Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értelek.
a féktávokba még van bőven ezért nem akarok "szart" használni,csak ha valami jó és olcsó miért ne használnám
Kipróbálom majd és megosztom veletek,ha frankó a fékhatás,jól adagolható és tartós,nem mellékesen a tárcsát se eszi akkor 14500 ért parádés...
Ez alapvetően minden fékbetétre igaz annyira mindegyik fog,hogy pofára ess vele.
Viszont nekem az ebc-ről ellenkező a véleményem.
Én azt vettem észre hogy nagyon jól lágyan adagolható,elég sokat kibír és jó a hatásfoka.
Előtte Ferrodo Xrac-t használtam az elég agresszívan viselkedett ,hiába adagoltad lágyan egyszer csak beharapott és egy bizonyos kopás után szétporladt ,töredezett az anyaga.

De kérdezzük meg erről Prédikátork2fékbetétzabáló uraságot !Aki pályanaponként cseréli a betétet !
Beszéltem vele,korrekt.
Köszönöm még egyszer.
Nekem az EBC pontosan ezért nem tetszett. Fogott az mint az állat de elég"darabosan".
Kérdés hogy mi a fontosabb. A spórolás vagy a biztonság. Ezzel nem azt akarom mondani hogy a Lucas rossz, csak én még nem próbáltam. Viszont az Ebc-t igen. Vigyázni kel vele, ha nem ismered és kicsit jobban meghúzod a fékkart, könnyen pofára lehet esni. Ezt csak azért mondom mert nekem majdnem sikerült ezt összehozni.
igen és Király Laci az ember ebc@fekexpressz.hu vagy kérj árajánlatot
Köszi!
EBC-re?
Hívd 20 9343131 majd ő mond neked 1 jó árat hivatkozz rám
Igen,tudom,hogy jó az EBC,csak "drága".
Lucas crq-t 14500ért tudom és eddig rosszat nem hallottam róla,max annyi,hogy fél körig semmit nem fog....be kell melegíteni aztán viszont brutál.
És mennyire gyorsan kopott neked egy sima betéthez képest?
brembo-ban nem rossz
Bocs! Nem neked akartam válaszolni Zotyó41, hanem RB26DET-nek.
Én még nem használtam, de hallottam már olyat hogy megette a tárcsát. Persze ez nem biztos hogy így volt.
Vegyél EBC-t! Az tuti hogy jó.
Na mégegyszer:
Véleménye valakinek karbon kompozit fékbetétről van-e? Érdemes vele foglalkozni?
ez az én szövegem...
Bla-bla-bla...
Elolvastad amit írtam?
Hol mondtam, hogy feltétlenül az én véleményem a jó és tessék azt követni? Nekem ez a véleményem, ha tetszik neked és a részskandinávnak, ha nem.
Egyébként önellentmondásba keveredtél: engem kioktatsz, hogy mi alapján érzem jogosultnak magam más megítélésére, közben pedig azzal kezded, hogy szerinted én ilyen meg olyan vagyok.

Ja és jól felhúztad magad ezen a történeten, amilyen litániát kerítettél belőle...
600 000 ft sürgős lenne!
sok köcsög agresszív motoros....kiaza gósztrájder?jaaa..egy faszi aki még senki belét nem taposta ki ámokfutásával..itt meg tele a fórum balesetes emberekkel akik még mankókerékkel is felborulnának a Körúton az 1000es 3 csilliárd lóerős 2013as van yosimurám de csak a csajoknakszól motorjukkal?inkább kussolok ha már bölcs nem lehetek---csak épp most olvastam el a Svédlink hozzászólásokat....ennyi Istenbarmát.Mind egytől egyig olyan mint az olaszliszkai cigányok..fingjuk sincs az egészről de köpéshez van turhás nyál elég..
Van valakinek tapasztalata Lucas fékbetéttel kapcsolatban?
2 perc vagy az alatti ember hozzászólásait várom(hring)
Köszönöm.
Egyet kell értsek
A cikkem és maga Ghostrider sem biztatott senkit semmire
puszta szorakoztatás
én is annak szántam
tisztában voltam vele hogy vannak akik nem szeretik, mindössze az lep meg hogy csak ők éreznek késztetést irásra
26.600 fő olvasta a cikket, tehát az anyázók száma kb 0,5%
Persze ha a cikket a hatszemélyes forumra tenném fel ott más arányok is kijönnének
Szerintem Te igen erősen álszent vagy, plusz nem értem, hogy miért hiszed hogy megítélhetsz embereket. Szabad ország (?), szabad fórum, nyílt véleménynyilvánítás. Neked is van egy véleményed, meg neki is. Miért érzed azt, hogy a Te véleményed a követendő, vagy a másiké az elítélendő? Vagy miért gondolod, hogy Te vagy Clint Eastwood, Wyatt Earp, vagy dzsekicsen, hogy meg kell mutatnod mi a helyes, rendet kell vágnod, és mindenkinek úgy kell gondolkodnia, mint Te? Sztem Te nagyobb kamikáze vagy az utakon, mint GR, mert Te egy pánikhelyzetben valószínűleg kevésbé tudod mit csinálj (és majd ösztönösen rányúlsz a fékre), mint Ő. De még ha van igazság is a mondanivalódban, attól Te ugyanannyi vagy itt, mint az akit betámadtál, vagy akár én. Nem is értem miért érzi azt a srác, hogy védekezni kell, és bármit is meg kell magyaráznia neked, vagy másnak, esetleg itt bárkinek meg kell felelnie. Szerintem kurvára nem. Ha Ő élvezi GR videóit, és bizonyos elemeit példaértékűnek veszi, akkor tegye. Mi közöd hozzá? Ez az álszent, demagóg duma meg szerintem szánalmas, hogy közúton ki-kit veszélyeztet. Túl sok a fikció, meg túl sok a ha. "Mi lenne ha pont a Hubble űrteleszkóp objektívjén megcsillanna a Halley üstökös csóvájának a fénye, ami pont úgy tükröződne egy kirakatra, hogy az GR-t megzavarná, és akkor fék helyett a gázt húzná meg, és a motor megbokrosodik, és Te pont arra jössz, blablablabla"... Szerintem erre igaz a mondás, hogy ha csendben maradsz, akkor bölcsebb maradtál volna... Főleg azért mert hiteltelen osztani az észt a virtuális valóságban. Aki meg még fel is húzza magát ezen az még nagyobb barom.
Na béke.