Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Thai ladyboy, vagy mi jött neki?
Ati!
Megérkezett,aminek meg kellett érkeznie?
Én úgy tudom, hogy 2008-2009.
Tavaly változtattak valamit a főtengely és a hengerfalak környékén.
Nem azt mondtam, hogy rossz motor, nyilván nem az.
Már 3 hete fent van ...büszke vagyok rád
Nézted a stomp grippet?
Semmilyen olaszt nem vennék. Az új kawa nem lenne rossz akárcsak a bmw. De ezek mind sokkal drágábbak lennének mint a honda.
Téged?
Bármikor
most nézem a fotoimat teeeee...... készítettem egy tartót karbonból....mosmá nem nevetheted ki a kissebbet....
Én is hallottam,de állítólag ez csak a 2008-asnál fordult elő...
Mondjuk,ha a teszteket nézed 2008 óta folyamatosan jó helyen végez,tehát ebben a tekintettben se szar gép.Nekem teccik.Mondjuk a K9 is teccik és ha már az van akkor örülünk neki
Meglátjuk mit hozok össze vele idén
Megyek, megyek...
A motoron a változtatások megvannak, december óta kurva sokat futok, a kaja helyett fénnyel élek, januártól mérve 7 kg. leugrott már, még 3 hátravan, de aztán kész, úh most vagy soha.
Van rá esély...persze csak akkor ha jössz és indulsz.
elkészült testvérkém...elkészült!
no és ha komolyabban érdekel valakit ilyen típus ebben az évjáratban akkor vanni egy narancs színű..3600km -rel.jobb oldalára dőlt..nem csúszott,minden kijavítva-kivéve a hátsó lengővilla pici horpiját amit a dob ütött be..és 2 milla.de ez az alja.
igen k7!
Ez sem rossz ötlet.
Én a helyedbe 08-as ZX-10R-t vennék.
Ha és amennyiben, feltéve de nem megengedve, lenne pénzem és nem lennék a gsxrfans.hu egyik alapítótagja (igen: a hímtag), akkor a jelenlegi választékból vagy az új ZX10-et, vagy az S1000RR-t vagy egy RSV4-et vennék.
Na ugye, hogy ugye?!
Bár bejönne a gixer. De sajna nem tetszik. Pedig nagyon jó motorok.
ő gyönyörűűűű!
Pályanaponként 3 deci-fél literről is hallottam.
Ismerősömnél volt olyan tulaj, akinek az egyéves Blade-jében a harmadik blokk volt.
Svéd mesélte egyszer, hogy amikor valami külföldi pályázásra mentek, az egyik svéd srácnak első nap széthullott a zsír új Cibrije.
Ádám,Csabcsi,Golyó egyik se panaszkodott,hogy nem férne el rajta.
Utóbbi két fazon próbálta Svéd K9esét is és véleményük szerint sokkal jobb a Honda.
Szerintem ronda az biztosan nem vagy. Szerintem! De kérdezd erről Vikinget.
Én nem értek az ilyen kaliberű dolgokhoz
Butuska is vagyok, meg gyenge, meg ronda.
Inkább csendesen olvasgatok
A feketének nincs. De még csak kb. 1000-1300km van benne. Tehát elég nagy az esély, hogy még elmegy 3-4 ezret.
Na neked meg mi a bajod ezzel? Na nem mintha nem tehetnéd meg, csak úgy érdeklődnék?