Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól van Brian, de mintha pont a Dave mondta volna, hogy a kipörgésgátló szart sem ér. Nem attól megy jobban. Külömben is Te 20 kiló vagy vasággyal.
Szerintem csak a második, mert az enyémnek sem nyúltak a hengerfejéhez
Ja és kipörgésgátlóm sincs
... meg átszelepelt futóművem se
... meg egy normális kipufogóm se
És V. Janinál 172 LE a masina.
meg a gumizásnál a gumisig elmenni a hátsokerékkel...na ahoz kell csak igazán az erő....
Azt az erőt rakd félre és majd jó lesz 60 évesen a vécén!
UI:béna vagy és kész!majd tesod idén a kákilencel megmutassajavilágnak he....te meg maj sirol.
féktávon kell az erő nagyon...meg kanyarban.
Hát "HA" nekem lenne egy olyan csilliárdmilliárdszextrillió lóerős motor mint neked ,amit inkább a kakucsra terveztek, oda is csak egy körre mert a Háringen nem képes egy körre! AKKOR se lenne semmi......

Viccet félretéve szerintem a Brian Honda Vs K5 gixxer csatában annyi a megfejtés,hogy a Brian kb 15-20 kilóval könnyebb mint én.
Ennyi.
Ezért egy picit jobban megy az egyenesekben a motorja.(ne vitatkozz te ki takony !Jobban megy és kész.)
Amúgy meg "HA" 180 lóerős lenne a motorom szerintem akkor sem hozna másodperceket.Máshol vannak azok eldugva!
na ez a vidi is ott van a szeren...
már majd be pályázok
Sztem egy olyannal izgi elverni a többieket!
nem is azt mondtam hogy a káöt az extra hanem h a handahopp nem igen huzott el tőled.tudom tudom most jön az a rész hogy ha meg he meg ha nekem lenne ilyen olyan meg amolyan tuningom akkor én meg hogy mindenkit..... ne mentegetőzz előre kis bérczi.ügyi vagy te a "széria"( )káöttel is nagyon!tudom tudom.....na ...mondjad...
Az a kájöt sem valami extra,mert 161 db lóerő az Ágónál.
És szerintem ez az egyetlen olyan motor az O.B. rajtrácsán amin még nem nyúltak a hengerfejhez!(sajnos,mert az min 3 kiló)
http://youtu.be/CDdyQAz2y2k





Na gyártottam még egyet,egy tavalyi Phoenix

Élen Egedi ,(a rajt után megelőz),aztán Tyű,valami osztrák ,Nagy Zoli(őt megelőzöm)
4. lettem
Kellett volna az új gumi,de itt csak a hátsó volt új.
Amúgy meg 1:55-öt is használt gumikon mentem és nem is a legfényesebbel!(pofára is estem)

Első körben előzni akartam a -2 ben ,másodikban pedig lecsúszott a lábam a lábtartóról és nem raktam vissza kettesbe.
Mindkétszer jó szarul jött ki!
Valaki nem bukdácsol egy első sárvédőben? GSX-R bármelyik fordított telósé jó lenne bagatel pénzért, sérülés festéshiba nem akadály.
csütörtökön voltam, de annyira elhúzódott, h nem tudtam már maradni.
de a jövő héten megyek megint, majd csörgök!
addig tedd félre a lóvét!
melyik nap is jössz?
én ezt még nem láttam!
kicsit leszállt a lila köd úgy látom!
ezt a kanyart már én is felnyaltam, de én nem tudtam így szaladni utána!
"beteg" vagy!
gyakorlatilag 1 azaz egy centit nem ad neki az egyenesben...a féktáv az egész más....inkább csak nem errőltette dévöd azt a féktávot nehogy egymásbaszeressenek...az egyenesben végig a fejidom takarásában megy blájen,ha olyan nagy extra vmi volna akkor kigyorsítás ide vagy oda elmenne a faszba....de nem ment...tehát semmi xtra.
2:14 magasságában nézd meg ahogy kigyorsítanak a célegyenesben. A Dávid láthatóan elkezd rámenni a Brianre aztán a cél végén meg esélye nincs kifékezni. Ha ugyan úgy gyorsítottak volna ki meg lett volna az 50m.
Persze, hogy így adta ki! Hiszen ámokfutás!
na....ez tényleg ámokfutás volt....ilyet és ennyit én szoktam hibázni...paraszt.amugy gyorsan mentél el kell ismerni,meg azt is hogy a káötezer szépen ment blájen nyomában pedig blájen nem tul nehéz.nem is értem hogy a szintén nem tul nehéz dédétéötszáz miről beszél!ha anynira menne akkor rája kellett volna hogy verőggyön a káötezerre vagy 50 méter...mondom rája...de nem verődött,tehát akkor nem is ment annyira,vagy a káötezer megy annyirább.
látod Dave..ezért kell az új gumi?.....jó hülye vagy az a minusz 2 direkt olyan furcsa vagy mindkétszer igy adta ki?
Na igen.
Mondjuk nem értem hova siettek?
Mit jampizol kisgyerek?
Tudjuk, hogy tudsz menni na.