de lehet h a gyártása jóval korábbi), nem nyúltam hozzá. A dobozon nem találtam ilyen infót.
Igen énis pont ilyesmire gondolok, sajnos még nem szedtem szét se nyerget se föfékhengert de lehet hogy szétkapok majd egyet mint foxi a lábtörlőt. Addig meg megprobálom elméleti uton kitalálni.
A válasz a főfékhenger dugattyújának kiképzésében van.
Tökéletesen egyetértünk ebben, bevallom most erre a válaszra 100 féle szöveget beirtam, de mind kitöröltem megprobálom leegyszerüsíteni. Engem azaz 1 dolog zavar ebbe az egészbe, hogy pascal tv. szerint bármelyik dugattyú útja csak akkor változhat ha a dugattyúkban keresztmetszet változás is van itt pedig ilyen egyáltalán nincs, mégis ha beteszel egy vékony betétet egy vadi új után akkor kormánycsutkáig befog jönni a fékkar és teljesen szivacsos lesz, pedig ugyanazzal a fékkar távolsággal (az állítón) beton kemény volt a vastag (most attól vonatkoztassunk el, hogy ezt végsösoron lehet -e tökéletesen kompenzálni a fékkar állítóval vagy sem.) A feltevés most csak elméleti bevallom fingom nincs mér van ez és nemis találok rá sehol kielégítő magyarázatot, pedig keresem gözerővel, sejtésem van de azt nem írnám le még mer 1általán nem tuti.
Szerintem mindegy, mivel a nyomás nem lesz sem nagyobb sem kisebb ettől. De ez fizika.
Akik szeretnétek megemlékezni Viktorra és el tudnak jönni,ma este 19.30-tól csendes megemlékezés lesz a baleset helyszínén :(((((
Aki tudja,kérem szóljon és ossza meg az ismerősökkel..köszönjük.
Most irigyellek. Nem a motor miatt, hanem hogy ezeken a pályákon mész. Persze jó lenne motorozni is, de hát az asszony..... Az OnOff mellett van a motorszervíz és Aprilia kereskedés és ahányszor megyek szervizelni a quadot mindig fájdítom a szívem egy RSV4-el. Egyszer említettem asszonynak hogy vennék egyett, de megindúlt nála a spontán szülés egyből, pedig terhes sem volt. Autóval régebben voltam pályázni, de itt a sturupi pálya van csak elérhető közelségben. Az meg max 50-es robogóhoz és gokarthoz jó. Meg nem is nagyon ismerek itt senkit akivel lemennék.
Hali!
Dobtam pü-t a fansra,kukkants rá
szerintem nem akarod tudni...
de annyira nem kellemes....
szerintem nem akarod tudni...
de annyira nem kellemes....
Tényleg? És milyen az aszfaltja közelről?
Őszinte részvétem.
köszönjük mindenkinek,tényleg!
Viszont több helyen olvastunk már tévesen közölt infókat,köszönjük Nylontacskónak,aki megkérte a srácokat,ne találgassanak..A legtöbb infó nem úgy van,ahogy több oldalon ezt megírták.....:(((( de nehéz erről most beszélni mindenkinek,higgyétek el,mindenkinek nagyon fáj,bárkivel is történik haláleset:((( amint a biztos információ a családja kezében van,megírunk mindent a félreértések elkerülése miatt,mert akik szerették,szeretnék tudni a valóságot...
köszönjük.
Szia,

részvétem. és sok erőt és kitartást...

LX
Szia Ancsy!

Fogadjátok őszinte részvétem!
köszönjük
köszönjük Kurti az egész család nevében...nagyon nehéz most szavakat találnunk:((((((((( most bírtuk csak végignézni a megemlékező videókat is:(((((((((szörnyű,hogy ennyi egy emberélet,és egy pillanat alatt elszáll.Nagyon vigyázzatok magatokra és közútra ne menjetek!

Kiss Tibi tesója?
Atyaisten.
Sajnálom, részvétem.
Nem ugrott be, h a Slovakiaring Dunaszerdahelyen van, valamiért Banska Bistrica-ra asszociáltam mindig.
Megjött a csalóka tavasz,aki utcára készül motorozni,legyen észnél.Sajnos tegnap egy motoros barátunk Kiss Viktor,Kawasakival versenyzett,egy közlekedési balesetben elhunyt.Nyugodjon békében:(Itt második helyezett,a menyországban első lesz.
szerintem egy jópáran oltunk már ott...
Jó volt nézni,-és itt ezen a napon ültem motorra közel egy éves szünet után. Köszi