Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a megtiszteltetést basszátokmeg egyébként szerintem ez a betétmizéria akkora faszság mint az új gumi..akinek a gyári nem jó,annak valszeg sok a pénze.
Meg a szél fordít be Me papírkutya vagy,nagy fülekkel
Nem kereskedő vagyok! Nem is szeretnék + reklámot.
1cs/ 60 EUR
Kukába Nem érdemes vele kínylódani
én?ez Karsai , Chrobák és a többi peremutándöntő feladata no meg Csabcsié aki a warm-up-on is kibaszottgyors én még félelelmből fékezek nem azért mert be akarok fordulni...mondom,még....
Krézi!
Kérlek tedd rendbe a gondolatomat
Szia!
A középsőn van egy EBC cik szám is,FA 379.Az jó a K9 be is.Mi lenne az ára?
Egyben szerettem volna mindent, de nem sikerült.
Csak ez a szargyúrás a fékbetétek körül ,-témához. Nem beszél senki a fő fékmunkahengerről, a féknyeregről a féktárcsáról és a motor teljesítményéről. Akkor most mi is van? Mi hol és mikor jó? és minél jobb ? Na de hol? Tedd rendbe az emberek gondolatát,- kérlek
pocketbájkba rakjam vagy a robeszba?
Dobd,be nekik szponzorba
Xrac?
Szeretném, ha ezt a terméket is kipróbálnátok.
BSB,-ben használatos.
maga mit akar mutatni?
Megvan. gugli megtalálta
csináltunk egy tesztet a láng-autónak erről...valahol a hegylakók topikban Kutya megmondja hol a teszt.
hö...amikor felkerült a brem 19 es..rájöttem hogy ahol eddig rányultam a karra ,ott még csak az imát kell elkezdeni..
Köszi az infot. kipróbálom
Azé van sok lábujjad,hogy azokkal szoríííccsad a tárcsákat!Ezt se tudtad?
xrac nál tartósabb....és birja a vizet....ferodo ha egyszer elázik....vége..elporlad,vagy beleolvad a tárcsába.mondjuk én még nem tudok fékezni ,csak fékezgetek
Én gyári Yamaha fékbetétet használok. Ez jött be nekem.
Ez a Lucas ára az EBC -ből a racing 34000,a szinter 21000
Mind 1kipróbálom mindet,mondjuk az nekem 3 szezon.2 pár xrac ferodoval lenyomtam egy szezont
Látod nem is drága szívesen